REFERENCE - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

REFERENCE


Reference klientů

Zde si dovolím zveřejnit reference některých mých klientů, kterým chci tímto především poděkovat za mně svěřenou důvěru v řešení jejich problémů. Zároveň se stále těším na nová sezení, která jak pevně, věřím, povedou ke spokojenosti a harmonii v životech mých dalších klientů.

Klienti mohou zadávat své hodnocení ZDE
_________________________________________________________________________________________________________


Dobrý den pane Charváte, moc děkuji za Váš e-mail. Od našeho posledního setkání se cítím naprosto skvěle! Ještě ten den jsem jela na narozeninovou oslavu od 15:30 hod. a vydržela jsem tam až do 23:00 hod. ;). Bez jakýchkoliv problémů ;).
Ještě jednou Vám za vše moc děkuji a přeji krásný týden.

- Kristýna (Agorafobie s panickou úzkostí)  -

______


Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat za včerejší sezení, cítila jsem se u vás velmi dobře, opravdu se mi ulevilo a neměla jsem již potřebu brečet. Byla jsem velmi unavená a spala jsem až do rána. Ale ztráta mě bolí pořád. Brzo se vám ozvu. Pomohlo mi to. Hezký den Markéta.

- Markéta (Ztráta blízkého) -

______


Sezení bylo perfektní. Nic mě nenapadá, co bych tomu vytknul. Musím říct, že mi terapie rozhodně pomohla. Myslím si, že i po nějaké době má na mě stále pozitivní vliv. Citím se psychicky i fyzicky lehčí. Mé očekávání bylo nadmíru splněno. Celkově mi to mnohé přineslo. Terapie obohacuje pohled, na to jak se dá s naším vědomím a tělem pracovat a příjde mi dost zajímavá.
Děkuji moc

- Jakub (Sebepoznání) -

______


Vážený pane Charváte,
podstoupila jsem u Vás hlubinnou regresní terapii 29.2. Jsem tam třicetiletá, co trpěla záchvatovitým přejídáním a chodila jen se ženatými muži. Nevím, jestli si budete pamatovat.
Vaše pomoc mi bez přehánění změnila život. Moje chuť přejídat se naprosto zmizela a to ihned. Jím normální porce a netrpím hlady. Samovolně jsem přestala jíst maso. Nevím, jestli je to dobré nebo ne, ale přišlo to samo. Cítím se skvěle. Mám spoustu energie, nepotřebuju tolik spát a moje nálada se zlepšila. Všichni lidé si toho všímají a chválí mě. Za celý můj život mi nikdo nedokázal pomoct. Až vy. Poprvé po třiceti letech je jídlo radost a nebojím se, že se přejím.
Co se týče problému s ženatými muži, mám dojem, že jsem zatím neměla příležitost. Ale cítím se také dobře. Ohledně toho života /herečka v 50.letech, které nezavolal ženatý milenec a ona přišla o práci/ mi ještě několik dní poté přicházely různé vzpomínky a flashbacky. Hrozně moc věci se mi propojilo s mým současným životem. Trochu mě trápí, že jsem nezjistila, jak jsem zemřela. Ale možná, že jsem se prostě dozvěděla všechno, co jsem potřebovala.
Každopádně Vám chci touto cestou poděkovat.
Nastartoval a změnil jste mi život.

S pozdravem

- Adéla (Chronické přejídání a touha po ženatých mužích) -
 
______


Dobrý den, Petře, chtěla bych Vám moc poděkovat za všechno. Byla jsem u Vás spokojená, cítila jsem se velice dobře a měla jsem pocit, že s Vámi můžu hovořit naprosto otevřeně o čemkoliv. Děkuji za Váš velice milý, lidský, empatický přístup. Terapie mi určitě pomohla, pochopila jsem mnoho souvislostí současného života se životem minulým. Uvědomila jsem si spoustu věcí. Posunulo mne to dál. Dostala jsem nový příliv energie, díky tomu, že už některým věcem rozumím a nemusím nad nimi neustále pořád dokola přemýšlet. Pokud budu mít potřebu ve svém životě skrze regresivní terapie ještě něco dořešit, určitě se Vám znovu ozvu.

- Michaela (Psycho-spirituální krize, pocity jakoby na konci svých sil) -

______


Byla to má první zkušenost s regresní terapií vůbec, byl jsem poněkud nervózní, a také plný očekávání. Přístup terapeuta byl naprosto profesionální. Skutečně si na mě udělal čas, a prošli jsme v déle než třech hodinách dokonce několik klíčových bodů. Výsledek hodnotím velmi pozitivně a pokud se kdokoliv rozhodujete, pak vřele doporučuji.

- Pavel (Zvědavost a touha po sebepoznání) -

______


Mockrát vám děkují za vaší pomoc, je to jako magie... Neumím to vysvětlit slovy, ale to uvědomění si přišlo dnes ráno spíše jako pocity než něco co bych mohl formulovat do věty. Přišla sebejistota, jakou jsem neměl snad nikdy, nebo už tak dávno, že ten pocit byl zapomenut. Ten pocit, že se mi třese hlas a div se nerozpláču když mluvím o něčem citlivém zmizel, schválně jsem to zkoušel... Mam pocit, že teď mám vše pod kontrolou. Dnes se slečnou jsme se k sexu nedostali, ale při líbaní a mazlení už rozhodně nepociťuji ochrnulost v kalhotách, vše bude fungovat, až na to vlítneme...

Mockrát vám ještě jednou děkuji.

- Alex (Silné, časté úzkosti, nízké sebevědomí a výrazné problémy s erekcí) -

______


Regresní terapie u Pana Petra mne velice upoutala ..je to moc empaticky člověk..který dodává sílu...energii a chuť do života.

- Lenka (Komplikované mezilidské vztahy) -

______


Dobrý den Petře, dekuji za první společnou výpravu do krajiny zvoucí se podvědomí. Byl jste skvělý průvodce i společník. Nasměroval jste mne přesně tam, kam bylo potřeba. Tam, kde bylo potřeba čistit, prožívat, vidět, pochopit, odpustit. Snad poprvé v životě dekuji za slzy, které přišly a vyplavily co měly. Dekuji za setkání s bytostmi světla, které pomohly v momentu toho největšího šoku smíchaného se strachem, který byl tam někde stále uložen, jen mou duší potlačen a který jsme spolu našli a vypustili ven. Nevidíme se naposledy. To vim naprosto jiste. Už se moc těším na další výpravu, která sice ze začátku bolí, ale přináší klid, úlevu a vědomí!

- Soňa ( Strach z výšek, traumatický rozchod, pocity viny, nenávisti, zloby. Sebelítost a odmítání lidí.) -
 
______


Byl jsem nadmíru spokojen a určite využiji regresivní terapie, či přimo služeb pana Petra Charváta v budoucnu znovu! Moje ocekavani bylo plně spokojeno!

- Míla (Neschopnost navázat normální , stabilní vztah, neschopnost zhubnout. ) -

______


Sezení samotné rámcově proběhlo zhruba tak, jak jsem očekávala, nicméně samotnou regresi a mé prožívání pocitů během ní jsem si přestavovala úplně jinak, čili průběh samotný byl pro mě překvapující a doposud jej asi nemám zcela vstřebaný. Výrazem "překvapující" míním míru mého vědomí, které bylo regresi přítomno, asi jsem si přestavovala, že k tomu, aby "se dostalo ven" podvědomí, musí být vědomí zcela vypnuto. Toto se ovšem nestalo a moje vědomí upřímně řečeno stále neví, co si o tom všem myslet:-)....nevím, do jaké míry mi samotné sezení pomohlo, na vědomé úrovni jsem si srovnala v hlavě pár dalších věcí, které jsem si srovnat potřebovala (do jaké míry, k tomu přispělo mé podvědomí, si netroufám hodnotit), je mi jistě lépe psychicky i fyzicky,a došlo i k asi celkem zásadnímu pozitivnímu obratu ve vývoji mého partnerského vztahu. Nevím, co z toho jsou příčiny co následky, mi teď není zcela jasné, nicméně cítím, že mé dlouholeté vnitřní bloky se otevírají a já s podporou mého okolí pracuji na jejich odstranění. Takovýto pocit jsem již léta neměla a jsem za něj šťastná. Děkuji Vám

- Kateřina (Vztahová krize, celoživotní neschopnost komunikace ve vztazích, pocity méněcennosti, sebenenávist) -

______


Hlubinná regresní terapie proběhla ve velmi příjemné a milé atmosféře. Petr Charvát je úžasný velmi trpělivý terapeut, který se dokáže dokonale nacítit na klienta. Přišel mi jako dávný přítel z minulých životů. Můj problém byly závratě z výšek. Sezením jsme se dostali do mého dětství , kde jsem měl traumatický zážitek, který se nám podařilo překonat. Nyní se pohybuji v běžných výškách bez větších problémů, hory a lanovky jsem zatím nevyzkoušel, ale určitě to dám. Jsem šťastný, že jsem prošel tímto zážitkem a moc děkuji za pomoc nejen se závratí. Děkuji za vysvětlení věcí, co se semnou dějí a že v tom mám určitě pokračovat.

- Pepa (Silné závratě) -
 
______

 
Dobrý večer Petře, po druhé terapii mě ještě ani jednou nebolela hlava a cítím se uzemněná, což je pro mě velmi důležité. Po obou terapiích dohromady vnímám obrovský posun. Vzhledem k tomu, že mám ještě spoustu nevyřešených oblastí ve svém životě, chci v terapiích dále pokračovat a proto Vás chci rovnou požádat o další termín...

- Lenka (Migréna, strachy, úzkosti, roztěkanost) -
 
______


Dobrý den,

omlouvám se za obsáhlost mého hlášení, ale věřím, že by ty data mohly být prospěšná.
Myslím, že moje rozhodnutí počkat s odezvou týden bylo zřejmě dílem mojí intuice nebo prostého štěstí, každopádně bych vám rád poděkoval za vše co, jste pro mě udělal a neváhám se k vám znovu objednat na další záležitosti, navíc se k vám objedná i moje spřízněná duše která čekala, jak dopadnu a už začínají jevit zájem i známí kolem mne, takže je budu směrovat k vám.
Co se týče pokroků:
1. Překvapilo mě, že jsem byl po regresi nabitý oproti všeobecně očekávané únavě..
Okamžitě po regresi jsem se cítil jakoby omlazený, fyzicky ale i psychicky, jako by někdo odstranil těch posledních 10 let největších problémů a mě bylo zase 21.
2. Další změna spočívala v tom, že už jsem nechtěl spáchat sebevraždu, nebyl jsem v depresi, zmizely návaly agrese a potřeba nějak ubližovat, dost jsem se potýkal s potřebou nějak se světu pomstít za to, jak mi svázal ruce a zničil život, to je teď pryč.
Z nepřátelského a cizího světa se stal pouze svět cizí ale namísto aby mě vytlačoval, mě začalo lákat jeho objevení.
Z výkonu trestu se stala expedice.
3. Při cestě přes Hlavák jsem si všiml, že jdu rovně a nekrčím se, nestahuji se do sebe, dříve jsem nebyl schopný snést energie a pohledy druhých a zrovna na tomto místě nejsou zrovna příjemné energie.
4. Hned při návratu jsem si všiml, že mi zmizely bolesti a zlepšila se mi fyzička, lépe se mi dýchalo. Kopec k domovu jsem zvládl, na jeden zátah mnohem snáze což mě překvapilo. Ruka je tak o polovinu lepší.
5. O víkendu jsem navštívil mámu, změnu viděla ihned, prvně v životě mě viděla stát rovně a prý sebevědomě. Jako další co jsem si všiml, byla mnohem lepší schopnost spolupráce a logického myšlení, když jsem jí pomáhal přenést a přestěhovat nějaké věci v domě. Takže zlepšení spolupráce s druhými, koordinace, logika, improvizace zlepšeny.
6. Přestože mi nezmizela, určitá ostražitost což není na škodu, auta už nevyvolávají negativní pocity nebo strach.
7. Potřeba pálit (marihuanu) postupně ustupuje, už první den klesla na míň než poloviční.
8. A právě dnes ve středu, 11.3. dorazila potřeba vypadnout z jeskyně a začít makat.

Takže ještě jednou bych vám rád poděkoval a budu se těšit na další setkání.

- Marek (Myšlenky na sebevraždu, úzkosti, strach z automobilů, chromá ruka a další...) -

______


S výsledkem sezení jsem naprosto spokojen a od té doby pozoruji pouze změny k lepšímu. Naprosto to předčilo všechna očekávání.

- Filip (Trauma a agrese) -

______

 
Ahoj Petře,
 
děkuju za zprávu. Moji zkušenost z našeho sezení považuju za velmi pozitivní a přínosnou. Hodně věcí se otevřelo a v průběhu posledních dvou týdnů i začalo velmi hluboce řešit. Děje se ve mně hodně věcí, tak je pozoruji a nechávám plynout. Je pravděpodobné, že za několik týdnů bych se k tobě opět objednal a podívali bychom se dále do minulosti. Cítím, že ještě zbývá leccos odkrýt.
 
Krásné dny ti přeji,

- Honza (Komplikované, rodinné, soukromé vztahy a traumata s tím spojená) -

______


Nemohu napsat nic než kladnou referenci. Jako logicky smýšlející dost analytický člověk, jsem byl trochu skeptický, ale dal jsem sezení šanci s vidinou, že pokud je alespoň malá šance, že mi něco pomůže, prostě to zkusím. Mé problémy byly úzkost a občasná nekontrolovatelná výbušná povaha. Po sezení, které jsem prakticky celé probrečel, aniž bych to byl schopný ovládat a po znovu prožití nejhorších okamžiků mého života, jsem hned druhý den dokázal úzkost zvládat natolik, abych po několika týdnech začal znovu jíst (předtím jsem si při úzkosti vystačil s hromadou cigaret a slazenými nápoji). A má výbušnost jakoby nikdy neexistovala. Už jsou to asi dva týdny od terapie a nikomu a ničemu se mě nepodařilo dostat do varu, ačkoliv předtím se to v alespoň nějaké mírnější podobě stávalo prakticky denně. Rozhodně se ještě necítím úplně 100% v pořádku, ale jsem schopný sám sebe ovládat. A hned po dopsání této recenze se jdu objednat na druhé sezení.

- Jiří (Úzkosti, agrese a emoční výbuchy) -
__________________________________________________________________________________________________________________________
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky