REFERENCE - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

REFERENCE


Reference klientů

Zde si dovolím zveřejnit reference některých mých klientů, kterým chci tímto především poděkovat za mně svěřenou důvěru v řešení jejich problémů. Zároveň se stále těším na nová sezení, která jak pevně, věřím, povedou ke spokojenosti a harmonii v životech mých dalších klientů.

_________________________________________________________________________________________________________Dobrý den pane Charváte, moc děkuji za Váš e-mail. Od našeho posledního setkání se cítím naprosto skvěle! Ještě ten den jsem jela na narozeninovou oslavu od 15:30 hod. a vydržela jsem tam až do 23:00 hod. ;). Bez jakýchkoliv problémů ;).
Ještě jednou Vám za vše moc děkuji a přeji krásný týden.

- Kristýna -Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat za včerejší sezení, cítila jsem se u vás velmi dobře, opravdu se mi ulevilo a neměla jsem již potřebu brečet. Byla jsem velmi unavená a spala jsem až do rána. Ale ztráta mě bolí pořád. Brzo se vám ozvu. Pomohlo mi to. Hezký den Markéta.

- Markéta -


 
Byla to má první zkušenost s regresní terapií vůbec, byl jsem poněkud nervózní, a také plný očekávání. Přístup terapeuta byl naprosto profesionální. Skutečně si na mě udělal čas, a prošli jsme v déle než třech hodinách dokonce několik klíčových bodů. Výsledek hodnotím velmi pozitivně a pokud se kdokoliv rozhodujete, pak vřele doporučuji.

- Pavel -Regresní terapie u Pana Petra mne velice upoutala ..je to moc empaticky člověk..který dodává sílu...energii a chuť do života.

- Lenka -
 
 
__________________________________________________________________________________________________________________________
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky