REFERENCE - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

REFERENCE


Reference klientů

Zde si dovolím zveřejnit reference od mých klientů, kterým chci tímto především poděkovat za mně svěřenou důvěru. Zároveň se ale stále těším na nová sezení, která jak pevně věřím, povedou ke spokojenosti a harmonii v životech mých dalších klientů.
Aktuálně 145 referencí.

Klienti mohou zadávat své hodnocení ZDE

_____________________________________ _____________________________________


Dobrý den pane Charváte, děkuji vám z celého srdce za to, co jste při terapii dokázal. Moje deprese, úzkost, a negativní myšlenky v mé hlavě, které mě celé dny a měsíce nedaly pokoj se přesně po 16 dnech od sezení vytratily. A to doslova ze dne na den. Jako když otočíte vypínačem. Neskutečně se mě ulevilo. Konečně povedu normální život. Vřele vás doporučuji.

- Marcela (Deprese, úzkosti, opakující se negativní myšlenky v hlavě, které nejdou zastavit, 2x hospitalizace na psychiatrii)  -

______


Chci Vám moc poděkovat pane Charváte, jste velice laskavý a vstřícný člověk. Věřila jsem že regresní terapie pomůže mému synovi a tak se to stalo.Byla to pro nás poslední naděje. Teď s úsměvem koukam na to, jak s úsměvem syn chodí do školy a s kamarády chodí ven. Nebylo to hned ze dne na den, ze začatku to bylo jako na houpačce, ale v průběhu týdne pak se začalo zlepšovat každým dnem. Druhý týden po terapii už sám chodil do školy a ze školy domu. Ve škole má všechno v pořadku. A věřím, že to už tak zůstane napořád. Určitě bych Vás doporučila svým známym jako odborníka. Velice jste nam pomohl. Děkujeme.

- Irina - Syn Daniel 10let  (Panické ataky, strach jít do školy)  -

______


Dobrý den pane Charváte, moc děkuji za Váš e-mail. Od našeho posledního setkání se cítím naprosto skvěle! Ještě ten den jsem jela na narozeninovou oslavu od 15:30 hod. a vydržela jsem tam až do 23:00 hod. ;). Bez jakýchkoliv problémů ;).
Ještě jednou Vám za vše moc děkuji a přeji krásný týden.

- Kristýna (Agorafobie s panickou úzkostí)  -

______


Dobrý den, patří Vám mé obrovské DÍKY, za to, že jste mi pomohl vyřešit starosti, které mě dlouhou dobu trápily a díky vaší pomoci už netrápí.. Určitě se na Vás zase obrátím, až bude s čím.. Děkuju za milý přístup. Jsem moc spokojená a už jsem Vás doporučila a ráda dále doporučovat budu. Přeji Vám, ať se máte krásně a ať se Vám daří. Ještě jednou děkuji

- Aneta (Traumatické dětství a noční můry) -

______


Přemýšlela jsem dlouho koho si mám vybrat za svého psychoterapeuta, který mne pomůže odstranit mé bloky ze života, kdo mě pomůže ukázat svět jinýma očima a v prvé řadě komu budu moci důvěřovat od samého začátku. Vybírala jsem tak pečlivě, až jsem si vybrala Vás Petře. Jsem šťastná za každou vteřinu, kterou jste mi věnoval a udělal maximum pro odblokování spousty traumat. Díky Vám vidím a začínám vidět věci, které jsem nepovažovala za důležité. Ač to byly maličkosti, tak to v mém případě byly důležitá fakta k nalezení sama sebe a nalezení spousty odpovědí na mé nevyřešené otázky. Moc Vám děkuji Petře ;) Jste muž s velkým -M-

- Veronika (Rodinná a partnerská traumata - vztahy) -

______


Terapii s p. Charvátem můžu maximálně doporučit. Je to profík a je vidět, že opravdu ví co dělá. Přišla jsem s chronickým stresem, strachem a obavami ze všedních věcí. Tyto problémy mě doprovázely několik let a teprve po dvou sezeních můžu říct, že se cítím skvěle. Veškerá traumata z dětství jsme odblokovaly a já se cítím jako znovuzrozená a s čistou hlavou bez černých myšlenek. Nikdy bych nevěřila, jakou sílu má naše podvědomí a co dokáže při terapii s mým tělem udělat (při uvolňování bloků jsem pociťovala vibrace na různých částech těla, třes, pláč atd).Tímto Vám mockrát děkuji za pomoc a budu Vám navždy vděčná.

- Kateřina (Chronický stres, strachy, nervozita, nesnášenlivost některých zvuků) -

______


S terapií jsem byla moc spokojená. Pan Charvát má profesionální a odhodlaný přístup, naslouchá, a je vidět, že se vám opravdu snaží pomoci. I přes mé prvotní mentální bloky, kdy jsem se nedokázala přestat smát a pochybovala jsem, že mě můj kritický mozek pustí dál, byl se mnou trpělivý a nakonec se nám podařilo propracovat k hlubokým věcem, jejichž uvědomění a pročištění mi velmi pomohlo k celistvějšímu bytí. Doporučuji :)

- Tereza (Vztahové problémy, fobie - lidé, stísněný prostor, ekzém) -

______


S terapii jsem byla velice spokojena,neměla jsem konkrétní očekávání, jedno konkrétní trauma z dětství,které jsem chtěla řešit, jsme prošli a už mě to v současnosti neotravuje;) Určitě bych tuto techniku doporučila k řešení problému se kterým je těžko se svěřit i nejbližším a hlava to nevyřeší. Chce to však opravdu odhodláni tím projít a 3hodinové sezení je psychicky velice náročné (v následujících dnech ještě "dojíždi")ale stojí za to.

- Hana (Vnitřní bloky a smutek) -

______


S terapii jsem byla velice spokojena,neměla jsem konkrétní očekávání, jedno konkrétní trauma z dětství,které jsem chtěla řešit, jsme prošli a už mě to v současnosti neotravuje;) Určitě bych tuto techniku doporučila k řešení problému se kterým je těžko se svěřit i nejbližším a hlava to nevyřeší. Chce to však opravdu odhodláni tím projít a 3 hodinové sezení je psychicky velice náročné (v následujících dnech ještě "dojíždi")ale stojí za to.

- Helena (Vztahy, opakující se vzorce) -

______


Dobry den pane Charvat, v prvni rade bych se Vam chtela omluvit,ze jsem nenapsala recenzi hned,ale ono to neslo. Byla jsem u Vas na regresi dvakrat po novem roce a resila strach z rozchodu a hlavne ze samoty, nevim, zdali si pamatujete. Ja jsem nevedela, jestli regrese zafungovala, jelikoz jsme se s pritelkyni daly zase dohromady. Ale chyba byla se k sobe vracet, mela jsem velke deprese,ataky a sklony k sebevrazde... peklo.. Potom se rozjasnilo, rozesly jsme se s pritelkyni bez problemu, ted jsem cca trimesice sama, svobodna, bez pocitu strachu, samoty....samoty, ze ktere jsem mela panicky strach....a najednou mi to doslo... regrese funguje.... Chtela jsem Vam hrozne moc podekovat za pomoc, nevim, co bych bez Vas delala Je ze me jiny clovek, samota me bavi, bavi me zit, je to bozi.. Jeste jednou dekuji za pomoc, vsude Vas doporucuji, protoze mam ve Vas duveru.
Moc dekuji, dekuji, dekuji

- Dáša (Partnerské problémy, strach ze tmy a samoty) -
______


Hlubinnou regresní terapii jsem absolvovala s poruchou příjmu potravy, kdy sníst každé jídlo pro mě byl spíše trest a jídlo jsem ze srdce nenáviděla. Nedokázala jsem o něm s nikým mluvit, vychutnávat si ho nebo o něm říct že je dobré. Uvědomovala jsem si že to je problém, ale nevěděla jsem, jak sebe sama přesvědčit a jak se sebou pracovat. Před hlubinnou regresní terapii jsem navštívila i pár sezení s psycholožkami, ale žádná mi nedokázala pomoct tak, jako pan Charvát. Do této terapie jsem šla s tím, že mi to buď pomůže anebo ne. Po vstupu do místnosti, kde se celá terapie odehrává, na mě už ze začátku pan Charvát působil velice milým a otevřeným dojmem. Sezení bylo rozhodně přínosné a ještě ten den jsem na sobě začala pociťovat změny k lepšímu : poprvé za celou dobu jsem nebyla celý den v nervu, měla jsem chuť se smát a konečně jsem pochopila, kde můj problém má kořeny. V průběhu několika dnů jsem se přestala bát jídla (ještě ne úplně) a nedostávám před jídlem i u něj záchvaty paniky a třesy po celém těle. Tato terapie předčila mé očekávání a jsem ráda, že jsem se rozhodla ji podstoupit. Rozhodně ji každému doporučuji ať má jakýkoliv problém. Moc panu Charvátovi děkuji.

- Adéla 15let  (Anorexie, odpor k jídlu) -

______


Na sezení som bola veľmi spokojná! Dokonalý profesionálny prístup. Cítila som sa uvoľnene a príjemne, hneď od prvej minúty čo som pána Petra uvidela.. V určitých smeroch mi regresna terapia pomohla, a vrelo doporučujem.

- Lenka (Osobní rozvoj a pochopení svých schopností) -

______


Už je to 14 dní kdy jsem byla u Vás na terapii. Tak si dovoluji napsat mé pocity. Terapie byla naprosto úžasná. Sice jsem se po terapii cítila jako kdybych skládala fůru uhlí, ale ta lehkost byla naprosto skvělá. Večer mě trochu bolela hlava a byla jsem strašně unavená. V sobotu jsem vstala a měla jsem mezi lopatkami nepříjemnou bolest která se během týdne stěhovala směr dolů až k nohám. Jinak se po 14 dnech cítím skvěle, prostě jinak. Plno věcí jsem vypustila z hlavy. První týden jsem si na terapii vzpomněla během dne několikrát a vždy jsem měla úsměv na rtech. Chtěla bych pokračovat, jen nevím po jaké době je doporučená další terapie. Děkuji za Váš profesionální přístup a budu se těšit na odpověď.

Přeji krásnou neděli a mnoho spokojených klientů.

- Pavlína (Silné strachy ze všeho) -

______


Chtěla bych poděkovat za sezení. Z pana Charváta jde neskutečný klid, atmosféra je velmi příjemná a ihned ze mě spadly veškeré zábrany a ostych s čímkoli se svěřit. Přišla jsem z úzkostmi a už první sezení na mě mělo velký vliv. Odcházela jsem o problém lehčí, cítím se vyrovnaněji, vše teď zvládám snadněji. A tento stav trvá dodnes! Mohu tedy jen doporučit a vím kam se opět obrátit, pokud bych potřebovala s něčím pomoci. Tato regresní terapie mi navíc zodpověděla mé otázky ohledně duchovna, v které věřím. Je to takový malý zázrak :) . Ještě jednou děkuju a přeji hodně štěstí.

- Jana (Úzkosti) -

______


Pan Charvát na mne od začátku působil velmi příjemných dojmem. Byl znát jeho zájem a snaha opravdu pomoci. S panem Charvátem jsme nejdřív vedli dlouhý a rozhovor ohledně mých problémů, které jsem přišla na terapii řešit. Následně mne velmi podrobně instruoval, jak bude sezení probíhat. Samotná terapie byla pro mne velmi emocionálně náročná a fyzicky vyčerpávající. Dotkli jsme se mých hlubokých ran z minulých životů. Nemohu bohužel říct, že by mi je jedno sezení dokázalo vyléčit, ale už hodně pomohlo, že jsem si je zvědomila a vím, na čem aktuálně pracovat. Pan Charvát sezení vedl velmi citlivě, střídal různé metody terapie, využíval hudebních nástrojů. Působil na mne velmi profesionálně. Za mne určitě mohu doporučit. Až se trochu můj "emocionální" prach usadí, chystám se na další sezení...

- Kateřina (Celoživotní úzkost z opuštění, strach ze života, že nic nezvládám, nízké sebevědomí, opakující se deprese, vztahy) -

______


Regresná terapia nebola moja prvá (tá prvá nebola veľmi úspešná), ale tá s Petrom bola veľmi silná a po prvej návšteve dokážem odvážne povedať, že som si bola schopná doriešiť negatívne vzorce z prenatálu, komplikovaný vzťah s otcom a staré krivdy súvisiace s detstvom a rodinou, ktoré som prakticky riešila celý život. Na druhú terapiu som sa objednala v momente keď vyvstali staré veci a nastavenia súvisiace so vzťahmi s mužmi a je to síce len pár dní, ale už deň po terapii som si ,,prečistila" vzťahy aj priateľské a bola schopná nastaviť si zdravé hranice. Zrazu zmizol moj problém s príjimaním vo vzťahoch. Petr je ako terapeut veľmi vnímavý, je schopný sa dokonale prispôsobiť klientovi, nikam netlačí, je schopný vytvoriť veľmi bezpečné miesto na to sa otvoriť, ísť do hĺbky. Práca na sebe je dlhodobý proces a akonáhle sa zase objavia nejaké veci, neváham ani minútu sa k Petrovi znovu objednať :)

- Tatiana (Vztahy, úzkosti) -

______


Byl jsem na regresní terapii po prvé. Petr Charvát je moc příjemný, na nic netlačí, člověk se u něj začne brzy cítit v pohodě. Dokáže výborně zklidnit. Vstřícný a kamarádský přístup také moc oceňuji. Vyhověl ve všem a dokázal se přizpůsobit. Dobrá komunikace i přístup. Pomohl ve mě odkrýt mnohé věci a uvědomit si je. Je vidět že má zkušenosti a nedělá to poprvé, takže žádní pokusní králíčci. Ze sezení bylo cítit opravdu dobrý záměr, že chce pomoct. Otevřel mi nové nepoznané světy a kanály za co mu moc děkuji. Vůbec jsem netušil že to existuje. Slyšel jsem o tom ale jen teoreticky a chyběla osobní zkušenost kterou mi Petr zprostředkoval. Přesně trefil zadání a snažil se to podle něj směřovat i když bylo poněkud komplikované a víceúrovňové a těch témat bylo hodně. Navazoval a přemosťoval plynule a když viděl že to jde, tak s tihl probrat vše na co jsem se chtěl podívat a zjistit. Naprosto předčilo mé očekávání a všem doporučuji. Až si to zpracuji, půjdu znovu. Už jsem koupil dárkový certifikát přítelkyni. Moc mu děkuji - kéž by bylo takovýchto terapeutů víc.

- Oleg (Úkol v současné inkarnaci, karmické propojení s přítelkyní, sebepoznání) -

______


Regresní terapie je něco zcela unikátního a opravdu mi velice pomohla. Je dobré si nejdříve přečíst, co od sezení očekávat, ale zároveň tomu dát šanci i když to pro někoho může znít jako sci-fi. V žádném případě nečekejte to "klasické povídání o problémech". Zde se úplně odpojíte od neustálého analyzování věcí hlavou a všechno procítíte (ve stavu mysli théta) tak, abyste se toho mohli opravdu zcela zbavit a konečně se v životě posunout dál. Pan Charvát vám na začátku terapie vše velmi ochotně vysvětlí, ale zároveň neztrácí čas a snaží se vám pomoci s co nejvíce problémy. Zbavení se jakýchkoliv traumat, emočních bloků, fóbií atd. je přinejmenším extrémně odlehčující, najednou z vás spadne ohromný balvan, který jste s sebou celou dobu vláčeli úplně zbytečně. Kvantová regresní terapie pokrývá v podstatě veškerá traumata a druhy emočních bloků, se kterými se můžete potkat - ty, které jsou zaryté hluboko a na které jsme po určité době úplně zapomněli, také když se vám v životě pořád dějí ty podobné situace nebo potkáváte ty samé typy lidí (kdy nevíte ani proč) a chcete se konečně pohnout dál nebo pokud jste jako já "někdy až příliš" citliví na energie ostatních lidí a sami se tím zatěžujete. Konečně přijdete na to, proč se vám v životě dějí (nebo staly) kontrétní situace a budete schopni je pochopit, odpustit a zpracovat tak, aby se ten začarovaný kruh konečně uzavřel. Těch příkladů, na co všechno je tato terapie dobrá, je určitě spousty (ono je vlastně někdy i jedno, proč se něco děje), ale hlavní je se toho zbavit! Co bych možná ještě ráda dodala je to, že první terapie i pro mě byla velká neznámá, ale i když jsem byla opravdu nervózní a možná se nedokázala tak naladit na tu vhodnou energii, obrovsky mi to pomohlo...chce to nepřemýšlet a procítit! Nechte se vést, "vylezte" ze svojí hlavy a uvidíte obrovský posun...První krok je i to, že jste na tuto terapii vůbec narazili. Pan Charvát je absolutní profesionál! Ještě spolu nejsme u konce, ale už teď se mi život změnil k lepšímu. Nejde ani vyjádřit, jak jsem vděčná! Děláte skvělou práci, mnohokrát děkuji a vidíme se brzy znovu :)

- Anna (Záchvatovité přejídání, vztah s matkou, obecně vztah s rodiči) -

______


Terapii absolvovala moje 14letá dcera.Od mala měla extrémní strach ze školy a učitelů,do toho v posledním roce smrt v rodině a otrávení pejska.Výsledkem bylo sebepoškozování,touha po sebevraždě,neustálý strach chodit do školy s trvalým třesem rukou,pláčem a depresemi.Půl roku docházení k psycholožce a na psychiatrii nepřinášelo téměř žádné výsledky.Zbývala už jen hospitalizace na psychiatrii,což jsem nemohla dovolit.Hledala jsem tak dlouho pomoc,až jsem narazila na pana Petra a to bylo to pravé!Po třech sezeních u něj je dceři mnohem lépe,je sebevědomější,přestala toužit po smrti,zmizely noční můry,třes.Nadále dochází k paní psycholožce,ale už je to mnohem veselejší.Pan Petr je opravdu člověk na správném místě a ráda ho doporučím každému.Ostatně potvrzení mám i od své sestry,která u něj terapii absolvovala.Přeji mu co nejvíc spokojených klientů a hodně štěstí i v osobním životě.

- Eliška (Strach ze školy a z učitelů, sebepoškozování, úmrtí v rodině, otrávení pejska, myšlenky na sebevraždu, deprese) -

______


Ano bylo velice splněno,moje očekáváni. P. Petr mi pomohl rozlousknout situaci s přítelem. A začít řešit věci z minulosti, které mě trápily.

- Janie (Přítel, rodina, práce, strach z výšek a tmy, smrt babičky, otec.) -

______


Dobrý den, s terapií jsem velmi spokojená, pomohla asi z 50 % zatím. Není to ze dne na den, ale postupně ten třes ustává. Také my to pomohlo vysvětlit tak zvané de ja vue, když jsem byla v 16 letech u kamarádky na návštěvě v Polsku (poprvé v tomto životě ), tak jsem to tam poznávala, teď už vím proč. Terapie pro mě byla velmi přínosná zkušenost a určitě si jí za čas zase zopakuji. Doporučila jsem Vás bratrovi, jeho tyto věci také zajímají a má problém s nějakou fobií. Přeji Vám hodně spokojených klientů.
S pozdravem Gabriela.

- Gabriela (Esenciální třes hlavy, přidali se i ruce) -

______


Dobrý den, Petře, cítím neskutečnou vděčnost a štěstí, že jsem Vás potkala. Otevřel jste mi novou cestu, po které se chystám jít se vztyčenou hlavou, jako sebevědomá žená, která ví, co chce. Pomohl jste mi pochopit můj vztah s otcem a synem.. a to vše s tak citlivým a lidským přístupem. Od začátku jsem neměla sebemenší problém se otevřít, působíte velice klidně, vyrovnaně a to vše přenášíte na nás.. cítila jsem s Vámi klid a bezpečí. Děkuji, že pro nás děláte toto poslání a všude Vás budu od srdce doporučovat.

- Šárka (Rodinné vztahy, ztráta paměti, potlačení minulosti, nízké sebevědomí, nesoustředění) -

______


U p. Petra jsem vyzkousela svou prvni regresni terapii vubec. Prace s nim byla velmi prijemna....nevedela jsem co od toho ocekavat. Musim ale rict, ze jeste nekolik mesicu pote jsem nevedela, v cem mi to pomohlo. A pak to prislo a ja si najednou uvedomila, ze me to privedlo k uplnemu odpoutani se od sveho tatinka, ktery zemrel nahle pred vice nez 20ti lety... Pomohlo mi to odpustit mu a nechat ho uplne odejit.... Dekuji.

- Silva (Vztahy) -

______


Regresní terapie u pana Charváta byla super. Vytáhl ze mě potlačovaný vztek a pocítila jsem obrovskou úlevu. Cítím se mnohem lehčí a život je veselejší. Vřele doporučuji.

- Soňa (Zatínání zubů, skrytá agrese) -

______


Byla jsem spokojená, pomohlo mi to v určitém směru, jestě bych sezení potřebovala :)

- Michaela (Bolest břicha, přejídání, vztah s matkou a s muži, kousání nehtů) -

______


K p.Charvátovi som neprišla s očakáváním že sa niečo zmení ale že niekto nestranný vypočuje moju bolest. Mala som úzkosti, poruchy príjmu potravy, problém s alkoholom, kde som zapijala svoju samotu a žila. Možno mi to nejaku dobu trvalo kým som napisala tuto recenciu, ale Petr je vnímavy človek ktory Vás neodsudi ale naopak sa snaží pochopit každé vaše trapenie. Od terapie s panom Charvatem som podstúpila soundhealing, regresní terapii, rape ceremonii, konstelaci, liečim si svoje ,,vnitřní dítě" ale vdaka nemu a ja mu za to ĎAKUJEM som pochopila jednu vec, nech sa v živote deje čokolvek nikdo a nič nám nestojí zato aby sme si zničili svoje zdravie.

- Ája (Vztahy, úzkosti, porucha příjmu potravy, alkohol...) -

______


Dobry den,Petre. Diky moc za vasi terapii. Moc mi pomohla & vase pomoc je skvelá pro celou nasi rodinu M

- Martin (Rodinné vztahy - agrese) -

______


Do regresní terapie jsem šla, protože jsem si už nedokázala sama pomoci, už po ukončení terapie jsem cítila, ze byl ze mě sejmut obrovský balvan, který jsem si nesla. Energie, která byla ve mně nahromaděná potřebovala ven a pak přišla neskutečná úleva... poslední dny před terapií jsem byla impulsivni, až po terapii jsem se dost zklidnila a začala se opět cítit "ve své kůži", dokázala jsem mluvit o problémech, u kterých jsem drive hned brecela, jen jsem otevřela dané tema... aktuálně se cítím spokojeně, vyklidnena a vše řeším s lehkostí a klidem. Všem svým přátelům doporučuji terapii, když vidím, ze jsou v situacích, kdy neví, jak dal. Děkuji Petře za perfektní přístup, jsem Vám neskutečně vděčná :)

- Helena (Opakující se vzorce v partnerských vztazích) -

______


Šla jsem do regresní terapie s tím, že je to buď - nebo. Dlouholeté, dalo by se říci celoživotní mírné deprese s občasným přitížením a vědomí od dětství, "že to prostě jednou nevydržím a stejně se zabiju" jsem celé roky se střídavými úspěchy krotila prací, alkoholem a občasnou návštěvou psychoterapeutky. Vystřídala jsem jich hodně, nyní si nedokážu vzpomenout, že by mi řekly něco jiného než "Ste úžasná, Vy to dáte." Náhodou (nebo to tak prostě mělo být) jsem v momentě akutní krize (ztráta práce, odchod přítele, zima a chuť si to hodit) narazila na stránky pana Petra Charváta. Nečekala jsem od toho příliš, říkala jsem si, že holt zkusím něco nového, co mi třeba pomůže trochu si zkrátit čekací dobu, než se fakt odhodlám dobrovolně odejít z tohoto světa. První sezení ve mně vzbudilo zvědavost. Takový ten pocit, že možná je ve mně i něco zajímavého, co by si zasloužilo pozornost a šanci...vyřešili jsme na něm mimo jiné i mé dlouholeté trauma ze znásilnění, které jsem považovala za vyřešené, ovšem rozdíl po sezení byl značný. Také jsem si uvědomila že ztráta přítele vlastně nebyla až taková ztráta, a částečně totéž i s prací. Bylo mi doporučeno druhé sezení, došlo k němu cca 3 týdny po prvním. Šla jsem tam poměrně emočně rozbouřená ze změn i běžných každodenních "krás" života a Petr mě dokázal dostat už během úvodního rozhovoru do mnohem větší pohody. Během tohoto sezení jsem nahlédla do minulého života. Nějak jsem tušila už z dřívější doby, jak to mohlo být, ale detaily mi naprosto znemožnily setrvávat nadále v roli "ublížené depresivní chudinky, které nikdo nerozumí a nikdo ji nemá rád." Najednou jsem věděla, že teď musím žít, rvát se a užívat si to. Stihli jsme vyčistit i můj vztah s mámou. Petr mi doporučil třetí sezení s tím, že tam toho bylo hodně a chtělo by to ještě pár věcí dořešit. Objednala jsem se na další týden. Ten týden byl bezva. Nemám ráda klišé, ale normální Fénix z popela. Nebyl to jen smích, i pláč a hádky, ale nějak jsem získala nadhled a naučila se stát si za sebou, vážit si sama sebe. Cítila jsem ztrátu chuti na alkohol a částečně i na jídlo, což je s ohledem na mé předchozí emoční přežírání skvělé. Na třetí sezení jsem dorazila poměrně srovnána. Nahlédla jsem do dalšího z minulých životů a pochopila souvislosti mezi oběma minulými i současným, všechno najednou sedělo doslova jako ten hrnec víte na co. A došlo mi naplno, že tenhle už prostě sebevraždou neskončí. Mívala jsem občasné migrény a věřím, že už je to minulost, díky vyhojenému zranění z minulého života. Řešili jsme ještě Vánoce, z nichž jsem měla dlouholete trauma a rodinu, kde vlastně totéž. Ze sezení jsem jela rovnou na dočasnou brigádu v obchodě, ve které jsem nikdy neviděla hlubší smysl. A najednou všechno jinak, dříve mlčenliví kolegové byli vtipní, hovorní,pozorní a jeden ze zákazníků mi dokonce nabídl práci v oboru, který mě živil dlouhá léta, než do toho Covid hodil vidle. Napřed mě napadlo, že je to snad nějaké kouzlo nebo co, ale potom mi došlo, že vše je o tom, co vysílám. Před sezením u Petra bych těžko našla tu zdravou drzost odpovedet naprosto neznámému zákazníkovi na jeho dotaz v univerzální angličtině jeho rodným jazykem, který náhodou umím, byť zdaleka ne perfektně, a asi bych ani nezaslechla jeho telefonát ve svém jazyce pár minut předtím, protože bych byla nejspíš pohroužena do ulity sebelítosti a marnosti. Před sezením bych si asi ani netroufla na půl hodiny prostě přestat pracovat a ponořit se do srdečné konverzace. Asi by mi i vadily pohledy kolegů (je to velice hlučný, ne úplně obvyklý jazyk). Vlastně jsem skoro zapomněla, že ho pořád ještě umím. Ještě to musí projít přes jejich velkýho šéfa, ale i kdyby to neklaplo, dnešek se prostě počítá. A zítřek taky. A pozítří. A příští rok. A až mi bude padesát. A třeba i osmdesát. Vím, zní to jako klišé, ale zůstává takovéhle klišé stále klišé, pokud jej vysloví bytost, co ještě před pár týdny byla rozhodnuta dobrovolně odejít? Nevim. Nikdy již nechci nic generalizovat, i to jsem pochopila během sezení. Takže Petře, díky moc, omlouvám se pokud to vyzní hystericky, ale sezení s Vámi vrátilo mému životu chuť a smysl a věřím, že tentokrát jsem již připravena ponechat konec svého bytí náhodě ;)

- Ta Dvakrát Bezoká, ale teď již vidoucí (Deprese, ,myšlenky na sebevraždu) -

______


Dobrý den Petře, původně jsem od sezení očekával něco, jako vstup do svých milulých životů, čehož se mi nepodařilo dosáhnout. Přesto na mě měla hlubinná terapiena pozitivní vliv. Především v duchovním propojením s mým "malým" já. Od té doby se cítím sebevědomější, vyrovnanější a rozhodnější. Z těch témat, o kterých jsem se spolu bavili, mě zaujal svou prezentací a knihami Dr. Joe Dispenza. Jeho knihy pojednávají o tom, jak změnit svou osobnost, uzdravovat tělo a žít svůj vysněný život. V případě potřeby se na Vás rád opět obrátím. Přeji Vám mnoho úspěchů! František

- František (Nenaplnění v životě, slabá imunita) -

______


Dobrý den, ač jsem se domníval, že jsem si spoustu věcí sám v sobě zpracoval, po sezení u p. Charváta jsem zjistil, že tomu tak nebylo. Během sezení jsme odblokovali události, které byly zablokované a řádně se mi ulevilo a dýchá se mi lépe! Děkuji!

- Václav (Nespokojenost, respirační problémy) -

______


Dobrý den, chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat, za to co děláte. Díky Vám má můj život opět smysl a konečně jsem šťastná. Mohu říct, že lepší rozhodnutí jsem udělat nemohla a jen lituji toho, že jsem k Vám nezašla dříve. Takže určité doporučuji, nebudete litovat. Pan Charvát je opravdu úžasný člověk, co ví co dělá a dělá to srdíčkem.

- Kateřina (Sebehodnota, nevyřešené dětství) -

______


Už cestou domů jsem přemýšlel, co sem napíšu. Kaše mezi ušima ale nefungovala tak, jak by měla. Večer toho dne mě pak napadala slova jako „Charvát na hrad". To, co jsem zažil, pro mě nebylo nové, v rámci psychospirituální krize už jsem měl tu čest. Ale byl jsem na to sám. Tady proti mě seděl profík, kterého už během úvodního rozhovoru evidentně nic nezaskočilo, člověk díky kterému mě pak napadlo i další výstižné heslo: „regresního terapeuta do každé rodiny!" Petře, mnohokrát Vám děkuji.

- Alfred (Psychospirituální krize) -

______


Píšu touto cestou Petrovi Charvátovi poděkování. Absolvovala jsem u Petra řadu terapií. Měla jsem úzkosti, strachy, migrény, problémy s usínáním a pocit, že opakovaně selhávám ve všech oblastech života. Hned po první terapii mi bylo jasné, že jsem konečně na správném místě, a že právě tady mám šanci udělat velký posun ve svém životě. Ten posun se skutečně dostavil, a to díky tomu, že mě Petr svým přístupem v terapiích dokázal dovést, přesně tam, kde jsem potřebovala. Vzhledem k tomu, že jsem měla terapií více, stává se mi teď to, že když mi nastane jakákoliv nepříjemná situace, začnu rozumět tomu proč se mi to děje, chápat různé souvislosti a problém si vyřeším i bez terapie. Petře, jste skutečně terapeut na svém místě a moc fajn člověk. Vaše práce se Vám daří a díky tomu se pak daří i více lidem. Moc Vám děkuji

- Lenka (traumata z dětství, opakované náročné situace v životě) -

______


Dobrý den, pane Charvát.
Chtěla bych se s Vámi podélit o výsledek našeho sezení z minulého týdne.
Jak jsem již poznamenala tenkrát po sezení, cítila jsem se mnohem lépe, klidnější, než když jsem přišla ráno.  Během cesty domů jsem myslela, že se budu vznášet.  Měla jsem v hlavě úplně "uklizeno ". Potom na mě přišel obrovský útlum, únava a takový příjemný pocit odevzdání se všemu. Prostě mi bylo všechno jedno.  Večer se bohužel objevily bolesti jako obvykle, ale už ne v takové intenzitě jako předtím.  Další dva dny to bylo jak na houpačce a až v sobotu se to úplně ztratilo.  Po několika letech jsem se cítila opět skvěle. Teď po týdnu se opravdu cítím moc dobře. Ještě se občas objeví jakoby zůstatkové emoce/energie, které cítím, ale to se vůbec nedá srovnat se stavem předtím. Musím se přiznat, že jsem moc nedoufala, že by se něco změnilo nebo že by to pomohlo. Ne z vaší strany ale z mé. Jsem moc ráda, že jsem byla k Vám přivedena a že jste mi pomohl.  Je to opravdu úžasný prostředek k vyřešení spousty problémů a určitě ho budu doporučovat.  
Přeji Vám spoustu úspěchů ve Vaši práci.

S pozdravem

- Marcela (Partnerský problém po rozchodu...) -

______


Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat za včerejší sezení, cítila jsem se u vás velmi dobře, opravdu se mi ulevilo a neměla jsem již potřebu brečet. Byla jsem velmi unavená a spala jsem až do rána. Ale ztráta mě bolí pořád. Brzo se vám ozvu. Pomohlo mi to. Hezký den Markéta.

- Markéta (Ztráta blízkého) -

______


Nedokážu slovy vyjádřit, co všechno se u mě při regresi a zejména po ní, událo. Nicméně ten klid a vyrovnanost, které po sezení přišly, mluví za vše. Neznala jsem otázky, ani odpovědi, ale jejich znění postupně dál a dál vyplouvá na povrch. Věřím, že nebyla náhoda, že jsem narazila zrovna na hlubinnou regresní terapii pana Petra, mělo to tak být. Pan Petr na mne působil velice klidně, určitě se ještě vrátím pro další otázky i odpovědi.

- Barbora (Sebepoznání, silné výkyvy nálad, bolest zad a svalů) -

______


Sezení jsem podstoupila zhruba v polovině září. Jsem člověk, kterého duchovní svět a seberozvoj zajímá, proto jsem se také rozhodla terapii podstoupit a vyzkoušet. Důvodem byla moje zvědavost ze zkušenosti, průběhu a toho, jak na mne bude celková terapie působit. Samozřejmě důvod mé návštěvy byl i jiný, a to potřeba pochopit určité osobní životní trápení (bloky atd.). Pan terapeut mne mile přivítal a seznámil s celkovým postupem toho, jak bude terapie probíhat. Chtěla bych velice ocenit výklad mého horoskopu (znamení), neboť věci, které jsem se dozvěděla, naprosto souhlasily s mým životem a osobností (byla jsem z toho opravdu unešená). Terapie, kterou jsem podstoupila pod vedením úžasného pana Charváta, mi naprosto otevřela oči. Pomohla mi pochopit spoustu mých nevyřešených věcí a s odstupem času mohu s čistým svědomím napsat, že děkuji osudu, který mne na terapii dostal. Změnilo mi to život. Na terapii jsem šla s mírnou nervozitou, ale bez očekávání. Odcházela jsem plná energie a nadšení, myslím, že ta už je nevyčerpatelná. :) Kdo se rozhoduje, zda terapii pod vedením pana Charváta podstoupí či ne, rozhodně bych neváhala a nerozmýšlela se ani vteřinu. Pan terapeut je velice milý, jde z něj klidná a harmonizující energie, ví přesně co dělá a dokáže se na vás naprosto naladit. Kromě toho má i velice příjemný klidný hlas, poradí vám, vyslechne si vás a terapií vás profesionálně provází. .. Tímto bych chtěla za tuto zkušenost velice poděkovat! :).

- Valerie (Zvědavost, odpovědi na otázky - sebereflexe, sebepoznání) -

______


Na regresní terapii jsem přicházela s velkým množstvím nedořešených témat z minulosti, která se mi do života stále vracela a nevěděla jsem si s nimi rady. Regrese pro mne byla příležitost těmito tématy a situacemi projít znovu, vidět je z nové perspektivy a odnést si z nich to podstatné pro mne. Našla jsem zase o kus více, kdo jsem opravdu já a co jsou jen programy, které jsem posbírala po cestě životem. Regrese pro mne nevyřešila vše, ale byla podstatným posunem kupředu na mé cestě a nasměrovala mne zase dál. Za to jsem panu Charvátovi velmi vděčná.

- Jitka (Traumata z minulosti) -

______


Upřímně jsem nečekal, že po 30 letech psychických problémů může tak moc změnit jedno relativně krátké sezení. Narazili jsme spolu pouze na 2 věci z minulosti, o kterých jsem věděl i dříve a nepovažoval je za nějak zásadní. Ale jejich vyřešením pomocí regrese se změnilo tak moc! Ono je těžko to popsat, ale připadám si teď vyrovnaný, vnitřní nervozita a neklid zmizel. I když přichází problém, nepanikařím. Zcela ustaly somatické příznaky mých úzkostí, tj. hlavně bolesti břicha. Tu změnu stále přijímám s jistými obavami, zda to vydrží. Není to tak, že bych se bál, že se úzkosti vrátí, jen je po tolika letech obtížné tomu uvěřit.

- Vítek (Úzkosti, poruchy metabolismu) -

______


Dobrý den, k panu Petrovi jsem šel z důvodu, abych se zbavil a vytěsnil z hlavy mojí bývalou přítelkyni. A opět nabral vnitřní sílu a sebevědomí. Petr mě velice příjemně přivítala zavedl do jeho "pracovny" která působí příjemným dojem. Vše čisté a voňavé. Terapie mi hodně pomohla. Prví cca 3 dny jsem si říkal, že se nic neděje, ale potom to začalo fungovat a působit. Pár týdnů po terapii vše úplně v pohodě. Je vše mnohem lepší a "dýchá" se mi lépe. Určitě to nebylo poslední sezení, protože to potřebuji v sobě ještě dořešit a ex přítelkyni z té mojí hlavy dostat úplně na 100% pryč. Teď jsem řekl bych na nějakých 70-80%, což považuji za obrovský úspěch. Navrátila se mi zpět i moje vnitřní síla a cítím se mnohem lépe. Petře děkuji a určitě se v brzké době uvidíme.

- Honza (Karmické zatížení, rozchod, nízké sebevědomí) -

______


Na sedenie regresnej terapie som prichadzal s trocha skeptickym ocakavanim, napriek odporucaniu od znamej osoby....proste som nemal doveru, ze by to mohlo mat akykolvek (hlavne pozitivny) dopad. Pan terapeut Petr Charvat ale hned od prveho dojmu posobil profesionalne a podarilo sa mu jednoducho mi vysvetlit princip toho, co mozem ocakavat a nastavit ma na akceptaciu celeho procesu. Samotny priebeh bol menej dramaticky, nez som cakal. Na konci som ale mal pocit, ze som bol celu dobu v bezpeci a v dobrych rukach a uvedomoval som si, ze po tom, co cely zazitok bezprostredne odoznie a ja ho stravim, budem citit urcitu formu odlahcenia. Asi by som svoj celkovy dojem zhrnul, ze nie je mozne zmazat nasu minulost, ale je mozne dostat sa do stavu, ked nam minulost nemusi zasadne ovplyvnovat pritomnost a nasa mysel a srdce dostane volny priestor na dolezitejsie veci.

- Robert (Deprese) -

______


Spokojená ano, cítila jsem se u Vás dobře... Myslím ze určitě pomohla :) Ano z velké části moje očekavání splněno :) Ráda Vás v brzké době navštívím :) Já také ještě jednou dekuji :) S pozdravem Lucie.

- Lucie (Nedůvěra, zrada, úzkosti, strachy) -

______


Absolvovala jsem tri sezeni u pana Charvata a musim rict, ze mi velmi pomohla. Pomohla mi dostat ze sebe bolest a krivdy, ktere jsem v sobe mela. Pristup pana Charvata je velice citlivy, clovek ma pocit, ze mu muze rict uplne vsechno. Moc dekuji 👍

- Zuzana (Manželova nevěra) -

______


Chcela by som Petrovi poďakovať za sprevádzanie v mojej téme, v regresnej terapii. Nemal to so mnou ľahké, ale ukočíroval moje emócie, ktoré sa vynárali. Terapia online bola bez problémov a bolo super, že som termín dostala hneď na druhý deň. Regreska je výborný nástroj, ak chcete rozumieť svojim pocitom, ktoré sa objavujú bez logickej príčiny. Tak to bolo u mňa. Pocity zúfalstva a prázdna, hoci žijem v nádhernej krajine, mám rodinu a som zdravá. V regrese som našla minulé "začiatky" na mojej ceste duše a dali mi odpoveď práve na tie pocity. Netreba strácať svoj život, ani jeden deň. Nečakajme, život je tu a teraz, možno už iný nebude! A začala som postupne vyvíjať rôzne aktivity. Je mi lepšie. Sedieť doma nie je život. V minulosti, v dávnom živote, som sa ukrývala, vzdali sa ma moji rodičia, nevedela som, kto v skutočnosti som...presne na miestach, kde teraz žijem. Asi sa vraciame na miesta z minulých životov a dokončujeme, čo sme nezvládli, alebo nestihli. To bolo malé mínus terapie, že ostala akoby nedokončená ale snáď mi to všetko objasní môj terajší život. Nič nie je náhoda. Peter je skvelý poslucháč a nasmeroval ma otázkami na podstatu. Ešte raz ďakujem.

- Andrea (Strachy, vnitřní bloky, deprese) -

______


Dobrý den, já na terapii šla hlavně s tím, nakouknout do minulých životů a případně zjistit, jak mě určité situace ovlivňují. K tomu sice nedošlo, ale uvědomila jsem si co znamená mít v sobě nezpracované emoce a nakonec je zpracovat. První terapie byla velmi intenzivní, kdy jsem uvolnila hrozně moc potlačovaných emocí a také jsem zpracovala různá traumata ve svém životě a hned po prvním sezení se mi nesmírně ulevilo. Poté začali na povrch vyplouvat další negativní emoce, kterých jsem se zbavovala při druhém sezení. Pozitivní přínos je takový, že cítím, že situace které mě silně ovlivňovali již nade mnou nemají moc a já mám možnost různé situace zvládat úplně novým způsobem. Mám také pocit, že od té doby se více směju a již mě netrápí tolik iracionálních strachů a dokážu se od nich oprostit. Rozhodně doporučuji terapii každému, protože nezpracovaná traumata a emoce má pravděpodobně většina z nás.

- Karolína (Úzkosti, strach z budoucnosti, karmické zátěže) -

______


Sezení probíhalo v příjemné atmosféře,pociťovala jsem v sobě klid.Očekávání jsem ani neměla,vzala jsem to jako příležitost na sobě pracovat.Jestli mi pomohla...asi ano,mám v sobě o trochu více klidu,než před ní.Každopádně vím a cítím,že mám ještě blokády,které mě svazují a je třeba je odkrýt. Tato terapie je pro mne další možnost ,jak na sobě pracovat a moc za ní děkuji. Naplánuji si další sezení..a ráda.

- Maruš (Sebepoznání) -

______


S regresním terapii jsem byla spokojena, už jsem někde "jinde" , silnější , odvážnější , určitě je to spojeno i s celkovou proměnou, přístupem k zivotu, meditace, vetsi uvědomění si sama sebe a své hodnoty , timpadem se chránit před toxicitou. Regrese byla první vlaštovkou k lepšímu životu. Děkuji a s přáním vseho dobrého Renata Placha

- Renata (Dětství - rodiče, Manželství, kamarádka toxický vztah) -

______


Dobrý den pane Charváte, s upřímnou radostí Vám chci napsat, že jsem s terapii spokojená. Všimla jsem si, že si uvědomuji, jak přemýšlím v různých situacich a snažím se tzv. ubrat. Jsem nyní po očkování, tak se necitim dobře. Ráda se objednam k další terapii. Moc děkuji za přání, zdravím Vás

- Lucie (Komunikace, vztahy) -

______


Dobrý den, moc ráda doporučím pana Petra, muž na svém místě. Všem doporučuji, ať už máte nějaký problém nebo jen chcete zjistit o sobě více. Petra

- Petra (Panika, zmatenost) -

______


Dobrý den Petře,
terapie určitě přínosná byla. Prakticky okamžitě jsem cítila určitou úlevu.
Řešili jsme téma dětí, mě a přítele a opravdu musím říct, že se znatelně mezi námi věci pročistily. Dříve jsme měli skvělý vztah a ani mě nenapadlo, že jsou věci, co by nás zatěžovali, ale po absolvování terapie jsme oba najedou cítili mnohem větší lásku a pochopení a takovou lehkost v každém dni co přichází - neumím to lépe popsat, ale ten pocit u obou byl opravdu znatelný.
Taky mě přítel požádal o ruku a budeme se brát:)
Pak jsme také řešili můj problém s endometriozou, na který je ještě brzy udělat nějaké zhodnocení. Co ale můžu říct, že od té doby nemám žádné gynekologické problémy, ani bolesti břicha, které předtím byly dost často.
Zhodnocení za mě je tedy opravdu pozitivní, terapie pro mě byla velkým přínosem a ráda bych ji časem absolvovala ještě jednou. Momentálně se k vám ale chystá objednat přítel, abychom třeba našli odpovědi na další otázky i z jeho strany, protože ten náš příběh co jsem viděla já, byl opravdu zajímavý a vše jsem cítila tak intenzivně, že z toho budu čerpat ještě dlouho.
Ještě jednou Vám moc děkuji za Váš čas a profesionální a naprosto skvělý přístup a někdy zase naviděnou.
S pozdravem

- Markéta (Problémy s otěhotněnim, potraty, endometrioza, autoimunitni reakce těla) -

______


Od sezení uběhlo už čtvrt roku a hodně se změnilo. Trpím agorafobií, OCD, depresivně-úzkostnou poruchou a HPO se sklony k abúzu. Moje situace si tak vyžaduje více, než jedno sezení, takže rozhodně mám v plánu regresi podstoupit, hned jak to pro mne bude možné, znovu. Můžu ovšem říct, že pozitivní změny pociťuji už po tom jednom sezení. Po dvou dnech od sezení se mi po letech podařilo snížit léky, které mám snahu vysadit postupně úplně. Na terapie chodím přes více jak dva roky (k momentálnímu terapeutovi) a konečně jsme byli schopní udělat pozitivní pokroky - což se doteď nedařilo. Vždy jsem trpěla nekontrolovatelnými výbuchy vzteku a agrese, které se za ty tři měsíce začali i bez farmakologické léčby srovnávat. Stále jsou, ale jsem schopná poprvé v životě na věci nahlížet z vícero stupňů. Ačkoliv mě na regresi dohnalo zoufalství, kdy jsem byla schopna vyzkoušet všechno - i to, čemu jsem nevěřila - nelituju ani minuty, ani koruny a jsem vděčná. Určitě se plánuji znovu objevit. Mockrát panu Charvátovi děkuju. Opravdu!

- Viktorie (Hraniční porucha osobnosti, úzkostná porucha s panickými ataky, agorafobie, sociální úzkost) -

______


Dobrý den, ještě jednou bych chtěla poděkovat za zajímavý náhled do podvědomí a nevědomí, který jako puzzlík zapadl do veliké skládačky.

- Alena (Sebepoznání po onkologické léčbě) -

______


Úplně první záměr byl dostat se do předchozích životů. Po našem prvním rozhovoru jsem si uvědomila, že potřebuji hlavně řešit nynější život. Za to velké díky!

Co pro mne byla velká úleva, bylo zvědomit si úlevu, že už bude vše dobré.
Že se našel člověk, který semnou má trpělivost bere mne takovou jakou jsem bez dalších očekávání změn. Ono když si to tak vezmu, tak se mi zrcadlilo i do života. Já takové muže nacházela. Bohužel tím že jsem sama sebe nepřijímala, tak ani oni to nedělali.

Co beru jako hodně zásadní uvědomění, tak že otcova energie pro mne byla toxická.
To jsem netušila, udělala jsem si kolem sebe bublinu abych to necítila.
Pravdou je, že jsem se vedle něj nikdy necítila moc dobře a po regresi jsem navštívila babičku (jeho matku) a tam mi to celé zapadlo do sebe. Přesně ta energie, kterou mám celý život problém strávit. Jako malá jsem po každé návštěvě zvracela. Uvědomila jsem si, že moji rodiče jsou dva velké extrémy a já v těch energiích hledám rovnováhu.
Pomohlo mi to porozumět více moji mamce, zároveň přijmout svou ženskou energii, kterou jsem ještě zcela nepřijímala. Náš vztah byl vždy dobrý, ale nyní je z mé strany mnohem více pochopení.

Poznatky z minulého života kde jsem se objevila jako čarodějka, byly také velice zajímavé, ač nemám vše zvědoměné a nejspíš je to na delší dobu... Dovedlo mne to do Egypta, kde jsem viděla i některé předměty z té regrese. Celkově mne to vede k bohyni Isis. Ale cíl to určitě ještě není...
Co ale vím, že Vašich služeb ještě využiji, až úcítím že jsem připravená.
Ač jsem myslela, že tu věc mám vyřešenou, tak nad tím přemýšlím a i v té regresi přišla, ale vědomě jsem jí zahnala s tím, že to mám vyřešené a již tam nemusím. V hlavě to opravdu mám srovnané, ale podvědomí mne tam vede. Je to pro mne citlivé a tak nepřestávejte mít zásobu kapesníků. :-D

At´ se Vám daří a budu se těšit na příště. Moc Vám ještě jednou děkuji.

- Aneta (Pocit, že si nezasloužím vydělané peníze, nízké sebevědomí, neschopnost odejít z nefunkčních vztahů atd..) -

______


Určitě to byla zajímavá zkušenost, pan Charvát je příjemný člověk s individuálním přístupem ke každému. Po sezení jsem byla krásně zrelaxovaná jako už dlouho ne. I když třeba neuvidíte minulé životy, tak Vám to může v některých ohledech aspoň trochu pootevřít oči, nebo aspoň utvrdit v tom co jste v hloubi duše věděli. Na závěr určitě doporučuji nechat si přečíst "osobním horoskop".

- Denisa (Nízké sebevědomí, pochopení stále se opakujících situací) -

______


Pan Charvát je sympatický člověk a je vidět, že regresní terapii nedělá prvně. Regresního terapeuta jsem vyhledal proto, abych odstranil nebo alespoň minimalizoval silné emoce ze situací, kterými jsem si v minulosti prošel. Musím říci, že se to do jisté míry povedlo - dnes, když si na ty situace vzpomenu znovu, nemám z nich tak silné a negativní emoce, jako tomu bylo před sezením. Bylo úžasné pozorovat to, jak mé tělo fyzicky reaguje na situace, kterými jsem si na hlubinné terapii procházel znovu. Ze sezení si odnáším novou zkušenost a problémy, se kterými jsem na terapii přišel dnes již nejsou tak silné.

- Honza (Závislost na alkoholu a další...) -

______


Děkuji za nahlédnutí do jiné dimenze života. Přístup pana Petra byl vskutku profesionální a nastartoval mě do nové vývojové fáze. Děkuji!

- Míra (Závislé chování - vztahy) -

______


Sedenie bolo niečo neopísateľné, ešte som nezažila, aby som sa cítila tak uvoľnená, odpočinutá a plná najrôznejších emócii. Terapia mi určite pomohla a som si istá, že som tam nebola naposledy. Odporúčam každému, kto chce vedieť o sebe, svojom vnútri a minulosti viac, je to ten najvhodnejší spôsob. Spočiatku som si nebola istá, či tomu verím, ale presvedčila som sa na vlastnej koži. Videla som svoj minulý život ako čarodejnicu na zámku, videla som sa v zrkadle s čiernymi vlasmi a cítila som zo seba zlo. Je možné, že to bol môj jeden z minulých životov. Môj plán bol zistiť čo som v minulých životoch robila, aká som bola, ale podstata regresnej terapie nespočíva len v hľadaní minulých životov, ale hlavne v mojom prípade hľadanie seba, kto som, aká som a prečo som taká. Táto terapia mi dala ďaleko viac, než by mi dala akákoľvek psychoterapia u špecializovaného psychológa. Veľké ďakujem patrí pánovi Charvátovi, je vidieť, že svoju prácu, resp. poslanie vykonáva dobre. Ďakujem za túto skúsenosť.

- Nikoleta (Zájem o pochopení hluboké minulosti a souvislostí vztahu s maminkou) -

______


Regresní terapie naprosto předčila má očekávání. Především profesionální přístup terapeuta a taká důvěrná atmosféra. Určitě doporučuji všem, kteří chtějí vyřešit jakoukoli nevyřešenou otázku v sobě.

- Iveta (Vnitřní dítě, strachy, nízké sebevědomí, neschopnost dávat a přijímat lásku) -

______


Dobrý den, se sezením jsem byla velice spokojena, terapie "dojížděla" ještě několik dní po té. Potřebovala jsem si vyřešit vnitřní vztek nahromaděný během života, který se navenek projevoval mnohdy špatně kontrolovanými výbuchy vzteku. Po terapii se cítím mnohem klidnější a zvládám řešit situace s mnohem větším nadhledem. Moc děkuji já i mé okolí:))

- Anna (Vnitřní napětí, vzteky ) -

______


Regresní terapii jsem zvažoval delší dobu. Petra Charváta mi doporučila kamarádka a již předtím mě zaujaly jeho stránky. Neměl jsem potřebu řešit jeden primární problém, spíše se vyrovnat se svým vnitřním já, návaly emocí a touhu posouvat se v životě dál. V průběhu sezení jsem zjistil že forma hypnozy je mi povědomá z luciidního snění které občas zažívám a že má představa hypnózy byla určitě ovlivněna tím co člověk vnímá z médií nebo slyší od lidí a co nemusí být vždy pravda. S odstupem času hodnotím sezení jako velmi přínosné z několika důvodů, lépe zvládám emoce a stres a jsem vyrovnanější, klidnější a proudí mi lépe energie. Petr mi bezprostředně po sezení kladl na srdce abych nechal účinek "doběhnout" (nic neřešit vědomě a nechat plynout) a měl pravdu. Navíc mi sdělil, že další sezení pro mě není nutné a to byl p ro mě jeden z faktorů proč ho považuji za profesionála, který zároveň svou práci dělá srdcem.

- Petr (Životní smysl, směr, vztahy) -

______


Regresní hypnoterapii jsem absolvovala dvakrát, protože jsem měla víc problémů. Můžu říct, že první terapie byla jedním z nejienzivnějších a nejemotivnějších zážitků v mém životě. Po ní se dostavilo se zlepšení sluchu, vyrovnala jsem se s několika životními bolestmi a začala jsem se na svět dívat tak trochu jinýma očima. Druhá terapie byla teprve před pár týdny, a tak si vše ještě sedá, ale vidím, že v mém životě můžu spoustu věcí dokázat a splnit si sny .... a ono to půjde. Každému,kdo ztratil někoho blízkého, každému,kdo má nějaké trápení nebo strach, doporučuji. Možná to nepomůže ve všem,ale v něčem určitě! Děkuji, Petře

- Markéta (Sebeláska, podrážděnost, horší komunikace se synem, nechuť k sexu, nadváha) -

______


Sezení splnilo moje očekávání, cítím se lépe. Pomohlo a ráda se zase objednám, abych dořešila další problémy. Bylo splněno, sezení bylo příjemné.

- Petra (Panika) -

______


Přeji krásný den,
první tři týdny jsem měl zvláštní stavy od depresí a pláče až po naprostý klid. Náladový jako ženská. Od třetího týdne mám trvale výbornou náladu, skvěle spím a celkově se mi život zásadně vylepšil. Snad to vydrží.

- Tomáš (Negativní myšlenky) -

______


Trpěla jsem neskutečně silnými záchvaty vzteku občas až hysterie. Tak jsem začala pátrat po duševní pomoci. To co se mi dělo, jsem prvně přisuzovala hormonům. Začalo se to stupňovat zhruba rok po porodu dcerky. Když jí byl rok a půl, záchvaty byly každý den i několikrát denně a kvůli maličkostem, až mě to začalo děsit, nedalo se to kontrolovat. Hledala jsem mezi spousty terapeutů regresních terapií, až mě oslovil Petrův web. Měl to nádherně popsané a líbil se mi i jeho Dar formou financí za provedené služby. Možnost provedení přes internet bylo plusové, bydlím ve Východních Čechách. Na prvním sezení mi Petr řekl mé silné stránky na základě astrologie a povídali jsme si o tom, co mě trápí a navíc jsem požádala, zda by se dalo zjistit, proč se v našem rodě více jak 120 let nerodí chlapci ale pouze dívky. Měla jsem zkušenosti s meditací, takže uvolnit se nebylo těžké. Petrovo vedení bylo velmi propracované, přesně věděl a říkal slova, která na mě začala emočně působit. Začaly mi běhat obrázky, jako kdybych se dívala na film a přitom probíhaly silné emoce. Nejprve jsme prošli současný život, byla jsem překvapená, co všechno v mém životě zanechalo negativní emoce. Poté Petr pozvolna přešel na můj požadavek ohledně chlapců v našem rodě a mě to přesunulo do 13.století, do situace kdy jsem byla odsouzena za smilstvo. Probíhaly velké emoce i bolest na těle a Petrův klidný hlas mě stále naváděl pro více informací. Bylo to neuvěřitelné odkrytí minulého života. Nicméně to byl krátký úryvek a moc jsme nestihli zjistit, byli jsme časově na konci sezení. Moje záchvaty vzteku se po terapii rapidně zmírnily. Nicméně zarezervovala jsem si další terapie, abychom odkryli úryvek odsouzení a další zjištění z jiných minulých životů, které mohou mít spojitost s opakujícími se událostmi v nynějším životě. Moje odsouzení bylo za smilstvo s člověkem, který mě v nynějším životě neustále kontaktoval v případě, že jsem se hádala s manželem. Před lety jsme se pouze políbili a byl to neuvěřitelně krásný zážitek. Už vím, co mě k němu přitahovalo. V minulém životě mě za nevěru udal můj manžel, který je i mým manželem v tomto životě. Petr vedl terapii opravdu tak, aby se odkryly veškeré důležité informace, věděl na co a kdy se zeptat. Dokonce me nechal prožít vzpomínku na milování s tím člověkem, se kterým jsem se v nynějším životě pouze políbila. Na poslední terapii jsem zažila Šamanské astrální cestování z minulého života, období Keltů, období před více jak 20 tisíc lety, kdy tu byly velmi vyspělé civilizace z kosmu a já byla strážce knihy v pyramidě. Petr mě už zná a ví jak semnou pracovat, tak se mě začal ptát na vznik vesmíru a vznik života na zemi. Nejsem fyzik, astrolog ani přírodovědec ale dokázala jsem mu zhruba popsat s jeho pomocí jak celý vesmír začal fungovat. Bylo to těžko uchopitelné na popsání a racionalita zde jde stranou. Každopádně jsme se nevyvinuli z opic, jak nám je předkládáno. Byl to opět neuvěřitelný zážitek a já Petrovi nesmírně děkuji za jeho vedení i trpělivost a za zvědomění si zážitků z minulosti. Žiji teď život plnohodnotnějši a cítím se jinak, mnohem lépe než před třičtvrtě rokem. Každý člověk by měl pracovat na svém sebepoznání a zvědomit si své bytí na Zemi i jeho poslání.

- Petra (Hysterie a agrese) -

______


Sezení bylo perfektní. Nic mě nenapadá, co bych tomu vytknul. Musím říct, že mi terapie rozhodně pomohla. Myslím si, že i po nějaké době má na mě stále pozitivní vliv. Citím se psychicky i fyzicky lehčí. Mé očekávání bylo nadmíru splněno. Celkově mi to mnohé přineslo. Terapie obohacuje pohled, na to jak se dá s naším vědomím a tělem pracovat a příjde mi dost zajímavá.
Děkuji moc

- Jakub (Sebepoznání) -

______


Vzhledem k tomu, že jsem neměla žádná velka očekávání, jsem byla velice mile překvapena. Samozřejmě to v některých chvilkách nebylo úplně příjemné, ale to je presně to, jak to má být. Pocit z terapie mám moc dobrý a ráda ho doporučuji dál.

- Anet (Nalezení rovnováhy v životě) -

______


Velmi Vás zdravím a děkuji za zajímavou zkušenost s hlubinnou regresní terapií. Kdybych už roky nenavštěvovala psychoterapii, určitě bych sezení u Vás zopakovala. Takhle jsem ale došla k tomu, že jsme se spolu dostali k tématům, která mám už právě z psychoterapie pojmenovaná. Určitě je pro mě ovšem prospěšné s tímto hlubokým prožitkem dál v terapii pracovat, takže jsem Vám za něj skutečně vděčná. Pokud časem zjistím, že bych se ráda k sobě opět vypravila i touto cestou, rozhodně se Vám ozvu. Zatím chci zkusit "jen" zaintegrovat tento konkrétní zážitek do práce se svou terapeutkou, kde máme můj příběh "rozkreslený" dost komplexně. Ještě jednou Vám děkuji a mějte se báječně. S pozdravem Klára.

- Klára (Periorální dermatitida, sebepoznání) -

______


Se sezením jsem byla velice spokojena. Po regresi se můj zdravotní stav zlepšil o 70%. Plně doporučuji.

- Market (Bolest hlavy a krku, nesoustředěnost, týrání bratrem) -

______


Byla jsem mile překvapena. S regresivní terapií jsem byla nad má očekávání spokojená. Posunulo mě do dále v mém sebepoznání a osvobodilo od svázaných vzorců které jsem doposud měla. Mé trauma které jsem měla se uvolňilo a tím i mne odlehčilo od určitého typu břemene které mě svazovalo. Každopádně jsem velmi ráda že jsem tuto metodu podstoupila a posunula o krok kupředu na mé cestě. Věřím že budu chtít tuto metodu znovu podstoupit k odkrytí další skrytých vrstev které sebou ať už vědomě či nevědomě nesu. Ráda bych poděkovala za Váš otevřený profesionální přístup a Kompetenci.

- Mona (Sebeláska, vztahy, mé poslání) -

______


Terapie proběhla v pořádku. Do týdne jsem se cítila lépe. Zaměřena byla na odstranění přisedlých duší a vše je nyní v pořádku. Během terapie jsme odblokovali "staré" traumata z tohoto života a také myslím, že to bylo dobře a vše O.K. Prostě - skvělé. Pokud bude potřeba, určitě se s Vámi spojím znovu. Děkuji.

- Markéta (Obnovení energie, odvedení negativních entit, odblokování traumat) -

______


Vše je naprosto v pořadku, očekávání je splněno, terapie mi moc pomohla a jsem spokojen se sezením.

- Vojta (Vztah k otci, nedůvěra, výbušnost) -

______


Vážený pane Charváte,
podstoupila jsem u Vás hlubinnou regresní terapii 29.2. Jsem tam třicetiletá, co trpěla záchvatovitým přejídáním a chodila jen se ženatými muži. Nevím, jestli si budete pamatovat.
Vaše pomoc mi bez přehánění změnila život. Moje chuť přejídat se naprosto zmizela a to ihned. Jím normální porce a netrpím hlady. Samovolně jsem přestala jíst maso. Nevím, jestli je to dobré nebo ne, ale přišlo to samo. Cítím se skvěle. Mám spoustu energie, nepotřebuju tolik spát a moje nálada se zlepšila. Všichni lidé si toho všímají a chválí mě. Za celý můj život mi nikdo nedokázal pomoct. Až vy. Poprvé po třiceti letech je jídlo radost a nebojím se, že se přejím.
Co se týče problému s ženatými muži, mám dojem, že jsem zatím neměla příležitost. Ale cítím se také dobře. Ohledně toho života /herečka v 50.letech, které nezavolal ženatý milenec a ona přišla o práci/ mi ještě několik dní poté přicházely různé vzpomínky a flashbacky. Hrozně moc věci se mi propojilo s mým současným životem. Trochu mě trápí, že jsem nezjistila, jak jsem zemřela. Ale možná, že jsem se prostě dozvěděla všechno, co jsem potřebovala.
Každopádně Vám chci touto cestou poděkovat.
Nastartoval a změnil jste mi život.

S pozdravem

- Adéla (Chronické přejídání a touha po ženatých mužích) -

______


Hlubinná regresní terapie mě pomohla zbavit se nenávisti a negativních pocitů k původní rodině, cítím se teď lehčí, spokojenější. Nepotřebuju už nadužívat konopí a navíc úplně zmizela bolest na hrudi, která mě trápila několik let a doktoři si s ní nevěděli rady. Takové výsledky jsem po jednom sezení nečekala, určitě tuto terapii doporučuji.

- Viola (Traumata z dětství) -

______


Dobrý den, Petře,

moc Vás zdravím a velice Vám děkuji za uvolnění emocionálního kotle, který ve mně pod pokličkou dlouho hřímal. Nevědomky jsem mu ještě pořádně přikládala a není divu, že jednoho krásného dne musel bouchnout a díky Vašemu empatickému přístupu a zkušenostem s vedením terapie jsem dostala odpověď na otázku proč?, kde se můj kotel nachází a cestu, jak s ním zacházet, aby se exploze neopakovala!
Ráda si sezení ještě zopakuji, citím ještě nějaké otázky.

- Marie (Sociální strachy, bolesti hlavy, bušení srdce, prázdná půda pod nohama) -

______


Sezení bylo velmi příjemné a uklidňující, pan Charvát je profík a hned navodil skvělou atmosféru. Terapie byla rozhodně přínosná a v mnoha směrech velmi obohacující zkušenost.

- Tereza (Pocit nedostatečnosti, trauma z rozchodu, pocit, že nejsem sama, kompulze) -

______


U Petra Charváta jsem byla na hlubinné regresní terapii zatím celkem dvakrát (jednou kvůli práci a jednou kvůli mým vztahům v rodině) a pokaždé se po terapii velmi rychle (v řádu dnů) děly v daných oblastech věci, které jsem nepředpokládala ani neplánovala. I když to zpočátku vypadalo, že jsou spíše v můj neprospěch, nakonec se vše vyvinulo v můj obrovský prospěch. Zcela jistě to bylo dáno změnou mé energie v průběhu prováděné terapie a jejím působením po terapii na mé okolí. Petra mohu upřímně doporučit a sama jsem k němu již objednaná na třetí terapii, tentokrát ještě na jiný vztah, než jsem řešila minule.

- Marcela (Nedůvěra sama v sebe, chladnější vztahy s dětmi, neschopnost se rozhodovat ve vztahu) -

______


Terapeutické sezení jsem absolvovala z důvodu neschopnosti vnitřně se emočně oprostit od zraňujícího, velice nezdravého vztahu s emočně nedostupným až toxickým partnerem. I přes vnitřní sílu a silné odhodlání se mi nedařilo odstranit emoční bolest, vnitřní napětí a v podstatě neidentifikovatelný strach. Všechny vědomě konané změny (změna stravy, nalezení nových naplňujících aktivit, nových přátelství apod.), a snaha o pochopení situace ze všech úhlů pohledu mi stále nepřinášely pocit vnitřního klidu. Byla jsem si jista (po studování dostupných informací specialistů na tato témata), že souvislost je spojena s dětstvím /opuštění blízkými lidmi - sourozenec, rodič/ a souvisí zřejmě i se všemi následnými problémy.

Již po prvním sezení u p. Charváta se začaly dít v mém životě (i ve mně) úžasné změny, logikou to ani pochopit nelze. Reakce mého těla při sezení byly naprosto nečekané, po prvním se mi neskutečně ulevilo na těle i duši, to druhé dočistilo další situace, kde jsem konečně došla k pochopení všech situací, vzorců, příčin a následků, které mě ovlivňovaly při výběru nekompatibilních partnerů, celkové spokojenosti v životě a strachem žít v souladu sama se sebou. Postupně se mi zlepšila kvalita života na všech úrovních, všechny emoční bolesti, strachy i napětí se pomalu rozpustily.

Tímto chci s hlubokou vděčností poděkovat p. Charvátovi za pomoc při řešení potíží mé neteře a následně i mých. Ve svém „poslání“ je skutečně na vysoké úrovni, pomohl mi odstranit vědomé i nevědomé bloky a celkově restartovat a změnit život k lepšímu

- Michaela (Partnerské vztahy, závislosti, strach z opuštění) -

______


Krásný den všem , měla jsem s Petou několik regresnich terapii a všechny byly velmi intenzivní a hluboké. Jednoznačně problém , který jsem potřebovala vyřešit se vyřešil. Moc děkuji a vřele DOPORUČUJI!

- Petra (Strachy, stresy, úzkosti, deprese) -

______


Byl to velmi zajimavy zazitek. Verim ze na vsehny sve problemi clovek zna reseni. Odpoved je v nas samotnych, jen se te odpovedi nekdy nevedome branime. Prave tato forma terapie mi pomohla odsunout vedomi na druhou kolej a povolila pruchod k podvedomi, kde jsem si sama se sebou doresila to co bylo treba. Urcite se to neda vse zvladnout za jedno ci dve sezeni. Ja byla na trech a az se me vedomi srovna s podvedomim a vecmi co vypluli na povrch, planuji dalsi terapii, abych vyresila vsechny podurovne sveho trapeni. Jednotlive problemy jsou mezi sebou propojene a nelze vyresit vse naraz. Chce to cas a resit jeden problem po druhem. Jsem ale rada, ze jsem na tuto metodu terapie narazila a rozhodne mi to pomohlo vice nez-li klasicke sezeni u psychoterapeuta ci psychologa.

- Marina (Apatie, nechuť žít, nevidím smysl života, ) -

______


Petr Charvat je moc prijemny clovek, vse Vam podrobne vysvetli, nesoudi vas, a je jeho prstup k Vam je velmi ohleduplny. Nevedela jsem co od sezeni cekat, a diky jeho otazkam, si clovek uvedomi, ze ho stale boli veci, ktere uz tak nejak davno pohrbil. Muj nazor je, ze na sezeni je mozno projit konkretni bolestivou situaci, ale tentokrat s jinym koncem, nez predtim. Tentokrat jste silnejsi, a to co Vam bylo receno, nebo udelano, jiz na Vas nema tak negativni efekt jako drive. V nekterych pripadech je asi zapotrebi vice sezeni, samozrejme tohle je muj subjektivni pocit, ktery jsem si ze sezeni odnesla ja. Petra Charvata mohu vrele doporucit, cena sice neni uplne nizka, ale za to ze Vam nekdo pomuze vyresit Vase trapeni, a bloky, ktere Vas v zivote omezuji, neni cena nikdy dost vysoka.

- Nikol (Špatný spánek, úzkosti ze vztahů) -

______


S průběhem sezení jsem byla spokojená. Probíhá v klidu. Petr Charvát vše trpělivě vysvětluje, odpovídá na otázky...nic není tabu. Terapie mi určitě pomohla Cítím se skvěle, cítím změnu... Místo pro strach a bolest vystřídala nová energie která se jmenuje změna, změna vytvořit a zrodit život....krásná úleva jako by tam už neležel ten kámen... Není důvod se terapie bát, ten kdo se rozhodl nebo mu přišla do cesty měl by jí využít aby se mohl posunout dál. Je to skvělý nástroj a takový odrazový můstek k další práci...díky jednomu sezení u pana Charváta jsem dostala odpověď co brání mému otěhotnění....byl to silný zážitek , rozhodně nelituji. děkuji za vše

- Jitka (Problém s otěhotněním) -

______


Dobrý den, Petře,

velice děkuji za email a Váš zájem.
Upřímně musím přiznat, že od našeho druhého sezení se cítím dobře a spokojeně. Je to určitě tím, že jsme si o všem popovídali a uvolnil jsem v sobě energii, kterou jsem v sobě dusil.
Teď, když na mě přijde nějaká negativní emoce nebo nepříjemný pocit, snažím se uklidnit, zamyslet se a přemýšlet o tom, co se děje a proč se to děje. Určitě jsem přehodnotil svoje chování a svůj postoj ke svému okolí, snažím se nebrat si všechno osobně a být víc nad věcí.
Od našeho posledního sezení se snažím soustředit se na sebe a propojit rozum s emoce. Chuť na alkohol nemám, v sobotu po volbě prezidenta jsem si řekl, že bych mohl oslavit úspěch, ale nakonec jsem si racionálně vysvětlil, že není třeba pít víno, protože druhý den mě to bude mrzet a svému pokušení jsem odolal.
Podařilo se mi i ovládnout emoce v souvislosti s jídlem a jsem -5kg :-). je to začátek, ale jsem spokojený.
Sezení vnímám velmi pozitivně.
Určitě počítám s možností, že bych rád za nějaký čas, znovu podstoupil sezení a pokusil se dostat dál do minulých životů :-), pokud by to bylo možné.
Nejsem si jistý, jestli se dokážu natolik uvolnit, aby toto bylo možné, ale zkusil bych to.¨Velice Vám ještě jednou děkuji za Vaši pomoc, za velmi příjemnou atmosféru, kdy jsem s Vámi mohl sdílet věci, které bych nikomu jinému neřekl.

Přeji Vám vše dobré a těším se na viděnou.

- Tomáš (Výkyvy emocí, negativní pocity, nízké sebevědomí) -

______


Na regresní terapii jsem byla poprvé. Zpočátku pro mě bylo velmi těžké se uvolnit a nechat vše přicházet a volně plynout a hlavně všechno prožít znovu. Terapie mi ukázala některá skrytá zákoutí duše a uvědomila jsem si, že je přede mnou ještě daleká cesta a docela dost práce zbavit se všech duševních šmodrchanců. Terapie mi určitě pomohla pochopit některé věci v mém a nejen v mém životě. Určitě chci ještě někdy pod Vaším vedením podniknout tento výlet do tajů duše.

- Jana (Vztah s manipulátorem, cukrovka, lymfatická leukémie, závislost na partnerovi) -

______


Terapie mi pomohla krásně se uvolnit do života. Předčila moje očekávání. Když jsem odcházela pochopila jsem, že Petr má svou práci jako poslání.

- Kristýna (Bezmoc, strach, potřeba odpuštění si) -

______


Dobrý večer pane Charvát, moc děkuji za Váš mail. Omlouvám se, že píšu až teď. Ale opravdu jste mi moc pomohl a moc děkuji za Váš profesionální  a zároveň lidský přístup. Rozdávám kontakty s Vašim dovolením mým klientům, neb nemohu říci jedinou negativní věc. Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné, snad babí léto. Eva.

- Eva (Partnerské problémy) -

______


Na regresní terapii jsem se vydala k Petrovi po dlouhém váhání. Už při prvním setkání, jsem poznala, že toto sezení bude splňovat moje očekávání, Petr mi moc pomohl. Otevřel mi poznání minulých, ale i budoucích životů a cesty jak na sobě dále pracovat a poznávat hranice, které se dají otevřít a zkoumat. Petře děkuji

- Jaroslava (Úmrtí v rodině, noční probouzení se ve stejnou hodinu a další) -

______


Zdravím! Byla jsem u pana Charváta poprvé a musím říct, že sezení pro mě bylo velkým přínosem. Absolvovala jsem různá sezení a byly mně doporučené koníčky a terapie, které mně nanaplňovaly. Píšu to, protože jsme každý jiný a bylo těžké se naladit na "duchovní cestu" v podobě meditaci, jógy atd, když jsem člověk víc, než aktivni. Mým problémem byl nedostatek sebevědomí a neustálé se zavděčovaní lidem, kteří si jen vzpomenou, když něco potřebují bylo unavující. Měli bychom si uvědomit, že problém se nevyřeší lusknutím prstu, ale v tu chvíli, kdy dojde k uvědomění a najde se řešení, je mnohem více uvolňující si nenechat stále "ubližovat" a pracovat na sobě! Mockrát děkuji a osobně moc doporučuji! :)

- Barbora (Nedostatek sebevědomí, sebeúcta) -

______


Byla jsem velice mile překvapená, sezení bylo opravdu příjemné. Doufám a pevně věřím že mi regresní terapie pomohla, Očekávání bylo splněno na 100%

- Magdaléna (Lupenka, klaustrofobie, strach ze samoty) -

______


Dobrý den Petře,
Píšu první dojmy po terapii. Dneska jsem spal tvrdě jako špalek a to věřte,že se mi to nestává.
Problémy se spánkem mám dlouhodobě. Hodinky mi ukázaly hlubokého spánku přes 3hod asi to je můj rekord od doby co to nějak sledují.
Jinak cítím lehčí bolest hlavy ,ale to patří k procesu a budu svůj stav sledovat a dám určitě vědět,jak se to všechno vyvíjí.
Chtěl bych Vám říct, že mě vaše metoda terapie velice zaujala a jsem rád ,že mě intuice zavedla právě k Vám. Vyzařuje z Vás příjemná a upřímná energie. Děláte to poslání s láskou a takových lidí držím v hluboké úctě. Mám v hlavě takový myšlenkový guláš nebo nevím jak to lépe nazvat, ale taky to prostě prisuzuji k procesu.
Nechám vše na sebe působit a rád bych se s Vámi opět potkal. A posunul se zase malinko dál.
Mějte se pěkně
S úctou

- Pepa (Úzkosti, deprese, vtíravé myšlenky) -

______


Dobrý den Petře,
Moc děkuji za zprávu. Jsem opravdu moc spokojená a myslím si, že mi to pomohlo. Asi se mi podařilo smířit se věcmi, které nemohu ovlivnit a moc toho už neřeším. Cítím se lip. Doporučila jsem Vás svým klientkám a kamarádkám a myslím si, že se Vám určitě ozvou.

- Markéta (Komplikovaný vztah, Manžel, rodiče...) -

______


Porozumění, klid, bezpečí, vstřícnost. Ačkoliv byl vstup do minulosti místy emocionálně nepříjemný, díky přístupu a vedení terapeuta se to dalo zvládnout. Děkuji za všechno.

- Didi (Posttraumatická stresová porucha) -

______


Dobrý den,byla jsem velmi spokojená,regresní terapie mi pomohla.Moje očekávání bylo splněno.

- Lenka (Panická porucha, strach z lidí) -

______


Dobrý večer, Petře! Tak máme měsíc po sezení a spoustu změn Těch prvních 14 dnů, kdy jsem mohl být v relativním klidu, se to ve mně trochu mlelo(intenzívní, někdy až děsivé sny s tématy ohrožení; vystupovaly tam i figury, které jsme propouštěli a jímž odpouštěli). Pak nastal "DenDé"4.9.,kdy jsme se měli s IVETOU setkat. Pravda-cestou do práce jsem vibroval, ale současně jsem si uvědomoval, že se ve mně za ty dva týdny rozhostil jakýsi větší "vnitřní klid"a nějaká forma "sebejistoty"v kabátku lhostejnosti Iveta byla jak mílius! Tvrdá a striktní jako obvykle, ale jaksi i přívětivá... A přitvrdila A mne to nechalo ledově klidným Jen jsem si uvědomil, že je to pro mne už natolik toxické prostředí, že potřebuju odejít- v rámci sebezáchovy. A že to při nejbližší příležitosti udělám A vůbec mne nestressuje nějaká nejistota nebo obava z budoucnosti, a podobné kraviny Takže DÍKY VELIKÉ za ohromný kus práce, jímž jste mne elegantně provedl!Klidný weekend a Keep in Touch Srdečně zdraví Marek

- Marek (Velice toxický vztah) -

______


Velmi příjemné sezení. Na první pohled sezení nevypadalo, že by mohlo přinést nějakou i sebemenší změnu. S odstupem času se ukázalo, že změna se dostavila. Problém v podstatě vymizel, za což děkuji.

- Aleš (Strach z výšek, ve specifických situacích - lezení bez lana) -

______


Sezení probíhalo ve velmi příjemném a uvolněném duchu. Musím říct, že Petr si od začátku získal moji důvěru. Doba strávená terapií pro mne byla asi nejvíc ze všeho odpočinkem, vytržením z denní rutiny a časem pro sebe. Pomohlo mi otevřít se. Myslím, že jedna z prvních vět, které jsem při úvodním seznámení pronesla, byla, že nemám problém se sebevědomím, ale ano, mám problém být sama sebou a právě to se ve mě vzbudilo. Uvědomila jsem si, jak silná už je ochranná vrstva, kterou jsem si za dlouhá léta vytvořila, abych byla v bezpečí a že mě nechrání jenom před špatným, ale paradoxně i před vším dobrým, co ke mě přichází. Je na čase začít důvěřovat, přestat se stydět, dovolit si být zranitelná, ale hlavně být doopravdy silná nejenom navenek, ale zejména uvnitř. Pracuji s těmito pocity, které mi terapie otevřela a již nyní, zhruba po měsíci, je mi mnohem lépe. Očekávala jsem vlastně něco trochu jiného, opečování strašáků z podvědomí, které mi přinese zklidnění a útěchu, ale terapie mi nakonec dala mnohem víc. Asi bych to nazvala zahájením procesu sebeuzdravení, za které jsem nemírně vděčná a doufám, že vydržím. Děkuji.

- Daniela (Nízké sebevědomí, úzkost) -

_______


Přišla jsem bez očekávání, neřešila jsem ani žádný akutní problém. Spíš déletrvající pocit osamění, prázdno v rodinných vztazích. Během sezení se mi rozkryly neuvěřitelné souvislosti, na které bych myslím jinou cestou nepřišla. Ulevilo se mi, vše začalo dávat smysl. Znám svou cestu, rozumím jí. A proto jsem na sezení přišla. Spokojenost vesmírná :-)

- Jana (Touha po setkání se svým duchovním průvodcem, vztahy) -

_____


Byla to zajímavá zkušenost, ale nejsem si jistá, zda mě regrese opravdu dostala do minulých životu a velkou změnu jsem nepocítila. (Reakce k referenci: Proběhlo pouze jedno sezení a v náročnějších případech to je samozřejmě málo na to abychom zjistili zdali můžeme pomoci.)

- Markéta (Úzkosti, deprese, antidepresiva nezabírají) -

______


Dobrý den, bylo to zajímavé. Otevřelo to téma o ktérém jsem na vědomé rovině neměla ani ponětí:-))) Určitě to pomohlo pochopit souvislosti. (Stále to ještě pracuje) Děkuji moc, mějte se hezky.

- Martina (Opakující se vzorce) -

______


Dobrý den pane Charváte, omlouvám se, odpovídám opožděně. Se sezením jsem spokojená byla. Doporučila jsem k Vám i mamku. Regresní terapie mi určitě pomohla ohledně rozloučení s mou babičkou a toto téma již pro mě není tak bolestné. Myslím, že mám víc témat ještě na léčení, neotevřelo se nám vše, má hlava to nechtěla pustit. Až se budu cítit na pokračování, objednám se. Mějte se hezky. S pozdravem Jarmila.

- Jarmila (Nedůvěra vůči mužům, neťastné vztahy) -

______


Ahoj Petře, předně bych Ti chtěl poděkovat za maximální nasazení a upřímnou snahu. Cítil jsem od tebe opravdový zájem a snahu pomoci. Moje zkušenost je pozitivní, překvapilo mě že ta hypnóza není nic až tak vzdáleného, snažím se držet se Tvých rad a sám pravidelně trénuji relaxaci a uvolnění. První zkušenost bylo vlastně takové nahlédnutí, když by člověk chtěl opravdu jít do hloubky tak to asi vyžaduje dlouhodobější snažení. Čtu o tom knížky a zajímá mě to, věřím tomu že život po smrti nekončí ale naše duše se přesouvá do jiné dimenze. Přeji Ti ať se vše daří a také hodně spokojených klientů, máš pro to velký dar, také přeji pevné zdraví spokojenost v životě. Zdravím Luboš.

- Lubomír (Podceňování se, nízká empatie k okolí, pozornost ke věcem, které již nejdou změnit) -

______


Pana Charváta vřele doporučuji. Je velmi lidský a zároveň profesionální.-)

- S.S. (Orientace v životě) -
 
______


Sezení bylo samo o sobě velmi příjemné a uklidňující. Petr Charvát je pozorný, vnímavý a charismatický člověk. Cítila jsem se s ním od začátku dobře. Kontakt na něj jsem získala od svého syna, který u p. Petra byl na doporučení kamarádky. Dlouho jsem se potýkala s poruchou příjmu potravy a s neuspokojivým partnerským vztahem. Chtěla jsem udělat konečně něco, co by mi opravdu pomohlo překonat svou nemoc a zorientovat se ve svém životě. A tak jsem dala regresní terapii šanci. Byla to možná jen souhra náhod, že jsem vyzkoušela právě tuto metodu, ale zpětně jsem za to opravdu ráda. Podstoupila jsem sezení dvakrát. Po prvním sezení jsem odcházela uvolněná, klidná a s vědomím, že se něco ve mě změnilo k lepšímu. Problém s jídlem jako by najednou nebyl. Dalo se tomu těžko uvěřit, tak jsem vyčkávala, co bude dál. Po třech týdnech jsem na doporučení p. Petra přišla ještě jednou. I já sama jsem cítila, že si potřebuju ještě dořešit některé další otázky z mého dětství. Byla jsem vůči regresní terapii spíš neutrální a neměla jsem žádná přehnaná očekávání. Takže musím přiznat, že jsem byla hodně překvapená z těch pozitivních změn, které jsem na sobě pozorovala. Poruchu příjmu potravy mám zatím pod kontrolou a v mém partnerském vztahu došlo k dohodě, kterou jsem si dlouho přála. Terapie mi umožnila pochopit traumatizující momenty z mého mladého života, prožít si je znovu a osvobodit se od jejich zátěže. A to se p. Petrovi povedlo a za to mu moc děkuji. A děkuji mu také za svého syna, který se díky terapii stal sebejistějším a vyrovnanějším. Tato společná zkušenost nás oba zase sblížila, jako matku a syna.

- Lenka (Bulimie, úzkosti, komplikované rodinné vztahy) -

______


Dobrý den, Petře, chtěla bych Vám moc poděkovat za všechno. Byla jsem u Vás spokojená, cítila jsem se velice dobře a měla jsem pocit, že s Vámi můžu hovořit naprosto otevřeně o čemkoliv. Děkuji za Váš velice milý, lidský, empatický přístup. Terapie mi určitě pomohla, pochopila jsem mnoho souvislostí současného života se životem minulým. Uvědomila jsem si spoustu věcí. Posunulo mne to dál. Dostala jsem nový příliv energie, díky tomu, že už některým věcem rozumím a nemusím nad nimi neustále pořád dokola přemýšlet. Pokud budu mít potřebu ve svém životě skrze regresivní terapie ještě něco dořešit, určitě se Vám znovu ozvu.

- Michaela (Psycho-spirituální krize, pocity jakoby na konci svých sil) -

______

Byla to má první zkušenost s regresní terapií vůbec, byl jsem poněkud nervózní, a také plný očekávání. Přístup terapeuta byl naprosto profesionální. Skutečně si na mě udělal čas, a prošli jsme v déle než třech hodinách dokonce několik klíčových bodů. Výsledek hodnotím velmi pozitivně a pokud se kdokoliv rozhodujete, pak vřele doporučuji.

- Pavel (Zvědavost a touha po sebepoznání) -

______


Mockrát vám děkují za vaší pomoc, je to jako magie... Neumím to vysvětlit slovy, ale to uvědomění si přišlo dnes ráno spíše jako pocity než něco co bych mohl formulovat do věty. Přišla sebejistota, jakou jsem neměl snad nikdy, nebo už tak dávno, že ten pocit byl zapomenut. Ten pocit, že se mi třese hlas a div se nerozpláču když mluvím o něčem citlivém zmizel, schválně jsem to zkoušel... Mam pocit, že teď mám vše pod kontrolou. Dnes se slečnou jsme se k sexu nedostali, ale při líbaní a mazlení už rozhodně nepociťuji ochrnulost v kalhotách, vše bude fungovat, až na to vlítneme...

Mockrát vám ještě jednou děkuji.

- Alex (Silné, časté úzkosti, nízké sebevědomí a výrazné problémy s erekcí) -

______


Jsem velmi těžký soupeř pro tyto akce a nebylo tomu jinak ani teď. Byla jsem pozitivně překvapená, na co jsem si vzpomněla. Se sezením jsem byla velmi spokojená a až nad mé očekávání. Nejdříve jsem měla pocit, že musím ještě jednou. Ale během pár dnů jsem si dovzpomínala na zbylé události. A vše poskládala jako puzzle. Jestli se stal zázrak, jako že mi přestaly vadit výšky, to ještě nevím. Ale kolem mě se nějak začaly měnit věci a okolnosti.

- Vlasta (Fobie, vzorce chování, vzpomínky ) -

______

Regresní terapie u Pana Petra mne velice upoutala ..je to moc empaticky člověk..který dodává sílu...energii a chuť do života.

- Lenka (Komplikované mezilidské vztahy) -

______


Dobrý den Petře, dekuji za první společnou výpravu do krajiny zvoucí se podvědomí. Byl jste skvělý průvodce i společník. Nasměroval jste mne přesně tam, kam bylo potřeba. Tam, kde bylo potřeba čistit, prožívat, vidět, pochopit, odpustit. Snad poprvé v životě dekuji za slzy, které přišly a vyplavily co měly. Dekuji za setkání s bytostmi světla, které pomohly v momentu toho největšího šoku smíchaného se strachem, který byl tam někde stále uložen, jen mou duší potlačen a který jsme spolu našli a vypustili ven. Nevidíme se naposledy. To vim naprosto jiste. Už se moc těším na další výpravu, která sice ze začátku bolí, ale přináší klid, úlevu a vědomí!

- Soňa ( Strach z výšek, traumatický rozchod, pocity viny, nenávisti, zloby. Sebelítost a odmítání lidí.) -
 
______


Byl jsem nadmíru spokojen a určite využiji regresivní terapie, či přimo služeb pana Petra Charváta v budoucnu znovu! Moje ocekavani bylo plně spokojeno!

- Míla (Neschopnost navázat normální , stabilní vztah, neschopnost zhubnout. ) -

______


Sezení samotné rámcově proběhlo zhruba tak, jak jsem očekávala, nicméně samotnou regresi a mé prožívání pocitů během ní jsem si přestavovala úplně jinak, čili průběh samotný byl pro mě překvapující a doposud jej asi nemám zcela vstřebaný. Výrazem "překvapující" míním míru mého vědomí, které bylo regresi přítomno, asi jsem si přestavovala, že k tomu, aby "se dostalo ven" podvědomí, musí být vědomí zcela vypnuto. Toto se ovšem nestalo a moje vědomí upřímně řečeno stále neví, co si o tom všem myslet:-)....nevím, do jaké míry mi samotné sezení pomohlo, na vědomé úrovni jsem si srovnala v hlavě pár dalších věcí, které jsem si srovnat potřebovala (do jaké míry, k tomu přispělo mé podvědomí, si netroufám hodnotit), je mi jistě lépe psychicky i fyzicky,a došlo i k asi celkem zásadnímu pozitivnímu obratu ve vývoji mého partnerského vztahu. Nevím, co z toho jsou příčiny co následky, mi teď není zcela jasné, nicméně cítím, že mé dlouholeté vnitřní bloky se otevírají a já s podporou mého okolí pracuji na jejich odstranění. Takovýto pocit jsem již léta neměla a jsem za něj šťastná. Děkuji Vám

- Kateřina (Vztahová krize, celoživotní neschopnost komunikace ve vztazích, pocity méněcennosti, sebenenávist) -

______


Regrese proběhla v naprostém pořádku. Hodně mě to uklidnilo a vysvětlilo spoustu nevyřešených otázek. Cítím se mnohem lépe, děkuji.

- Martina (Sebepoznání, napětí v rodinných vztazích) -

______


Hlubinná regresní terapie proběhla ve velmi příjemné a milé atmosféře. Petr Charvát je úžasný velmi trpělivý terapeut, který se dokáže dokonale nacítit na klienta. Přišel mi jako dávný přítel z minulých životů. Můj problém byly závratě z výšek. Sezením jsme se dostali do mého dětství , kde jsem měl traumatický zážitek, který se nám podařilo překonat. Nyní se pohybuji v běžných výškách bez větších problémů, hory a lanovky jsem zatím nevyzkoušel, ale určitě to dám. Jsem šťastný, že jsem prošel tímto zážitkem a moc děkuji za pomoc nejen se závratí. Děkuji za vysvětlení věcí, co se semnou dějí a že v tom mám určitě pokračovat.

- Pepa (Silné závratě) -
 ______


Pan Charvát je velmi příjemný a moc mi pomohlo uvolnit se a mluvit. Doporučuji všem.Mé očekávání bylo splněno. Určitě by to chtělo sezení opakovat.

- Alena (Syn spáchal sebevraždu...) -

______


Se sezením jsem byl spokojen, vše bylo v příjemné atmosféře. Terapie mi určitě pomohla. Moje očekávání bylo z velké části splněno.

- Přemysl (Vztah s bratrem) -

______


Velice zajimavy zazitek! Po vsech ruznych sezeni u psychologu nebo psychiatru, kteri mi nic nedali, se toto sezeni stalo osudnym. Byla jsem ze zacatku hodne nervozni, trvalo mi se uvolnit , ale pak jsem zazila neco, co jsem ani nevedela, ze je mozne.
Po sezeni jsem byla hodne vycerpana, bylo potreba chvili pockat, aby si to vsechno usednulo.
Po 14 dnech jsem ale zacala videt vysledky sezeni, uplne mi to otevrelo mysl , i oci.
Vsem moc sezeni doporucuji. Opravdu mi to zmenilo veskere myslenkove pochody a strach z meho zivota odesel.
Pokud nekdy budu opet s necim potrebovat pomoct, obratim se na pana Charvata znova :)

- Barbora (Závislost na druhých, impulzivita, emoční nestabilita) -

______

 
Dobrý večer Petře, po druhé terapii mě ještě ani jednou nebolela hlava a cítím se uzemněná, což je pro mě velmi důležité. Po obou terapiích dohromady vnímám obrovský posun. Vzhledem k tomu, že mám ještě spoustu nevyřešených oblastí ve svém životě, chci v terapiích dále pokračovat a proto Vás chci rovnou požádat o další termín...

- Lenka (Migréna, strachy, úzkosti, roztěkanost) -
 
______


Dobrý den,

omlouvám se za obsáhlost mého hlášení, ale věřím, že by ty data mohly být prospěšná.
Myslím, že moje rozhodnutí počkat s odezvou týden bylo zřejmě dílem mojí intuice nebo prostého štěstí, každopádně bych vám rád poděkoval za vše co, jste pro mě udělal a neváhám se k vám znovu objednat na další záležitosti, navíc se k vám objedná i moje spřízněná duše která čekala, jak dopadnu a už začínají jevit zájem i známí kolem mne, takže je budu směrovat k vám.
Co se týče pokroků:
1. Překvapilo mě, že jsem byl po regresi nabitý oproti všeobecně očekávané únavě..
Okamžitě po regresi jsem se cítil jakoby omlazený, fyzicky ale i psychicky, jako by někdo odstranil těch posledních 10 let největších problémů a mě bylo zase 21.
2. Další změna spočívala v tom, že už jsem nechtěl spáchat sebevraždu, nebyl jsem v depresi, zmizely návaly agrese a potřeba nějak ubližovat, dost jsem se potýkal s potřebou nějak se světu pomstít za to, jak mi svázal ruce a zničil život, to je teď pryč.
Z nepřátelského a cizího světa se stal pouze svět cizí ale namísto aby mě vytlačoval, mě začalo lákat jeho objevení.
Z výkonu trestu se stala expedice.
3. Při cestě přes Hlavák jsem si všiml, že jdu rovně a nekrčím se, nestahuji se do sebe, dříve jsem nebyl schopný snést energie a pohledy druhých a zrovna na tomto místě nejsou zrovna příjemné energie.
4. Hned při návratu jsem si všiml, že mi zmizely bolesti a zlepšila se mi fyzička, lépe se mi dýchalo. Kopec k domovu jsem zvládl, na jeden zátah mnohem snáze což mě překvapilo. Ruka je tak o polovinu lepší.
5. O víkendu jsem navštívil mámu, změnu viděla ihned, prvně v životě mě viděla stát rovně a prý sebevědomě. Jako další co jsem si všiml, byla mnohem lepší schopnost spolupráce a logického myšlení, když jsem jí pomáhal přenést a přestěhovat nějaké věci v domě. Takže zlepšení spolupráce s druhými, koordinace, logika, improvizace zlepšeny.
6. Přestože mi nezmizela, určitá ostražitost což není na škodu, auta už nevyvolávají negativní pocity nebo strach.
7. Potřeba pálit (marihuanu) postupně ustupuje, už první den klesla na míň než poloviční.
8. A právě dnes ve středu, 11.3. dorazila potřeba vypadnout z jeskyně a začít makat.

Takže ještě jednou bych vám rád poděkoval a budu se těšit na další setkání.

- Marek (Myšlenky na sebevraždu, úzkosti, strach z automobilů, chromá ruka a další...) -

______


S výsledkem sezení jsem naprosto spokojen a od té doby pozoruji pouze změny k lepšímu. Naprosto to předčilo všechna očekávání.

- Filip (Trauma a agrese) -

______


Ano, byla jsem velmi spokojena s regresní terapií, moc mi pomohla, byla vedena citlivě, odborně, cítila jsem se dobře. Pokud má někdo dlouholeté problémy, jedno sezení nestačí. děkuji Petru Charvátovi za možnost tuto zkušenost poznat, časem až si to všechno sedne se určitě na něj zase s důvěrou obrátím, děkuji.

- Jarmila (Dětství, záda, trávení) -

______


Pan Charvát je, bezesporu, člověk, který chce pomoci. Jen, bohužel, na každého jedince jeho snaha nefunguje. Bylo to hezké a povzbuzující setkání, ale mně nikterak nepomohlo. Těch peněz nelituji, mrzí mě jen to, že efekt se nenaplnil.
(Reakce k referenci: Zde je potřeba si uvědomit, že ne každý druh terapie je vhodný pro každého z nás. Druhou věcí je, že někdy klient může přijít s nereálným očekáváním a za jedno sezení zkrátka není technicky možné vyřešit dlouhá léta se budující vnitřní bloky a omezení, i když v některých případech i jedno sezení dokáže téměř zázraky není to však pravidlem a to je třeba pochopit a za poslední, terapeut může klientovi pomoci se "nastartovat" a ukáže mu co neviděl, pomůže mu uvolnit staré bloky a nánosy ale nikdy za něj neudělá praci, kterou si každý z nás musí projít sám... )
 

- Pavlína (Nepatřím sem) -

______


Sezení probíhají v příjemném prostředí s velmi vstřícnou a přátelskou atmosférou. Regresní terapie mi umožnila objevit cestu k poznání sám sebe a nahlížení na svět jiným pohledem. Je to způsob, jakým se dá porozumět svým problémům, pochopit je a přijmout. Má očekávání od regresní terapie nebyla velká, protože jsem ji nikdy nepodstoupil. Vyplatí se nemít přehnaná očekávání. Po absolvování dvou sezení jsem s výsledky spokojen a vděčný panu Charvátovi za pomoc s nacházením směru.

- Štěpán (Trauma a agrese) -

______


Na základě uvedených referencí jsem se rozhodla "nebát se " a zkusit regresní terapii u pana Charváta. Absolvovala jsem 2 sezení. Hodnotím krátce po terapii. Vše probíhalo správně, terapie mi určitě pomohla hned a myslím, že se ještě vše ve mně bude dále "rovnat". Ze své zkušenosti mohu určitě doporučit. Ještě jednou děkuji.

- Milka (Traumata z dětství) -

______


Dobry den, Petre,
dekuji moc za zpravu.
Chci Vam moc poděkovat i za sezeni, protože tuto zkušenost rozhodne hodnotim jako přinosnou. Urcite Vás i doporucim, v pripade že by se tato terapie někomu z meho okoli mohla hodit.
Diky moc a mejte se krasne!

S pozdravem

- Lucie (Nedostatek podpory od blízkých, vztahy - často vyčerpávající) -

______


Dobrý den, děkuji za optání určitě mě vaše terapie hodně pomohla. Ráda využiji znovu.

- Michaela (Nespokojenost se sebou, partnerské vztahy) -

______


Ahoj Petře,
 
děkuju za zprávu. Moji zkušenost z našeho sezení považuju za velmi pozitivní a přínosnou. Hodně věcí se otevřelo a v průběhu posledních dvou týdnů i začalo velmi hluboce řešit. Děje se ve mně hodně věcí, tak je pozoruji a nechávám plynout. Je pravděpodobné, že za několik týdnů bych se k tobě opět objednal a podívali bychom se dále do minulosti. Cítím, že ještě zbývá leccos odkrýt.
 
Krásné dny ti přeji,

- Honza (Komplikované, rodinné, soukromé vztahy a traumata s tím spojená) -

______


Nemohu napsat nic než kladnou referenci. Jako logicky smýšlející dost analytický člověk, jsem byl trochu skeptický, ale dal jsem sezení šanci s vidinou, že pokud je alespoň malá šance, že mi něco pomůže, prostě to zkusím. Mé problémy byly úzkost a občasná nekontrolovatelná výbušná povaha. Po sezení, které jsem prakticky celé probrečel, aniž bych to byl schopný ovládat a po znovu prožití nejhorších okamžiků mého života, jsem hned druhý den dokázal úzkost zvládat natolik, abych po několika týdnech začal znovu jíst (předtím jsem si při úzkosti vystačil s hromadou cigaret a slazenými nápoji). A má výbušnost jakoby nikdy neexistovala. Už jsou to asi dva týdny od terapie a nikomu a ničemu se mě nepodařilo dostat do varu, ačkoliv předtím se to v alespoň nějaké mírnější podobě stávalo prakticky denně. Rozhodně se ještě necítím úplně 100% v pořádku, ale jsem schopný sám sebe ovládat. A hned po dopsání této recenze se jdu objednat na druhé sezení.

- Jiří (Úzkosti, agrese a emoční výbuchy) -

______


Dobry den I kdyz me problemy se zcela nevytratily, pricitam to me nynejsi neschopnosti se uvolnit, problemy se zmirnily a mne se po terapii moc ulevilo.Timto vam moc , moc dekuji.

- Martin (Obsedantní myšlenky představy)-

______


Terapie mi pomohla se lépe ovládat a lépe zvládat stresové situace. Zároveň jsem se naučil i trochu meditovat aspoň půl hodiny denně a to také dost pomáhá a dále se snažím více informovat o vnitřní energii. Tak že ve skratce terapie mi pomohla.... Děkuji s pozdravem Michal.

- Michal (Deprese, vyhoření ) -

______


Mám dobrou zkušenost s panem terapeutem, byl moc milý a pozorný. Měla jsem problémy se sníženou funkcí štítné žlázy, vysokým krevním tlakem a nadváhou, s přejídáním, špatnými mezilidskými vztahy, úzkostí, strachem z výšek. Jsou to teprve 3 týdny, pouštím si meditace ke zklidnění a celkově je těch aktivit mnohem více. Aktivněji řeším své zdraví a budoucnost celkově. Zlepšily se mezilidské vztahy. Určitě ještě potřebuji na sobě zapracovat, aby se moje osobní i zdravotní problémy vyřešily, proto uvažuji o další návštěvě. Cítila jsem se v bezpečí a pochopená. Doporučuji:)

- Katka (Snížená funkce štítné žlázy, přejídání, úzkosti, strach, špatné mezilidské vztahy) -

______


Sla jsem na sezeni ze zvedavosti a lehcim problemem. I pres pocatecni obavy, co me ceka a zda neco proziju se vse splnilo a ja odchazela s pocitem uvolnenosti a ziskani noveho poznani, uvedomeni si urcitych veci. Petr je prijemny a empaticky terapeut. Doporucuji.

- Jitka (Strachy, problém najít životního partnera) -

______


Jsem moc ráda, že jsem hlubinnou regresní terapii podstoupila. Byla to zkušenost s uvědoměním si věcí pohřbených, mylně považovaných za vyřešené. Vystřízlivění by nejspíše přišlo mnohem později, nebo vůbec. Terapie nabízí vlastně celkem nenásilnou formu hrabání se v nepříjemných věcech, doporučuji zažít.

- Lenka (Složité rodinné vztahy, úmrtí v rodině, rozchod, osobní krize) -

______


Regresních terapií mám za sebou už víc. Proto mohu srovnávat. Petra bych moc ráda doporučila. Sice se nám nepovedlo se dostat do nějakého mého minulého života, ale třeba to zrovna jen nebylo potřeba. Určitě jsem se naučila si s lidmi z mého okolí nastavit zdravé hranice. Už umím říkat ne a není mi to hloupé. Takže za mě návštěva splnila své očekávání. A až se zase trochu posunu ve svém životě dál, tak určitě budu potřebovat vyřešit i jiné problémy a ráda Petra navštívím.

- Petra (Vztah s mužem) -

______


Dobrý den, na sezení jsem šel s malým očekáváním spíše ze zoufalství protože jsem už nevěděl jak dal. Sezení bylo velmi intenzivní a velice mi pomohlo vyrovnat se sám se sebou. Po setkání jsem si připadal nevšedně klidný a vyrovnaný, připravený podívat se na mé problémy v klidu a s odstupem. Připadám si silnější a stabilnější. Pravděpodobně se objednam na další schůzku, vzhledem k tomu ze po té první jsem viděl takový rozdíl

- Pavel (Úzkost, vstek, stachy - vše mi to komplikuje život ) -

______


Dobrý den,
moc děkuji za pomoc, zase mě to posunulo o krůček dál k lepšímu životu a za to jsem vám moc vděčná. Pokračujte v tom co děláte. ❤️

- Nikola (Deprese, pocit méněcennosti, malé sebevědomí) -

______


Hlubinnou regresní terapii u pana Charváta bych rozhodně doporučila. V mnoha ohledech mi pomohla a přesně jak říkal, mnohé věci v životě do sebe jakoby zapadly a začaly dávat smysl. Velmi dobře na mě působil přátelský a přitom absolutně nehodnotící přístup terapeuta.

- Hanka (Velká žárlivost a nedůvěra k partnerovi ) -

______


Na sezení mi čas utekl velmi rychle, bylo zajímavé to zkusit, chci to určitě zopakovat, jen musím najít čas. Jediné co bych Vám vytknula bylo, že sotva se mi podařilo aklimatizovat, tak byl konec. Víc by se mi líbil citlivější přístup v tom, že pokud se v hlavě nedokončí nějaký rozběhnutý problém, tak nechat klienta sedět i delší dobu než bylo zaplaceno. Takhle vlastně pořádně nic nezačalo, takže žádná změna, jen jsem stačila cítit po odchodu určité uvolnění, ale ne vyřešení problému, se kterým jsem tam přišla. (Reakce k referenci: Moje sezení trvají cca 3 hodiny takže pokud jste se během té doby nestačila aklimatiovat mrzí mě to. Zároveň sem člověk, který si zakládá na tom aby měl klient dostatek prostoru i po sezení na odpočinek, nechávám klienta samozřejmě chvílí zregenerovat, může si vzít energetické bonbónky na doplnění glukózy v těle a ne zřítka kdy se tím sezení prodlouží i o půl hodiny pokud to je možné a potřebné. Nicméně se může stát, že výjimečně z časových důvodú prostě není tolik prostoru anebo představa klienta o tom jak se mu budu po sezení věnovat je nereálná. Takže pokud jste ze sezení měla takový pocit upřímě mě to mrzí. Ps. Zároveň je potřeba chápat, že šlo pouze o jedno sezení a ani já bohužel neumím zázraky.)

- Jana (Opovrhování okolím, lítostivost, neschopnost se prosadit milím přístupem) -

______


Chcela by som sa pánu Petrovi podakovat. Zazila som s nim prvu regresnu terapiu vo svojom zivote a musim sa priznat, ze ked som k nemu sla mala som obavy a strach co ma caka. Petr je profesional vo svojom obore a po vysvetleni ako nasa terapia bude prebiehat ma dostal do hlbokeho podvedomia kde svojimi technikami objavil traumu z mojho detstva z "opušteni blizke osoby" vdaka nemu som dokazala odpustit aj sama sebe, za veci, ktore som si dávala za vinu. Sluzby pána Petra preto odporúčam vsetkymi 10timi a verim, že nase cesty sa raz znova stretnu. Prajem Vam len to najlepsie!

- Mirka (Rozvod rodičú, trauma z opuštění otce, partner, sebepoznání ) -

______


Nejlepší, co jsem kdy mohla udělat, že jsem šla na tuto terapii. Od první chvíle na mě působil klid, který vyzařuje z p. Petra. Celkové sezení uteklo hrozně rychle a přesto, že jsem se dostala do bolestivých chvil mého života, rázem jakoby to všechno odešlo. Od té doby se cítím mnohem líp, více si věřím a vše je najednou "jakoby fajn"... Moc děkuji, všem budu jen doporučovat.

- Veronika (Nevěřím si, podceňuji se, nejsem šťastná, špatné vztahy s okolím ) -

______


Se sezením jsem byla velice spokojená, pochopila jsem zase o něco více svůj současný život, otevřela se mi spousta témat, která se mi teď zobrazují k řešení v reálném životě a vždy dostávám nějaké upozornění od své duše, stále cítím, že u mne ještě probíhá proces čištění a jsem za to moc vděčná, každopádně, plánuji další sezení, jelikož některá témata jsou daleko hlubší než se na první pohled zdála :)

- Lucie (Rozchod s partnerem po 8mi letech ) -

______


Zdravím Petře s terapii jsem spokojený, myslím že mi to moc pomohlo. Určitě mi to pomohlo ve vztazích v rodině,sice se nevidáme, ale nešel jsem vnitřní klid a snažím se začít žít svůj život. Ještě jednu terapii podstoupím, aby se vše doladilo, asi září. Jinak jsem spokojený a moc děkuji za vaší pomoc. Na terapii by mohl jít syn a možná dcera, záleží na nich. Mějte se hezky, ať se vše daří

- Roman (Vztahy - matka, ženy, práce, finance ) -

______


Sezení probíhalo jinak než jsem čekala. Trochu me odradilo ze začátku povídání o horoskopu. Ale zpětně sezení hodnotím více než kladně. Po sezení mi bylo lépe těžko říct zda je to výsledek terapie, hezčího počasí či menších starostí ale věřím, že kombinace všeho dohromady. Sebevražedné sklony zmizely a cítím se lépe. Sezeni samotné určitě někdy mám v plánu zopakovat.

- Lucie (Během 6ti měsíců 4x hospitalizace na na psychiatrii, sebepoškozování, pan. ataky, úzkosti, myšlenky na sebevraždu ) -

______


Pana Charváta mohu jen doporučit. Se sezeními jsem byl spokojen, celou dobu bylo cítit, že pan Charvát ví co a proč dělá. Ještě jednou děkuji

- Petr (Smrt otce) -

______


Pana Charváta jsem si vybrala dle kladných recenzí. Regrese probíhala dle očekávání. Všem vřele doporučuji.

- Jitka (Dětství, vztahy) -

______


Dobrý den, přijde mi, že terapie nějaký čas ještě "dobíhala" a já si musela občas připomenout co je dobře a co ne. Ale myslím, že nakonec co mělo být splněno je splněno. Děkuji.

- Bára (Pocity že nic nedokážu, že jsem k ničemu ) -
_____________________________________ _____________________________________
Návrat na obsah