Doporučuji - BLOG - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Názor psychologa na současnou psychiatrii a duševní poruchy

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieToby Watson, vystudovaný psychiatr, popisuje fakta o tom, jak konvenční psychiatrie uvádí běžného člověka v omyl. Jejím cílem je z lidí tahat pouze peníze skrze předepisovaná, farmaka a není jejím záměrem člověka opravdu vyléčit. Pokud máte psychické problémy a stojíte opravdu o pomoc, zhlédněte toto krátké video, abyste pochopili. Myslím, že stojí za zvážení i alternativní možnosti řešení vašich problémů jako například hlubinná regresní terapie a další.  (Délka 9min. CZ titulky)Cesta do nitra, jak meditovat (spiritual reality)

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieVýborný animovaný dokument, který velice jednoduše a jasně osvětluje, co je meditace, jak meditovat a k čemu může být meditace prospěšná. Sám již léta medituji a totéž bych doporučil každému člověku pro jeho výrazně harmoničtější a spokojenější život. Obrovský přínos meditace pro lidskou psychiku je naprosto neoddiskutovatelný a meditaci bych rozhodně doporučil například jako součást povinné školní výuky. (Délka 56min. CZ titulky)Voda a její schopnosti!

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieChcete se dozvědět o vodě a jejích vlastnostech, o kterých jste téměř jistě nevěděli? Tento ruský dokument doporučuji, už proto, že my sami se skládáme přibližně z 80% vody. Informace obsažené v tomto dokumentu mimo jiné ukazují, že voda má vlastní paměť i vnímání a na základě okolních vlivů také reaguje..
(Délka 1h21min. CZ titulky)Dr. Leonard Coldwell - Jak vyléčit rakovinu v několika týdnech

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieDr. Coldwell stručně vysvětluje a popisuje jednu z možností, jak je možné všechny druhy rakoviny vyléčit doslova v několika týdnech.
(Délka 7min. SK titulky.)Čtyři dohody - Jaroslav Dušek "Doporučuji!"

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieNaprosto skvělá a velmi známá divadelní hra v podání Jaroslava Duška a Pjer la Šéze dle předlohy knihy Čtyři dohody od Dona Miguela Ruize. Opravdu se zasmějete a zároveň si jistě uvědomíte spoustu věcí, které vám až doposud mohly unikat.. CSFD 91%. (Délka 1h58min.)Eckhart Tolle - Je ego zdrojem našich myšlenek? "Doporučuji!"

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieEckhart Tolle z mého pohledu jeden z nejmoudřejších, duchovních učitelů jehož kniha Moc přítomného okamžiku mi ve své době dala opravdu mnoho a samozřejmě i jeho další tituly opravdu stojí za to. V tomto krátkém videu popisuje co je vlastně lidské ego v naprosto jasné a pochopitelné formě. Už jen po zhlédnutí tohoto krátkého video můžete "mnoho" pochopit, což vám ve výsledku může obrovsky pomoci na vaší další cestě životem. Opravdu doporučuji zhlédnout. (Délka 10min. CZ titulky)Žít ze světla, pránická výživa Breathariánství

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieSlyšeli jste o tom, že lze žít bez jídla? Neslyšeli a myslíte si, že je to nesmysl. Potom toho stále ještě o našem světě a lidské bytosti moc nevíte, a proto vám doporučuji zhlédnout následující dokumenty v pořadí ve kterém jsem je sem vložil, a třeba rychle změníte názor.
První německý dokument Žít ze světla (Délka 1hod10min.) je prvotinou na toto téma a popisuje několik lidí Breathariánů z různých koutů světa, kteří přešli tzv. "na Pranu", začali žít pouze z čisté energie a opustili konzumaci pevné stravy. V dnešním světě je těchto lidí již okolo 50 000 a toto číslo se stále zvyšuje.
Viliam Poltikovič, známý český režisér, natočil v roce 2015 dokument Žijeme z energie, jsme energie (Délka 1hod22min.) s několika Breathariány i z České republiky o jejich zkušenostech. Posledním příspěvkem v této kategorii je přednáška na kterou zavítal Henri Monfort jeden z několika známých popularizátorů a propagátorů pranické výživy (sám již cca15 let Breatharián) pod záštitou Jaroslava Duška, který sám v tomto směru výrazně přispěl k šíření osvěty. Přednášku Henriho Monforta (Délka 2hod46min.) Velmi doporučuji také zhlédnout.Kvantová fyzika - výtejte v Matrixu

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieKrátké video sestříhané tak, aby bylo jasně pochopitelné a pomohlo člověku lépe vnímat, co vlastně jsme, z čeho se skládáme a jak lze ovlivňovat "hmotu" (energii). Klíčem všeho, je lidské vědomí, které kmitá určitou frekvencí podle jeho aktuálního nastavení. Vzhledem k tomu že my i vše kolem nás, se skládá z elektromagnetického vlnění dokážeme svou aktuální vibrační frekvencí ovlivnit naše okolí a tím i, a to doslova měnit svět kolem nás. Pokud si tohle člověk uvědomí, dokáže potom také pochopit, jak působí například léčitel, který "zázračně" dokáže uzdravovat. Jde o jeho vnitřní proud energie (u každého se samozřejmě jeho intenzita liší na základě více aspektů), který pokud se ho naučí především díky svým emocím správně nasměrovat, dokáže doslova zázraky, protože vyslanou vlnou elektromagnetického vlnění skrze něj, ovlivní tělo léčeného člověka a tak i jeho aktuální vibrační frekvenci. Toto je extrémně stručné vysvětlení. Nicméně jasněji je vše vysvětleno v následujícím videu, které velice doporučuji zhlédnout.. Další podrobnosti v knihách Gregga Bradena, Erica Pearla, Richarda Bartletta, Franka Kinslowa a dalších.. (samozřejmě není léčitel jako léčitel..) Ve videu uvidíte: David Lynch, David Icke, Gregg Braden. (Délka 10min.)Wim Hof - Ledový muž

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieWim Hof (tzv. ledový muž) je držitelem 26 Guinnessových rekordů kdy vydržel v extrémním chladu. Byl například zasypán ledem na necelé dvě hodiny, vylezl na Kilimanžáro v kraťasech nebo uběhl maraton za arktickým kruhem v mínus dvaceti, opět jen v kratasích a sandálích. Objevil v sobě schopnost regulovat svůj oběhový systém pomocí mysli a tuto metodu rozvinul a začal vyučovat. Vše je velice jednoduché a muže se to naučit naprosto každý. Tato metoda má výhodu nejen fyzické odolnosti ale zároveň výrazným způsobem upevňuje a posiluje i lidskou mysl a vědomí, což může být velice prospěšné například návštěvníkům tohoto webu. (Délka 7min CZ titulky)Pobyt ve tmě

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapiePobyt ve tmě nebo také "terapie tmou" je další z velice zajímavých zkušeností díky, které může člověk najít cestu sám k sobě. Je to jedna z možností jak vyřešit své problémy a ujasnit si lépe co od života vlastně očekáváme. Svou osobní zkušeností terapie tmou vás v následujícím videu provede redaktorka Silvie Dymáková.
(Délka 11min.)NABÍDKA BLOGU
Reinkarnace, minulé životy a další zajímavé příspěvky pro otevřenou mysl..
KATEGORIE
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky