O MNĚ, KONTAKT - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O MNĚ, KONTAKT


Věřím, že spolu váš problém vyřešíme..

Hlubinná regresní terapie
Jmenuji se Petr Charvát a i já sám jsem si samozřejmě v průběhu života prožil spoustu strastí, se kterými jsem si v minulosti nedokázal poradit, ale které do mého života výrazně vstoupily ve formě cenných zkušeností a posunuly mě dál. Díky intenzivnímu studiu a velkému zájmu o duchovní vědy, psychologii, hypnózu, NLP, meditaci a různé formy alternativního léčení jsem postupně získal hluboké pochopení a klid. V průběhu let jsem se seznámil mimo jiné také s regresní terapií v různých formách a následně jsem se jí začal věnovat naplno. Z mého pohledu se jedná, ve správném podání, o jednu z nejúčinnějších léčebných terapií vůbec. Má následná praxe mě jen utvrdila o správnosti této volby, za kterou mluví především její nezpochybnitelné pozitivní účinky. Na mé terapii můžete očekávat lidský přístup a věřím, že i výsledky, se kterými budete spokojeni. Těším se na vás.

Klienti mohou zadávat své hodnocení ZDE
_______________________________________________________________________________________________________


Průběh regresní terapie Praha
______

Před začátkem terapie si stanovíme čas, který na sezení budete mít k dispozici. Poté v klidu probereme, co vás trápí, a vybereme problém, který by se měl začít řešit přednostně. Následně budete mít po celou dobu sezení zavřené oči a sedíte pohodlně v křesle. Já jako terapeut vás provázím (směřuji) vhodnou cestou tak, abychom dané téma co nejefektivněji osvětlili a vyřešili. Spolu tak rozkrýváme situace v současném životě, až se ne zřídka kdy můžeme dostat do některého z "životů minulých" kde často bývá právě skrytý kořen řešeného problému. V minulé životy a v reinkarnaci věřit nemusíte, nicméně je vhodné přistoupit alespoň na dohodu, že cokoliv v průběhu terapie uvidíte a budete vnímat, věrně popíšete terapeutovi a budete sezení brát jako jakési dobrodružství do nitra vašeho nevědomí. Ohledně tohoto tématu, doporučuji pročíst si záložku Reinkarnace v hlavním menu. Vše, co v průběhu sezení budeme řešit, je samozřejmě přísně důvěrné, etika je zde na prvním místě. Po ukončení terapie a v případě potřeby domluvíme termín dalšího sezení. Dále také doporučuji si projíst stránku Regresní terapie Praha - FAQ kde odpovídám na nejčastější dotazy týkající se hlubinné regresní terapie.


- Doporučení -

Na terapii se snažte dorazit v co nejklidnějším rozpoložení (samozřejmě v rámci možností) a s dostatkem času pro klidný a ničím nerušený průběh sezení. Klient bývá zvláště po delším průběhu nebo po intenzivnějším prožitku terapie často unaven, proto po sezení nedoporučuji řídit nebo vyvíjet jakoukoliv namáhavou aktivitu, je vhodné zbytek dne odpočívat a relaxovat.

Zájemce o terapii by měl předem také zvážit zda, je jeho problém psychického původu anebo může mít spíše fyziologickou příčinu (Úraz – poškození mozku, bolesti – přetížené  klouby od nadváhy… apod.). Není totiž neobvyklé, že s klientem na počátku sezení zjistíme, že jeho problém není ani tak psychický nebo psychosomatický ale je spíše výsledkem například nějakého z výše popsaných faktorů. Můžeme napravit pochroumanou psychiku ale ne poškozené tělo. Je proto vhodné, když se předem tyto možnosti vyloučí například s vaším lékařem anebo alespoň selským rozumem.

- Kdy není regresní terapie vhodná -

Terapie neprovádím u lidí kteří jsou pod vlivem alkoholu, omamných látek a antidepresiv, dále také u těhotných žen a kardiaků. Průběh sezení nesmí být ovlivněn či narušen žádným omamným stimulantem, pokud má být sezení efektivní a bezpečné. Pokud již antidepresiva z nějakého důvodu užíváte a o terapii máte přesto zájem, doporučuji vám, poradit se nejprve s vaším lékařem, zdali je možné daná antidepresiva ve vašem stavu na několik dnů vysadit. Pokud ano, regresní terapie je samozřejmě pak možná i pro vás. Běžně se pak stává, že následně již antidepresiva nenasadíte, protože již nejsou zapotřebí.

 

_________________________________________________________________________________________________________


Objednání terapie - regresní terapie Praha
______

Pro bližší informace nebo pro objednání sezení hlubinné regresní terapie mě prosím kontaktujte na emailu:
info@hlubinna-regresni-terapie.cz případně přes kontaktní formulář níže nebo na telefonním čísle 732 808 909

Terapie provádím v privátním prostředí na Praze 4 v Michli, případně lze domluvit sezení například u vás doma nebo ve vaší kanceláři v klidném a vám známém prostředí kde nebudeme rušeni.

- Odměna za sezení hlubinné regresní terapie -

Na jedno sezení je nutné vyhradit si minimálně 3.hodiny vašeho času.

Jednoho sezení 1500,- Kč / cca 2-3hod.

 
Průměrné sezení trvá z pravidla okolo 2-3.hod. Velmi záleží na podstatě problému, klientově rozpoložení a dalších faktorech, které ovlivňují délku a efektivitu terapie. Sezení může trvat například jen dvě hodiny, protože jsme aktuální záležitost již vyřešili a je třeba se přesunout k novému nebo souvisejícímu problému na, který již, ale nezbývá dostatek času. Pokud je však problém komplikovanější, nebo je pro to jiný důvod, může se terapie naopak protáhnout i na delší dobu klidně na 3-4hod. dokud otevřenou událost dostatečně nezpracujeme. Nicméně bez ohledu na délku sezení se odměna za něj již nenavyšuje a je také přijímána formou daru. Objednáním terapie se klient také zavazuje, že se dostatečně seznámil s obsahem tohoto webu zejména pak s podmínkami nevhodnosti terapie viz. výše.

Lze také získat dárkový poukaz pro vaše blízké, kteří potřebují a chtějí řešit svůj aktuální problém nebo omezení._________________________________________________________________________________________________________


Máte-li jakékoliv dotazy k regresní terapii Praha, nebo chcete-li se objednat na sezení, neváhejte mě kontaktovat přes kontaktní formulář níže.

_________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________
Hlubinná regresní terapie
Hlubinná regresní terapie
Hlubinná regresní terapie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky