REFERENCE - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

REFERENCE


Reference klientů

Zde si dovolím zveřejnit reference některých mých klientů, kterým chci tímto především poděkovat za mně svěřenou důvěru v řešení jejich problémů. Zároveň se stále těším na nová sezení, která jak pevně, věřím, povedou ke spokojenosti a harmonii v životech mých dalších klientů.

Klienti mohou zadávat své hodnocení ZDE
_________________________________________________________________________________________________________


Dobrý den pane Charváte, moc děkuji za Váš e-mail. Od našeho posledního setkání se cítím naprosto skvěle! Ještě ten den jsem jela na narozeninovou oslavu od 15:30 hod. a vydržela jsem tam až do 23:00 hod. ;). Bez jakýchkoliv problémů ;).
Ještě jednou Vám za vše moc děkuji a přeji krásný týden.

- Kristýna (Agorafobie s panickou úzkostí)  -

______


Dobrý den, patří Vám mé obrovské DÍKY, za to, že jste mi pomohl vyřešit starosti, které mě dlouhou dobu trápily a díky vaší pomoci už netrápí.. Určitě se na Vás zase obrátím, až bude s čím.. Děkuju za milý přístup. Jsem moc spokojená a už jsem Vás doporučila a ráda dále doporučovat budu. Přeji Vám, ať se máte krásně a ať se Vám daří. Ještě jednou děkuji

- Aneta (Traumatické dětství a noční můry) -

______


Přemýšlela jsem dlouho koho si mám vybrat za svého psychoterapeuta, který mne pomůže odstranit mé bloky ze života, kdo mě pomůže ukázat svět jinýma očima a v prvé řadě komu budu moci důvěřovat od samého začátku. Vybírala jsem tak pečlivě, až jsem si vybrala Vás Petře. Jsem šťastná za každou vteřinu, kterou jste mi věnoval a udělal maximum pro odblokování spousty traumat. Díky Vám vidím a začínám vidět věci, které jsem nepovažovala za důležité. Ač to byly maličkosti, tak to v mém případě byly důležitá fakta k nalezení sama sebe a nalezení spousty odpovědí na mé nevyřešené otázky. Moc Vám děkuji Petře ;) Jste muž s velkým -M-

- Veronika (Rodinná a partnerská traumata - vztahy) -

______


Chtěla bych poděkovat za sezení. Z pana Charváta jde neskutečný klid, atmosféra je velmi příjemná a ihned ze mě spadly veškeré zábrany a ostych s čímkoli se svěřit. Přišla jsem z úzkostmi a už první sezení na mě mělo velký vliv. Odcházela jsem o problém lehčí, cítím se vyrovnaněji, vše teď zvládám snadněji. A tento stav trvá dodnes! Mohu tedy jen doporučit a vím kam se opět obrátit, pokud bych potřebovala s něčím pomoci. Tato regresní terapie mi navíc zodpověděla mé otázky ohledně duchovna, v které věřím. Je to takový malý zázrak :) . Ještě jednou děkuju a přeji hodně štěstí.

- Jana (Úzkosti) -

______


Regresná terapia nebola moja prvá (tá prvá nebola veľmi úspešná), ale tá s Petrom bola veľmi silná a po prvej návšteve dokážem odvážne povedať, že som si bola schopná doriešiť negatívne vzorce z prenatálu, komplikovaný vzťah s otcom a staré krivdy súvisiace s detstvom a rodinou, ktoré som prakticky riešila celý život. Na druhú terapiu som sa objednala v momente keď vyvstali staré veci a nastavenia súvisiace so vzťahmi s mužmi a je to síce len pár dní, ale už deň po terapii som si ,,prečistila" vzťahy aj priateľské a bola schopná nastaviť si zdravé hranice. Zrazu zmizol moj problém s príjimaním vo vzťahoch. Petr je ako terapeut veľmi vnímavý, je schopný sa dokonale prispôsobiť klientovi, nikam netlačí, je schopný vytvoriť veľmi bezpečné miesto na to sa otvoriť, ísť do hĺbky. Práca na sebe je dlhodobý proces a akonáhle sa zase objavia nejaké veci, neváham ani minútu sa k Petrovi znovu objednať :)

- Tatiana (Vztahy, úzkosti) -

______


Byl jsem na regresní terapii po prvé. Petr Charvát je moc příjemný, na nic netlačí, člověk se u něj začne brzy cítit v pohodě. Dokáže výborně zklidnit. Vstřícný a kamarádský přístup také moc oceňuji. Vyhověl ve všem a dokázal se přizpůsobit. Dobrá komunikace i přístup. Pomohl ve mě odkrýt mnohé věci a uvědomit si je. Je vidět že má zkušenosti a nedělá to poprvé, takže žádní pokusní králíčci. Ze sezení bylo cítit opravdu dobrý záměr, že chce pomoct. Otevřel mi nové nepoznané světy a kanály za co mu moc děkuji. Vůbec jsem netušil že to existuje. Slyšel jsem o tom ale jen teoreticky a chyběla osobní zkušenost kterou mi Petr zprostředkoval. Přesně trefil zadání a snažil se to podle něj směřovat i když bylo poněkud komplikované a víceúrovňové a těch témat bylo hodně. Navazoval a přemosťoval plynule a když viděl že to jde, tak s tihl probrat vše na co jsem se chtěl podívat a zjistit. Naprosto předčilo mé očekávání a všem doporučuji. Až si to zpracuji, půjdu znovu. Už jsem koupil dárkový certifikát přítelkyni. Moc mu děkuji - kéž by bylo takovýchto terapeutů víc.

- Oleg (Úkol v současné inkarnaci, karmické propojení s přítelkyní, sebepoznání) -

______


Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat za včerejší sezení, cítila jsem se u vás velmi dobře, opravdu se mi ulevilo a neměla jsem již potřebu brečet. Byla jsem velmi unavená a spala jsem až do rána. Ale ztráta mě bolí pořád. Brzo se vám ozvu. Pomohlo mi to. Hezký den Markéta.

- Markéta (Ztráta blízkého) -

______

Sezení jsem podstoupila zhruba v polovině září. Jsem člověk, kterého duchovní svět a seberozvoj zajímá, proto jsem se také rozhodla terapii podstoupit a vyzkoušet. Důvodem byla moje zvědavost ze zkušenosti, průběhu a toho, jak na mne bude celková terapie působit. Samozřejmě důvod mé návštěvy byl i jiný, a to potřeba pochopit určité osobní životní trápení (bloky atd.). Pan terapeut mne mile přivítal a seznámil s celkovým postupem toho, jak bude terapie probíhat. Chtěla bych velice ocenit výklad mého horoskopu (znamení), neboť věci, které jsem se dozvěděla, naprosto souhlasily s mým životem a osobností (byla jsem z toho opravdu unešená). Terapie, kterou jsem podstoupila pod vedením úžasného pana Charváta, mi naprosto otevřela oči. Pomohla mi pochopit spoustu mých nevyřešených věcí a s odstupem času mohu s čistým svědomím napsat, že děkuji osudu, který mne na terapii dostal. Změnilo mi to život. Na terapii jsem šla s mírnou nervozitou, ale bez očekávání. Odcházela jsem plná energie a nadšení, myslím, že ta už je nevyčerpatelná. :) Kdo se rozhoduje, zda terapii pod vedením pana Charváta podstoupí či ne, rozhodně bych neváhala a nerozmýšlela se ani vteřinu. Pan terapeut je velice milý, jde z něj klidná a harmonizující energie, ví přesně co dělá a dokáže se na vás naprosto naladit. Kromě toho má i velice příjemný klidný hlas, poradí vám, vyslechne si vás a terapií vás profesionálně provází. .. Tímto bych chtěla za tuto zkušenost velice poděkovat! :).

- Valerie (Zvědavost, odpovědi na otázky - sebereflexe, sebepoznání) -

______


Na regresní terapii jsem přicházela s velkým množstvím nedořešených témat z minulosti, která se mi do života stále vracela a nevěděla jsem si s nimi rady. Regrese pro mne byla příležitost těmito tématy a situacemi projít znovu, vidět je z nové perspektivy a odnést si z nich to podstatné pro mne. Našla jsem zase o kus více, kdo jsem opravdu já a co jsou jen programy, které jsem posbírala po cestě životem. Regrese pro mne nevyřešila vše, ale byla podstatným posunem kupředu na mé cestě a nasměrovala mne zase dál. Za to jsem panu Charvátovi velmi vděčná.

- Jitka (Traumata z minulosti) -

______


Sezení bylo perfektní. Nic mě nenapadá, co bych tomu vytknul. Musím říct, že mi terapie rozhodně pomohla. Myslím si, že i po nějaké době má na mě stále pozitivní vliv. Citím se psychicky i fyzicky lehčí. Mé očekávání bylo nadmíru splněno. Celkově mi to mnohé přineslo. Terapie obohacuje pohled, na to jak se dá s naším vědomím a tělem pracovat a příjde mi dost zajímavá.
Děkuji moc

- Jakub (Sebepoznání) -

______


Terapie proběhla v pořádku. Do týdne jsem se cítila lépe. Zaměřena byla na odstranění přisedlých duší a vše je nyní v pořádku. Během terapie jsme odblokovali "staré" traumata z tohoto života a také myslím, že to bylo dobře a vše O.K. Prostě - skvělé. Pokud bude potřeba, určitě se s Vámi spojím znovu. Děkuji.

- Markéta (Obnovení energie, odvedení negativních entit, odblokování traumat) -

______


Vše je naprosto v pořadku, očekávání je splněno, terapie mi moc pomohla a jsem spokojen se sezením.

- Vojta (Vztah k otci, nedůvěra, výbušnost) -

______


Vážený pane Charváte,
podstoupila jsem u Vás hlubinnou regresní terapii 29.2. Jsem tam třicetiletá, co trpěla záchvatovitým přejídáním a chodila jen se ženatými muži. Nevím, jestli si budete pamatovat.
Vaše pomoc mi bez přehánění změnila život. Moje chuť přejídat se naprosto zmizela a to ihned. Jím normální porce a netrpím hlady. Samovolně jsem přestala jíst maso. Nevím, jestli je to dobré nebo ne, ale přišlo to samo. Cítím se skvěle. Mám spoustu energie, nepotřebuju tolik spát a moje nálada se zlepšila. Všichni lidé si toho všímají a chválí mě. Za celý můj život mi nikdo nedokázal pomoct. Až vy. Poprvé po třiceti letech je jídlo radost a nebojím se, že se přejím.
Co se týče problému s ženatými muži, mám dojem, že jsem zatím neměla příležitost. Ale cítím se také dobře. Ohledně toho života /herečka v 50.letech, které nezavolal ženatý milenec a ona přišla o práci/ mi ještě několik dní poté přicházely různé vzpomínky a flashbacky. Hrozně moc věci se mi propojilo s mým současným životem. Trochu mě trápí, že jsem nezjistila, jak jsem zemřela. Ale možná, že jsem se prostě dozvěděla všechno, co jsem potřebovala.
Každopádně Vám chci touto cestou poděkovat.
Nastartoval a změnil jste mi život.

S pozdravem

- Adéla (Chronické přejídání a touha po ženatých mužích) -

______


Hlubinná regresní terapie mě pomohla zbavit se nenávisti a negativních pocitů k původní rodině, cítím se teď lehčí, spokojenější. Nepotřebuju už nadužívat konopí a navíc úplně zmizela bolest na hrudi, která mě trápila několik let a doktoři si s ní nevěděli rady. Takové výsledky jsem po jednom sezení nečekala, určitě tuto terapii doporučuji.

- Viola (Traumata z dětství) -

______


Sezení probíhalo ve velmi příjemném a uvolněném duchu. Musím říct, že Petr si od začátku získal moji důvěru. Doba strávená terapií pro mne byla asi nejvíc ze všeho odpočinkem, vytržením z denní rutiny a časem pro sebe. Pomohlo mi otevřít se. Myslím, že jedna z prvních vět, které jsem při úvodním seznámení pronesla, byla, že nemám problém se sebevědomím, ale ano, mám problém být sama sebou a právě to se ve mě vzbudilo. Uvědomila jsem si, jak silná už je ochranná vrstva, kterou jsem si za dlouhá léta vytvořila, abych byla v bezpečí a že mě nechrání jenom před špatným, ale paradoxně i před vším dobrým, co ke mě přichází. Je na čase začít důvěřovat, přestat se stydět, dovolit si být zranitelná, ale hlavně být doopravdy silná nejenom navenek, ale zejména uvnitř. Pracuji s těmito pocity, které mi terapie otevřela a již nyní, zhruba po měsíci, je mi mnohem lépe. Očekávala jsem vlastně něco trochu jiného, opečování strašáků z podvědomí, které mi přinese zklidnění a útěchu, ale terapie mi nakonec dala mnohem víc. Asi bych to nazvala zahájením procesu sebeuzdravení, za které jsem nemírně vděčná a doufám, že vydržím. Děkuji.

- Daniela (Nízké sebevědomí, úzkost) -

______


Přišla jsem bez očekávání, neřešila jsem ani žádný akutní problém. Spíš déletrvající pocit osamění, prázdno v rodinných vztazích. Během sezení se mi rozkryly neuvěřitelné souvislosti, na které bych myslím jinou cestou nepřišla. Ulevilo se mi, vše začalo dávat smysl. Znám svou cestu, rozumím jí. A proto jsem na sezení přišla. Spokojenost vesmírná :-)

- Jana (Touha po setkání se svým duchovním průvodcem, vztahy) -

______


Pana Charváta vřele doporučuji. Je velmi lidský a zároveň profesionální.-)

- S.S. (Orientace v životě) -
 
______


Sezení bylo samo o sobě velmi příjemné a uklidňující. Petr Charvát je pozorný, vnímavý a charismatický člověk. Cítila jsem se s ním od začátku dobře. Kontakt na něj jsem získala od svého syna, který u p. Petra byl na doporučení kamarádky. Dlouho jsem se potýkala s poruchou příjmu potravy a s neuspokojivým partnerským vztahem. Chtěla jsem udělat konečně něco, co by mi opravdu pomohlo překonat svou nemoc a zorientovat se ve svém životě. A tak jsem dala regresní terapii šanci. Byla to možná jen souhra náhod, že jsem vyzkoušela právě tuto metodu, ale zpětně jsem za to opravdu ráda. Podstoupila jsem sezení dvakrát. Po prvním sezení jsem odcházela uvolněná, klidná a s vědomím, že se něco ve mě změnilo k lepšímu. Problém s jídlem jako by najednou nebyl. Dalo se tomu těžko uvěřit, tak jsem vyčkávala, co bude dál. Po třech týdnech jsem na doporučení p. Petra přišla ještě jednou. I já sama jsem cítila, že si potřebuju ještě dořešit některé další otázky z mého dětství. Byla jsem vůči regresní terapii spíš neutrální a neměla jsem žádná přehnaná očekávání. Takže musím přiznat, že jsem byla hodně překvapená z těch pozitivních změn, které jsem na sobě pozorovala. Poruchu příjmu potravy mám zatím pod kontrolou a v mém partnerském vztahu došlo k dohodě, kterou jsem si dlouho přála. Terapie mi umožnila pochopit traumatizující momenty z mého mladého života, prožít si je znovu a osvobodit se od jejich zátěže. A to se p. Petrovi povedlo a za to mu moc děkuji. A děkuji mu také za svého syna, který se díky terapii stal sebejistějším a vyrovnanějším. Tato společná zkušenost nás oba zase sblížila, jako matku a syna.

- Lenka (Bulimie, úzkosti, komplikované rodinné vztahy) -

______


Dobrý den, Petře, chtěla bych Vám moc poděkovat za všechno. Byla jsem u Vás spokojená, cítila jsem se velice dobře a měla jsem pocit, že s Vámi můžu hovořit naprosto otevřeně o čemkoliv. Děkuji za Váš velice milý, lidský, empatický přístup. Terapie mi určitě pomohla, pochopila jsem mnoho souvislostí současného života se životem minulým. Uvědomila jsem si spoustu věcí. Posunulo mne to dál. Dostala jsem nový příliv energie, díky tomu, že už některým věcem rozumím a nemusím nad nimi neustále pořád dokola přemýšlet. Pokud budu mít potřebu ve svém životě skrze regresivní terapie ještě něco dořešit, určitě se Vám znovu ozvu.

- Michaela (Psycho-spirituální krize, pocity jakoby na konci svých sil) -

______

Byla to má první zkušenost s regresní terapií vůbec, byl jsem poněkud nervózní, a také plný očekávání. Přístup terapeuta byl naprosto profesionální. Skutečně si na mě udělal čas, a prošli jsme v déle než třech hodinách dokonce několik klíčových bodů. Výsledek hodnotím velmi pozitivně a pokud se kdokoliv rozhodujete, pak vřele doporučuji.

- Pavel (Zvědavost a touha po sebepoznání) -

______


Mockrát vám děkují za vaší pomoc, je to jako magie... Neumím to vysvětlit slovy, ale to uvědomění si přišlo dnes ráno spíše jako pocity než něco co bych mohl formulovat do věty. Přišla sebejistota, jakou jsem neměl snad nikdy, nebo už tak dávno, že ten pocit byl zapomenut. Ten pocit, že se mi třese hlas a div se nerozpláču když mluvím o něčem citlivém zmizel, schválně jsem to zkoušel... Mam pocit, že teď mám vše pod kontrolou. Dnes se slečnou jsme se k sexu nedostali, ale při líbaní a mazlení už rozhodně nepociťuji ochrnulost v kalhotách, vše bude fungovat, až na to vlítneme...

Mockrát vám ještě jednou děkuji.

- Alex (Silné, časté úzkosti, nízké sebevědomí a výrazné problémy s erekcí) -

______


Jsem velmi těžký soupeř pro tyto akce a nebylo tomu jinak ani teď. Byla jsem pozitivně překvapená, na co jsem si vzpomněla. Se sezením jsem byla velmi spokojená a až nad mé očekávání. Nejdříve jsem měla pocit, že musím ještě jednou. Ale během pár dnů jsem si dovzpomínala na zbylé události. A vše poskládala jako puzzle. Jestli se stal zázrak, jako že mi přestaly vadit výšky, to ještě nevím. Ale kolem mě se nějak začaly měnit věci a okolnosti.

- Vlasta (Fobie, vzorce chování, vzpomínky ) -

______

Regresní terapie u Pana Petra mne velice upoutala ..je to moc empaticky člověk..který dodává sílu...energii a chuť do života.

- Lenka (Komplikované mezilidské vztahy) -

______


Dobrý den Petře, dekuji za první společnou výpravu do krajiny zvoucí se podvědomí. Byl jste skvělý průvodce i společník. Nasměroval jste mne přesně tam, kam bylo potřeba. Tam, kde bylo potřeba čistit, prožívat, vidět, pochopit, odpustit. Snad poprvé v životě dekuji za slzy, které přišly a vyplavily co měly. Dekuji za setkání s bytostmi světla, které pomohly v momentu toho největšího šoku smíchaného se strachem, který byl tam někde stále uložen, jen mou duší potlačen a který jsme spolu našli a vypustili ven. Nevidíme se naposledy. To vim naprosto jiste. Už se moc těším na další výpravu, která sice ze začátku bolí, ale přináší klid, úlevu a vědomí!

- Soňa ( Strach z výšek, traumatický rozchod, pocity viny, nenávisti, zloby. Sebelítost a odmítání lidí.) -
 
______


Byl jsem nadmíru spokojen a určite využiji regresivní terapie, či přimo služeb pana Petra Charváta v budoucnu znovu! Moje ocekavani bylo plně spokojeno!

- Míla (Neschopnost navázat normální , stabilní vztah, neschopnost zhubnout. ) -

______


Sezení samotné rámcově proběhlo zhruba tak, jak jsem očekávala, nicméně samotnou regresi a mé prožívání pocitů během ní jsem si přestavovala úplně jinak, čili průběh samotný byl pro mě překvapující a doposud jej asi nemám zcela vstřebaný. Výrazem "překvapující" míním míru mého vědomí, které bylo regresi přítomno, asi jsem si přestavovala, že k tomu, aby "se dostalo ven" podvědomí, musí být vědomí zcela vypnuto. Toto se ovšem nestalo a moje vědomí upřímně řečeno stále neví, co si o tom všem myslet:-)....nevím, do jaké míry mi samotné sezení pomohlo, na vědomé úrovni jsem si srovnala v hlavě pár dalších věcí, které jsem si srovnat potřebovala (do jaké míry, k tomu přispělo mé podvědomí, si netroufám hodnotit), je mi jistě lépe psychicky i fyzicky,a došlo i k asi celkem zásadnímu pozitivnímu obratu ve vývoji mého partnerského vztahu. Nevím, co z toho jsou příčiny co následky, mi teď není zcela jasné, nicméně cítím, že mé dlouholeté vnitřní bloky se otevírají a já s podporou mého okolí pracuji na jejich odstranění. Takovýto pocit jsem již léta neměla a jsem za něj šťastná. Děkuji Vám

- Kateřina (Vztahová krize, celoživotní neschopnost komunikace ve vztazích, pocity méněcennosti, sebenenávist) -

______


Regrese proběhla v naprostém pořádku. Hodně mě to uklidnilo a vysvětlilo spoustu nevyřešených otázek. Cítím se mnohem lépe, děkuji.

- Martina (Sebepoznání, napětí v rodinných vztazích) -

______


Hlubinná regresní terapie proběhla ve velmi příjemné a milé atmosféře. Petr Charvát je úžasný velmi trpělivý terapeut, který se dokáže dokonale nacítit na klienta. Přišel mi jako dávný přítel z minulých životů. Můj problém byly závratě z výšek. Sezením jsme se dostali do mého dětství , kde jsem měl traumatický zážitek, který se nám podařilo překonat. Nyní se pohybuji v běžných výškách bez větších problémů, hory a lanovky jsem zatím nevyzkoušel, ale určitě to dám. Jsem šťastný, že jsem prošel tímto zážitkem a moc děkuji za pomoc nejen se závratí. Děkuji za vysvětlení věcí, co se semnou dějí a že v tom mám určitě pokračovat.

- Pepa (Silné závratě) -
 
______

 
Dobrý večer Petře, po druhé terapii mě ještě ani jednou nebolela hlava a cítím se uzemněná, což je pro mě velmi důležité. Po obou terapiích dohromady vnímám obrovský posun. Vzhledem k tomu, že mám ještě spoustu nevyřešených oblastí ve svém životě, chci v terapiích dále pokračovat a proto Vás chci rovnou požádat o další termín...

- Lenka (Migréna, strachy, úzkosti, roztěkanost) -
 
______


Dobrý den,

omlouvám se za obsáhlost mého hlášení, ale věřím, že by ty data mohly být prospěšná.
Myslím, že moje rozhodnutí počkat s odezvou týden bylo zřejmě dílem mojí intuice nebo prostého štěstí, každopádně bych vám rád poděkoval za vše co, jste pro mě udělal a neváhám se k vám znovu objednat na další záležitosti, navíc se k vám objedná i moje spřízněná duše která čekala, jak dopadnu a už začínají jevit zájem i známí kolem mne, takže je budu směrovat k vám.
Co se týče pokroků:
1. Překvapilo mě, že jsem byl po regresi nabitý oproti všeobecně očekávané únavě..
Okamžitě po regresi jsem se cítil jakoby omlazený, fyzicky ale i psychicky, jako by někdo odstranil těch posledních 10 let největších problémů a mě bylo zase 21.
2. Další změna spočívala v tom, že už jsem nechtěl spáchat sebevraždu, nebyl jsem v depresi, zmizely návaly agrese a potřeba nějak ubližovat, dost jsem se potýkal s potřebou nějak se světu pomstít za to, jak mi svázal ruce a zničil život, to je teď pryč.
Z nepřátelského a cizího světa se stal pouze svět cizí ale namísto aby mě vytlačoval, mě začalo lákat jeho objevení.
Z výkonu trestu se stala expedice.
3. Při cestě přes Hlavák jsem si všiml, že jdu rovně a nekrčím se, nestahuji se do sebe, dříve jsem nebyl schopný snést energie a pohledy druhých a zrovna na tomto místě nejsou zrovna příjemné energie.
4. Hned při návratu jsem si všiml, že mi zmizely bolesti a zlepšila se mi fyzička, lépe se mi dýchalo. Kopec k domovu jsem zvládl, na jeden zátah mnohem snáze což mě překvapilo. Ruka je tak o polovinu lepší.
5. O víkendu jsem navštívil mámu, změnu viděla ihned, prvně v životě mě viděla stát rovně a prý sebevědomě. Jako další co jsem si všiml, byla mnohem lepší schopnost spolupráce a logického myšlení, když jsem jí pomáhal přenést a přestěhovat nějaké věci v domě. Takže zlepšení spolupráce s druhými, koordinace, logika, improvizace zlepšeny.
6. Přestože mi nezmizela, určitá ostražitost což není na škodu, auta už nevyvolávají negativní pocity nebo strach.
7. Potřeba pálit (marihuanu) postupně ustupuje, už první den klesla na míň než poloviční.
8. A právě dnes ve středu, 11.3. dorazila potřeba vypadnout z jeskyně a začít makat.

Takže ještě jednou bych vám rád poděkoval a budu se těšit na další setkání.

- Marek (Myšlenky na sebevraždu, úzkosti, strach z automobilů, chromá ruka a další...) -

______


S výsledkem sezení jsem naprosto spokojen a od té doby pozoruji pouze změny k lepšímu. Naprosto to předčilo všechna očekávání.

- Filip (Trauma a agrese) -

______


Sezení probíhají v příjemném prostředí s velmi vstřícnou a přátelskou atmosférou. Regresní terapie mi umožnila objevit cestu k poznání sám sebe a nahlížení na svět jiným pohledem. Je to způsob, jakým se dá porozumět svým problémům, pochopit je a přijmout. Má očekávání od regresní terapie nebyla velká, protože jsem ji nikdy nepodstoupil. Vyplatí se nemít přehnaná očekávání. Po absolvování dvou sezení jsem s výsledky spokojen a vděčný panu Charvátovi za pomoc s nacházením směru.

- Štěpán (Trauma a agrese) -

______


Na základě uvedených referencí jsem se rozhodla "nebát se " a zkusit regresní terapii u pana Charváta. Absolvovala jsem 2 sezení. Hodnotím krátce po terapii. Vše probíhalo správně, terapie mi určitě pomohla hned a myslím, že se ještě vše ve mně bude dále "rovnat". Ze své zkušenosti mohu určitě doporučit. Ještě jednou děkuji.

- Milka (Traumata z dětství) -

______

 
Ahoj Petře,
 
děkuju za zprávu. Moji zkušenost z našeho sezení považuju za velmi pozitivní a přínosnou. Hodně věcí se otevřelo a v průběhu posledních dvou týdnů i začalo velmi hluboce řešit. Děje se ve mně hodně věcí, tak je pozoruji a nechávám plynout. Je pravděpodobné, že za několik týdnů bych se k tobě opět objednal a podívali bychom se dále do minulosti. Cítím, že ještě zbývá leccos odkrýt.
 
Krásné dny ti přeji,

- Honza (Komplikované, rodinné, soukromé vztahy a traumata s tím spojená) -

______


Nemohu napsat nic než kladnou referenci. Jako logicky smýšlející dost analytický člověk, jsem byl trochu skeptický, ale dal jsem sezení šanci s vidinou, že pokud je alespoň malá šance, že mi něco pomůže, prostě to zkusím. Mé problémy byly úzkost a občasná nekontrolovatelná výbušná povaha. Po sezení, které jsem prakticky celé probrečel, aniž bych to byl schopný ovládat a po znovu prožití nejhorších okamžiků mého života, jsem hned druhý den dokázal úzkost zvládat natolik, abych po několika týdnech začal znovu jíst (předtím jsem si při úzkosti vystačil s hromadou cigaret a slazenými nápoji). A má výbušnost jakoby nikdy neexistovala. Už jsou to asi dva týdny od terapie a nikomu a ničemu se mě nepodařilo dostat do varu, ačkoliv předtím se to v alespoň nějaké mírnější podobě stávalo prakticky denně. Rozhodně se ještě necítím úplně 100% v pořádku, ale jsem schopný sám sebe ovládat. A hned po dopsání této recenze se jdu objednat na druhé sezení.

- Jiří (Úzkosti, agrese a emoční výbuchy) -

______


Dobry den I kdyz me problemy se zcela nevytratily, pricitam to me nynejsi neschopnosti se uvolnit, problemy se zmirnily a mne se po terapii moc ulevilo.Timto vam moc , moc dekuji.

- Martin (Obsedantní myšlenky představy)-

______


Terapie mi pomohla se lépe ovládat a lépe zvládat stresové situace. Zároveň jsem se naučil i trochu meditovat aspoň půl hodiny denně a to také dost pomáhá a dále se snažím více informovat o vnitřní energii. Tak že ve skratce terapie mi pomohla.... Děkuji s pozdravem Michal.

- Michal (Deprese, vyhoření ) -

______

Mám dobrou zkušenost s panem terapeutem, byl moc milý a pozorný. Měla jsem problémy se sníženou funkcí štítné žlázy, vysokým krevním tlakem a nadváhou, s přejídáním, špatnými mezilidskými vztahy, úzkostí, strachem z výšek. Jsou to teprve 3 týdny, pouštím si meditace ke zklidnění a celkově je těch aktivit mnohem více. Aktivněji řeším své zdraví a budoucnost celkově. Zlepšily se mezilidské vztahy. Určitě ještě potřebuji na sobě zapracovat, aby se moje osobní i zdravotní problémy vyřešily, proto uvažuji o další návštěvě. Cítila jsem se v bezpečí a pochopená. Doporučuji:)

- Katka (Snížená funkce štítné žlázy, přejídání, úzkosti, strach, špatné mezilidské vztahy) -
__________________________________________________________________________________________________________________________
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky