ONLINE SEZENÍ - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ONLINE SEZENÍ

Podmínky pro online sezení ze strany klienta

1. Stabilní internetové připojení

2. Celý průběh sezení nesmí narušovat žádná další osoba či domácí mazlíček.

3. Počítač nebo notebook s kvalitními reproduktory, abych byl dobře a hlasitě slyšet. Mikrofon, abych dostatečně slyšel i já Vás a     samozřejmě i webkamera.

4. Pohodlné křeslo s opěrkou na hlavu. Doporučuji rovněž zatažení žaluzií nebo závěsu, aby se místnost alespoň částečně     zatemnila.

5. Před sezením je potřeba mít vypnutý mobil a případně i domácí zvonek, aby sezení nebylo ničím narušováno.

6. Sezení probíhají přes aplikaci meet.jit.si Stačí jen kliknout na odkaz, který Vám zašlu před začátkem sezení. (důrazně také doporučuji, aby jste se s aplikací předem seznámili a vyzkoušeli si ji!) Je velice jednoduchá a intuitivní.

Pokud vše potřebné výše splňujete, stačí si již jen vytvořit rezervaci přes rezervační systém ZDE. V rezervačním formuláří pak zaškrtnete navíc "mám zájem o on-line sezení". Vytvoření rezervace je jednoduché a rychlé a je tam i nápověda. Poté Vám zašlu emailem potřebné údaje pro zaslání daru a požádám o úhradu obratem. Po přijetí potvrdím opět emailem platnost termínu sezení a zašlu internetový odkaz pro připojení se do virtuální místnosti. V den sezení kliknete jen na odkaz a pak na modré tlačítko "připojit se ke schůzce" a hotovo.


__________________________________________________________________________________________________________________________
Hlubinná regresní terapie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky