REGRESNÍ TERAPIE, KONTAKT - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

REGRESNÍ TERAPIE, KONTAKT

Věřím, že spolu váš problém vyřešíme...

Hlubinná regresní terapie
Jmenuji se Petr Charvát a sám jsem si samozřejmě jako velká část z nás v průběhu života prožil spoustu strastí, se kterými jsem si v minulosti nedokázal poradit, ale které do mého života výrazně vstoupily ve formě cenných zkušeností a posunuly mě dál. Díky intenzivnímu studiu a velkému zájmu o duchovní vědy, psychologii, hypnózu, NLP, meditaci, Astrologii a různé formy alternativního léčení jsem postupně začal získávat hluboké pochopení a klid. Prošel jsem též praktickou zkušeností s Ayahuascou a Bufo Alvarius. V průběhu let jsem se seznámil mimo jiné také s regresní terapií v různých formách a následně jsem se jí začal věnovat intenzivně a naplno. Z mého pohledu se jedná ve správném podání o jednu z nejúčinnějších léčebných terapií vůbec. Má následná praxe mě jen utvrdila o správnosti této volby, za kterou pak mluví především její nezpochybnitelné pozitivní výsledky. V minulosti jsem samozřejmě prošel také praktickými kurzy se zaměřením na různé techniky regresní terapie a hypnózy, abych tento způsob terapie maximálně obsáhl. Aktuálně mám za sebou přes 150 knih teoretického studia odborné a praktické literatury, téměř 500 hodin praktických kurzů a přes 3000 hodin praxe s klienty. Ještě bych rád zdůraznil známé pořekadlo a to, že "Když dva dělají totéž, není to totéž", takže opravdu doporučuji zvážit jakého terapeuta si pro sezení regresní terapie vyberete. Na mé terapii můžete očekávat lidský přístup a věřím, že i výsledky se kterými budete spokojeni. Těším se na vás.


                                       


_______________________________________________________________________________________________________


Průběh hlubinné regresní terapie
______

Před začátkem terapie v klidu probereme co vás trápí, a vybereme téma, které by se mělo začít řešit přednostně. Po celou dobu sezení budete mít zavřené oči a sedíte pohodlně v křesle. Na mně jako na terapeutovi je, abych Vás začal provázet (směřovat) vhodnou cestou tak, abychom dané téma co nejefektivněji osvětlili a vyřešili. Spolu tak postupně rozkrýváme a zpracováváme situace v současném životě, které jsou potřeba. Ne výjimečně se pak můžeme dostat do některého z "životů minulých", kde často může být skrytý kořen řešeného problému. V minulé životy a v reinkarnaci věřit nemusíte, nicméně je vhodné přistoupit alespoň na dohodu, že cokoliv v průběhu terapie uvidíte a budete vnímat věrně popíšete terapeutovi a budete sezení brát jako jakési dobrodružství do nitra vašeho podvědomí. Ohledně tohoto tématu doporučuji pročíst si záložku Reinkarnace v hlavním menu. Vše, co v průběhu sezení budeme řešit je samozřejmě přísně důvěrné, etika je zde na prvním místě. Po ukončení terapie dostanete výstupní doporučení a v případě potřeby domluvíme termín dalšího sezení. Dále také doporučuji si projít stránku Regresní terapie Praha - FAQ ,kde odpovídám na nejčastější dotazy týkající se hlubinné regresní terapie.


- Doporučení -

Na terapii se snažte dorazit v co nejklidnějším rozpoložení (samozřejmě v rámci možností) a s dostatkem času pro klidný a ničím nerušený průběh sezení. Klient bývá zvláště po delším průběhu nebo po intenzivnějším prožitku terapie často unaven, proto po sezení nedoporučuji řídit automobil nebo vyvíjet jakoukoliv namáhavou aktivitu, je vhodné zbytek dne odpočívat a relaxovat.

Zájemce o terapii by měl předem také zvážit zda je jeho problém psychického původu anebo může mít spíše fyziologickou příčinu (úraz – poškození mozku, bolesti – přetížené  klouby od nadváhy… apod.). Není totiž neobvyklé, že s klientem na počátku sezení zjistíme, že jeho problém není ani tak psychický nebo psychosomatický, ale je spíše výsledkem například nějakého z výše popsaných faktorů. Můžeme se pokusit napravit pochroumanou psychiku, ale ne poškozené tělo. Je proto vhodné když se předem tyto možnosti vyloučí například s vaším lékařem anebo alespoň selským rozumem.

- Kdy není regresní terapie vhodná -

Terapie neprovádím u lidí, kteří jsou pod vlivem alkoholu, omamných látek a antidepresiv, dále také u těhotných žen a kardiaků. Průběh sezení nesmí být ovlivněn či narušen žádným omamným stimulantem, pokud má být sezení efektivní a bezpečné. Pokud již antidepresiva z nějakého důvodu užíváte a o terapii máte přesto zájem, doporučuji vám poradit se nejprve s vaším lékařem, zdali je možné daná antidepresiva ve vašem případě na nějakou dobu vysadit. Pokud ano, regresní terapie je samozřejmě pak možná i pro vás. Běžně se pak stává, že následně již antidepresiva nenasadíte, protože již nejsou zapotřebí.


_________________________________________________________________________________________________________


Objednání terapie
______

Aktuálně:
Od pondělí 22.11.2021 je v terapeutické místnosti instalován profesionální audio reproduktor a tablet. Pokud to aktuální covidová situace zrovna vyžaduje, klient tak může být v místnosti sám a sezení může probíhat "plnohodnotně" online v prostorech kanceláře. Není tudíž potřeba žádný test ani potvrzení o očkování. Celý prostor kanceláře je pravidelně a mezi sezeními větrán, desinfikován a klient má k dispozici desinfekci pro svou potřebu.
Pro bližší informace o sezení hlubinné regresní terapie mě prosím kontaktujte na emailu: info@hlubinna-regresni-terapie.cz
nebo na telefonním čísle 732 808 909  anebo přes kontaktní formulář níže. Chcete- li, se rovnou objednat klikněte na zelené tlačítko rezervovat termín.

- Jak se mně dostatanete? -

Terapie provádím v kanceláři na Praze 4 Kamýk, Pšenčíkova 20 případně se lze domluvit na sezení například u vás doma nebo ve vaší kanceláři v klidném a vám známém prostředí kde nebudeme rušeni. Dojezd po Praze +500,- do 50ti. km od Prahy +700,- za čas na cestu a pohonné hmoty.

MHD - Ze stanice metra "C" Kačerov autobusem 189 a 182 nebo ze stanice metra "B" Smíchovské nádraží
autobusem 197 a 198 na výstupní zastávku Cílkova a potom asi 200m pěšky.

Autem - Parkování bez problému před domem (žádná modrá zona).

Až budete, na místě stačí zatelefonovat nebo mi poslat SMS a já vám přijdu otevřít. Zvonek není, aby nerušil sezení.

- Hodnota sezení hlubinné regresní terapie -

Samotné sezení je zdarma ale přijímám dar 2500,- na podporu duchovně terapeutické činnosti.

Aktuálně: Ke každému sezení náhled osobního horoskopu. Více informací ZDE.

Délka jednoho sezení je cca 3.hodiny

Na jedno sezení je nutné vyhradit si minimálně 4.hodiny vašeho času.

Průměrné sezení může trvat  3-4 hodiny Velmi záleží na podstatě problému, klientově rozpoložení a dalších faktorech, které ovlivňují délku a efektivitu terapie. Pokud je však problém komplikovanější, nebo je pro to jiný důvod, může se terapie protáhnout i na delší dobu dokud otevřenou událost dostatečně nezpracujeme. Sezení v mém podání je především forma duchovní podpory člověka, a tudíž jakékoliv ohodnocení je přijímáno pouze formou daru. Vytvořením rezervace se klient zavazuje, že se dostatečně seznámil s obsahem tohoto webu zejména pak s podmínkami nevhodnosti terapie viz. výše.

- Dárkový poukaz na sezení hlubinné regresní terapie -

Lze také získat dárkový poukaz pro vaše blízké, kteří potřebují nebo chtějí řešit svůj aktuální problém nebo omezení._______________________________________________________________________________________________________

Máte-li jakékoliv dotazy k hlubinné regresní terapii Praha, neváhejte mě kontaktovat přes kontaktní formulář níže.
Chcete-li, se rovnou objednat na sezení pokračujte kliknutím na tlačítko "rezervovat termín" kde budete mít mimo jiné také možnost stručně popsat váš problém nebo omezení, které budete chtít řešit, děkuji._________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________
Hlubinná regresní terapie
Hlubinná regresní terapie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky