REGRESNÍ TERAPIE, KONTAKT - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

REGRESNÍ TERAPIE, KONTAKT

Věřím, že spolu váš problém vyřešíme...

Hlubinná regresní terapie
Jmenuji se Petr Charvát a sám jsem si samozřejmě jako velká část z nás v průběhu života prožil spoustu strastí, se kterými jsem si v minulosti nedokázal poradit, ale které do mého života výrazně vstoupily ve formě cenných zkušeností a posunuly mě dál. Díky intenzivnímu studiu a velkému zájmu o duchovní vědy, psychologii, hypnózu, NLP, meditaci, Astrologii a různé formy alternativního léčení jsem postupně začal získávat hluboké pochopení a klid. Prošel jsem též praktickou zkušeností s Ayahuascou a Bufo Alvarius. V průběhu let jsem se seznámil mimo jiné také s regresní terapií v různých formách a následně jsem se jí začal věnovat intenzivně a naplno. Z mého pohledu se jedná ve správném podání o jednu z nejúčinnějších léčebných terapií vůbec. Má následná praxe mě jen utvrdila o správnosti této volby, za kterou pak mluví především její nezpochybnitelné pozitivní výsledky. V minulosti jsem samozřejmě prošel také praktickými kurzy se zaměřením na různé techniky regresní terapie a hypnózy, abych tento způsob terapie maximálně obsáhl. Aktuálně mám za sebou přes 200 knih teoretického studia odborné a praktické literatury a přes
4000 hodin praxe s klienty. Ještě bych rád zdůraznil známé pořekadlo a to, že "Když dva dělají totéž, není to totéž", takže opravdu doporučuji zvážit jakého terapeuta si pro sezení regresní terapie vyberete. Na mé terapii můžete očekávat lidský přístup a věřím, že i výsledky se kterými budete spokojeni. Těším se na vás.

                                                


_______________________________________________________________________________________________________


Průběh hlubinné regresní terapie
______

Před začátkem terapie v klidu probereme co vás trápí, a vybereme téma, které by se mělo začít řešit přednostně. Po celou dobu sezení budete mít zavřené oči a sedíte pohodlně v křesle. Na mně jako na terapeutovi je, abych Vás začal provázet (směřovat) vhodnou cestou tak, abychom dané téma co nejefektivněji osvětlili a vyřešili. Spolu tak postupně rozkrýváme a zpracováváme situace v současném životě, které jsou potřeba. Ne výjimečně se pak můžeme dostat do některého z "životů minulých", kde často může být skrytý kořen řešeného problému. V minulé životy a v reinkarnaci věřit nemusíte, nicméně je vhodné přistoupit alespoň na dohodu, že cokoliv v průběhu terapie uvidíte a budete vnímat věrně popíšete terapeutovi a budete sezení brát jako jakési dobrodružství do nitra vašeho podvědomí. Ohledně tohoto tématu doporučuji pročíst si záložku Reinkarnace v hlavním menu. Vše, co v průběhu sezení budeme řešit je samozřejmě přísně důvěrné, etika je zde na prvním místě. Po ukončení terapie dostanete výstupní doporučení a v případě potřeby domluvíme termín dalšího sezení. Dále také doporučuji si projít stránku Regresní terapie Praha - FAQ ,kde odpovídám na nejčastější dotazy týkající se hlubinné regresní terapie.


- Doporučení -

Na terapii se snažte dorazit v co nejklidnějším rozpoložení (samozřejmě v rámci možností) a s dostatkem času pro klidný a ničím nerušený průběh sezení. Klient bývá zvláště po delším průběhu nebo po intenzivnějším prožitku terapie často unaven, proto po sezení nedoporučuji řídit automobil nebo vyvíjet jakoukoliv namáhavou aktivitu, je vhodné zbytek dne odpočívat a relaxovat.

Zájemce o terapii by měl předem také zvážit zda je jeho problém psychického původu anebo může mít spíše fyziologickou příčinu (úraz – poškození mozku, bolesti – přetížené  klouby od nadváhy… apod.). Není totiž neobvyklé, že s klientem na počátku sezení zjistíme, že jeho problém není ani tak psychický nebo psychosomatický, ale je spíše výsledkem například nějakého z výše popsaných faktorů. Můžeme se pokusit napravit pochroumanou psychiku, ale ne poškozené tělo. Je proto vhodné když se předem tyto možnosti vyloučí například s vaším lékařem anebo alespoň selským rozumem.

- Kdy není regresní terapie vhodná -

Terapie neprovádím u lidí, kteří jsou pod vlivem alkoholu, omamných látek a antidepresiv, dále také u těhotných žen a kardiaků. Průběh sezení nesmí být ovlivněn či narušen žádným omamným stimulantem, pokud má být sezení efektivní a bezpečné. Pokud již antidepresiva z nějakého důvodu užíváte a o terapii máte přesto zájem, doporučuji vám poradit se nejprve s vaším lékařem, zdali je možné daná antidepresiva ve vašem případě na nějakou dobu vysadit. Pokud ano, regresní terapie je samozřejmě pak možná i pro vás. Běžně se pak stává, že následně již antidepresiva nenasadíte, protože již nejsou zapotřebí.


_______________________________________________________________________________________________________


Objednání terapie
______

- Možnosti Sezení -                           

1) Terapie u mě v kanceláři - Adresa: Pšenčíkova 20, Praha 4(12) - Kamýk  Pro mapku klikni ZDE

2) On-line terapie - Je vhodná pro klienty, kteří bydlí příliš daleko, (jiné město, jiná země) ale o terapii mají přesto zájem. Tento typ sezení je naprosto plnohodnotný pokud klient dodrží podmínky pro on-line terapii, které si můžete přečíst ZDE.

3) Dojezd ke klientovi na adresu - Využívají klienti, kteří mají rádi pohodlí svého domova (nebo kanceláře) a nebo jsou například zdravotně indisponováni (pohybové omezení, agorafobie...atd.).

Pro doplňující informace ohledně hlubinné regresní terapie mě můžete kontaktovat na emailu: info@hlubinna-regresni-terapie.cz
nebo na telefonním čísle 732 808 909  a nebo přes kontaktní formulář níže. Chcete- li se rovnou objednat klikněte na zelené tlačítko rezervovat termín.
Délka jednoho sezení je cca 3.hodiny

Průměrné sezení může trvat  3-4 hodiny, velmi záleží na podstatě problému, klientově rozpoložení a dalších faktorech, které ovlivňují délku a efektivitu terapie. Pokud je však problém komplikovanější, nebo je pro to jiný důvod, může se terapie protáhnout i na delší dobu dokud otevřenou událost dostatečně nezpracujeme. Sezení v mém podání je především forma duchovní podpory člověka, a tudíž jakékoliv ohodnocení je přijímáno pouze formou daru. Vytvořením rezervace se klient zavazuje, že se dostatečně seznámil s obsahem tohoto webu zejména pak s podmínkami nevhodnosti terapie viz. výše.

- Jak se ke mně dostatanete? -

MHD - Ze stanice metra "C" Kačerov autobusem 189 a 182 nebo ze stanice metra "B" Smíchovské nádraží
autobusem 197 a 198 na výstupní zastávku Cílkova a potom asi 200m pěšky.

Autem - Parkování bez problému před domem (žádná modrá zona).

Až budete, na místě stačí zatelefonovat nebo mi poslat SMS a já vám přijdu otevřít. Zvonek není, aby nerušil sezení.

- Dárkový poukaz na sezení hlubinné regresní terapie -

Dárkový poukaz lze také zakoupit například pro vaše blízké, kteří potřebují nebo chtějí řešit svůj aktuální problém nebo omezení._______________________________________________________________________________________________________

Máte-li jakékoliv dotazy k hlubinné regresní terapii Praha, neváhejte mě kontaktovat přes kontaktní formulář níže.
Chcete-li, se rovnou objednat na sezení pokračujte kliknutím na tlačítko "rezervovat termín" kde budete mít mimo jiné také možnost stručně popsat váš problém nebo omezení, které budete chtít řešit, děkuji._________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________
Hlubinná regresní terapie
Hlubinná regresní terapie
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky