Žít ze světla, pránická výživa Breathariánství - BLOG - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Žít ze světla, pránická výživa Breathariánství

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieSlyšeli jste o tom, že lze žít bez jídla? Neslyšeli a myslíte si, že je to nesmysl. Potom toho stále ještě o našem světě a lidské bytosti moc nevíte, a proto vám doporučuji zhlédnout následující dokumenty v pořadí ve kterém jsem je sem vložil, a třeba rychle změníte názor.
První německý dokument Žít ze světla (Délka 1hod10min.) je prvotinou na toto téma a popisuje několik lidí Breathariánů z různých koutů světa, kteří přešli tzv. "na Pranu", začali žít pouze z čisté energie a opustili konzumaci pevné stravy. V dnešním světě je těchto lidí již okolo 50 000 a toto číslo se stále zvyšuje.
Viliam Poltikovič, známý český režisér, natočil v roce 2015 dokument Žijeme z energie, jsme energie (Délka 1hod22min.) s několika Breathariány i z České republiky o jejich zkušenostech. Posledním příspěvkem v této kategorii je přednáška na kterou zavítal Henri Monfort jeden z několika známých popularizátorů a propagátorů pranické výživy (sám již cca15 let Breatharián) pod záštitou Jaroslava Duška, který sám v tomto směru výrazně přispěl k šíření osvěty. Přednášku Henriho Monforta (Délka 2hod46min.) Velmi doporučuji také zhlédnout.Bez komentářů

NABÍDKA BLOGU
Reinkarnace, minulé životy a další zajímavé příspěvky pro otevřenou mysl..
KATEGORIE
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky