BAZAR - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

BAZAR


Bazar, bazárek, tržiště...

Na této stránce naleznete produkty nejen  pro mé klienty. Jedná se o různé praktické dárkové předměty, které mohou udělat radost, jak vám tak vašim blízkým.  Naleznete zde i věci pro, které již nemám využití a dává mi smysl je "poslat dál" aby je využil někdo jiný.


_____________________________________


Videokurz Astrologie cca 150 hodin přednášek


Monumentální a bezesporu nejlepší a nejkomplexnější videokurz Astrologie od již zesnulé Astrologické legendy doc. ing. Antonína Baudyše CSc. Jedná se pouze o jednu kopii tohoto kurzu, kterou jsem zakoupil od paní Baudyšové a kterou nyní nabízím s více než 50% slevou z původní ceny tohoto kurzu! Původní cena kompletního kurzu je 10.800,-Kč, nyní pouze 3999,-Kč!!
Jedná se o jedinou kopii kurzu za tuto cenu a proto doporučuji moc neváhat! :)
Osobně mohu kurz maximálně doporučit, byl jsem z jeho komplexnosti nadšen. Pokud vás Astrologie zajímá a chcete do ni více proniknout a naučit se jí lépe rozumět, tak tohle je naprosto jasná volba!
Bližší informace o obsahu kurzu jsou pod odkazem ZDE na webu Ing. Márie Baudyšové. Celkově má kurz cca 150 hodin přednášek. Kurz předám osobně nebo zašlu přes zásilkovnu na 128gb usb flashce a tak jak jsem ho původně zakoupil.
_____________________________________ _____________________________________

Terapeutické frekvenční ladičky - SET


Pouze vyzkoušené frekvenční terapeutické ladičky pro které nemám nakonec využití a ležíse mi již několik měsícu zbytečně v šuplíku. Jedná se 5 kusů a nabízím je za zvýhodněnou cenu.

1)  136,1 Hz Kosmické ÓM  Anotace výrobce - ZDE
2)  528 Hz DNA   ZDE
3)  C 256 Hz + G 384 Hz Harmonizace   ZDE
4)  999 Hz Energie  ZDE

Navíc v sadě ještě aktivátor (palička), prodlužovací nástavec a držák na několik ladiček. Kompletní balíček viz. úvodní fotogrefie. Detailnější informace k frekvencích jsou u každé ladičky pod odkazy na stránku výrobce, kde jsem je zakoupil. Zakoupeno 08/2022, přidám i doklad o koupi.

Původní cena: 174 EUR (cca 4300,-kč)
Nyní: 2000,- Kč
_____________________________________ _____________________________________
Hlubinná regresní terapie
Hlubinná regresní terapie
Hlubinná regresní terapie
Návrat na obsah