SOUTĚŽ - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

SOUTĚŽ


"LOSOVÁNÍ" o dárkový poukaz na sezení hlubinné regresní terapie

Každý měsíc je možnost si vylosovat terapii ZDARMA. Tedy "téměř" zdarma a o co se jedná? Dnešní doba je jaká je a ušetřit se samozřejmě vyplatí a proto jsem vytvořil možnost, jak můžete sezení hlubinné regresní terapie vyhrát! Je to jednoduché a nepochybuji, že to stojí za to. V kostce jde o tohle. Stačí zaslat dobrovolný příspěvek, počkat na soutěžní den a pak už jen vlastním přičiněním aktivně ovlivnit svou šanci na výhru... Dárkový poukaz lze také zakoupit, stačí mně kontaktovat přes email.

______________________________________________________________________________________________________

Krok 1.


Zaslání dobrovolného příspěvku 249,- Kč přes QR kód napravo, ten je již nastaven a není třeba na něm nic měnit. Tímto krokem jste se automaticky stali účastníkem soutěže losování dárkového poukazu v následujícím měsíci. Soutěží se každého prvního v měsíci.
Příklad: Zasláním příspěvku mezi 1.-30. dubnem jste automaticky účastníkem losování 1.května, zaslání příspěvku mezi 1.-31. říjnem losujete 1.listopadu, zaslání příspěvku mezi 1.-31. lednem losujete 1.února atd...

______________________________________________________________________________________________________

Krok 2.


Vyčkejte do prvního kalendářního dne v následujícím měsíci. Vždy v tento den v časovém rozmezí mezi 12-14 hod. vystavím rezervační termín pro účel soutěže s názvem "dárkový poukaz". Tato rezervace se pak hned objeví na rezervační stránce pod odkazem ZDE. Pro představu jak bude soutěžní rezervace vypadat, klikněte na obrázek ZDE, kde je v červeném rámečku zobrazena.
Přesný čas vystavení soutěžní rezervace nebude nikdy předem sdělen a o to jde! Kdo si bude v den losování hlídat rezevační stránku v časovém rozmezí výše a obsadí (zarezervuje) jako první soutěžní rezervační termín s názvem dárkový poukaz, vyhraje sezení hlubinné regresní terapie! Dárkový poukaz pak výherci zašlu do 24 hod. emailem.

Soutěžící, který si rezervační stránku v den soutěže bude pozorněji hlídat (tedy to zdali jsem již rezervaci s názvem darkový poukaz vystavil), tím značně zvýší svou pravděpodobnost na výhru, protože je pak velmi pravděpodobné, že stihne zarezervovat soutěžní rezervaci jako první.

Současně čestně prohlašuji a zdůrazňuji, že to v jaký přesný čas budu soutěžní termín vystavovat nikdy nesdělím třetí osobě, aby bylo zachováno fair play celé soutěže!!!
______________________________________________________________________________________________________

Pravidla a podmínky soutěže1) Pokud se chcete soutěže zůčastnit, je potřeba zaslat dobrovolný příspěvek viz. krok 1. výše.

2) Soutěží se vždy každého prvního v měsíci mezi 12-14 hod. V tento den a v tomto časovém rozmezí se v rezervačním systému objeví soutěžní rezervace s názvem dárkový poukaz.

3) Vždy platí, že zasláním příspěvku v současném měsíci soutežíte o dárkový poukaz v měsíci následujícím. Pokud chcete soutěžit i v následujících měsících, je potřeba zaslat příspěvek nový.

Soutěž započne Lednem 2023 tj. první soutěžní termín bude 1.února! Pokud soutěž bude mít ohlas a bude ekonomicky dávat smysl je vysoce pravděpodobné, že se v následujících měsících bude soutěžit i o více dárkovích poukazů v měsíci!
______________________________________________________________________________________________________

Příklad soutěžeŘekněme, že chcete soutěžit o dárkový poukaz a je 7.dubna, to znamená, že nejbližší následující slosování je 1.května (vždy se losuje každého prvního v měsíci). Zašlete tedy příspěvek kdykoliv do konce měsíce dubna tak, aby platba dorazila nejpozději do 30.dubna do půlnoci! Pokud platbu pošlete, ale je například víkend a není to okamžitá platba tudíž se připíše na účet až prvního, jste zařazeni do slosování, ale až na další měsíc.
Řekněme, že jste příspěvek řádně odeslali v daném rozmezí a teď se již čeká na první den v měsíci, kdy je slosování tj. 1.května. V tento den doporučuji od 12 do 14 hod. často navštěvovat rezervační stránku, kde kliknete na soutěžní den (v tomto příkladu je to 1. květen) a uvidíte zdali jsem rezervační termín s názvem dárkový poukaz  již vystavil. Pokud máte štěstí je tam a je volný tj. svítí zeleně, rychle si ho zarezervujte dokud je k dispozici! Pokud tam je, ale již svítí červeně, jiný soutěžící Vás již předběhl a soutěž v tomto měsíci skončila.
__________________________________________________________________________________________________________________________
Hlubinná regresní terapie
Hlubinná regresní terapie
Hlubinná regresní terapie
Návrat na obsah