TERAPIE ONLINE - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

TERAPIE ONLINE

Terapie online  - podmínky ze strany klienta

Sezení hlubinné regresní terapie je možné podstoupit i přes internet ve vhodném prostředí, které si můžete sami vytvořit. Na základě mých zkušeností s online sezeními mohu potvrdit jejich plnohodnotnost.

Výhody sezení online:
- Ušetříte náklady za dopravu (pohonné hmoty, lístek na vlak atd...)
- Ušetříte čas strávený cestou tam i zpět.
- Ušetříte za samotné sezení kde je nižší cena pouze 1500 Kč, protože i já ušetřím     podobně jako vy. Více záložka ceník.
- Můžete být na druhém konci světa a i přes to je sezení možné.
- Pokud trpíte agorafobií nebo máte, pohybové omezení nemusíte cestovat a i přes to je pro Vás sezení možné.
- Jste, v pohodlí svého domova kde to znáte.

Nevýhody sezení online:
- Nemáme osobní kontakt, který někteří klienti upřednostňují, ale na druhou stranu hodně klientům online sezení vyhovuje více.
- Bezpečnost sezení je zajištěné jelikož klient dostává před začátkem pokyny a zároveň i podpůrné sugesce kdyby se náhodou spojení přerušilo v nevhodné chvíli. Mám za sebou několik set online sezení a nikdy nebyl žádný problém.

Klient by měl splňovat tyto požadavky:

1) Dostatečně rychlé a stabilní internetové připojení

2) Notebook, počítač (s web kamerou), nebo chytrý telefon a samozřejmě sluchátka s mikrofonem ideálně od kvalitního výrobce. Sluchátka vyžaduji, protože při terapii mě v nich vnímáte mnohem lépe než přes reproduktor.

3) Pohodlné křeslo s opěrkou hlavy, nebo gauč podle toho zdali budete chtít spíše sedět či ležet? Čím větší pohodlí, tím lepší uvolnění a to je žádoucí. Doporučuji rovněž zatažení žaluzií nebo závěsu, aby se místnost alespoň částečně dala zatemnit.

4) Celý průběh sezení nesmí narušovat třetí osoba či domácí mazlíček!

Terapie online může probíhat ve dvou formách a to v sedě nebo v leže. V obou případech je potřeba nemít v dosahu nic křehkého, co můžete nepozorností náhodou shodit, například vázu nebo sklenici s vodou a podobně, protože sezení probíhá v uvolněném stavu se zavřenýma očima. Pokud máte drátová sluchátka, doporučuji jejich šňůru vést od krku mezi rukama přes stůl až k počítači a ruce mějte ideálně na opěrkách křesílka pod stolem, aby jste si drbnutím o šňůru sluchátka nevytáhli z uší. Podobně v leže na gauči doporučuji mít počítač, nebo mobil nad hlavou (za hlavou) třeba na jiné židli, aby se vám šňůra nepletla okolo rukou a v nějaké emoční nebo napěťové situaci jste si opět případně sluchátka nevytáhli z uší. V případě bezdrátových sluchátek dbejte na to, aby před sezením byla plně nabita. Toto je to nejdůležitější co je potřeba mít na paměti. Ideálně si ještě předem "terapeutický prostor" připravte a vyzkoušejte.

Sezení (regresní terapie online) pak probíhají přes internetovou aplikaci Zoom. Stačí jen kliknout na odkaz, který Vám zašlu před začátkem sezení a automaticky se připojíte do virtuální místnosti, kde na Vás již budu čekat.

- Vytvoření rezervace -   

Pokud vše potřebné výše splňujete, stačí si už jen vybrat pro Vás vhodný termín sezení a vytvořit rezervaci přes rezervační systém ZDE nebo klikněte na zelené tlačítko "rezervovat termín". Vytvoření rezervace je jednoduché a rychlé a je tam i nápověda. Po vytvoření rezervace Vám přijde potvrzovací email s potřebnými údaji pro úhradu platby, kterou požádám udělat obratem. Teprve po přijetí platby bude vaše rezervace finálně potvrzena a bude Vám zaslán internetový odkaz pro připojení se do virtuální místnosti. Platbu požádám uhradit opravdu obratem do 24.hod od přijetí potvrzovacího emailu. Pokud úhrada nedorazí v tomto čase, rezervaci automaticky stornuji, aby si ji mohl rezervovat případně jiný klient, který bude mít o termín skutečně zájem, děkuji za pochopení!- Připojení se do virtuální místnosti v aplikaci ZOOM - regresní terapie online -   

Připojení přes počítač: V den a čas sezení pak už jen kliknete na odkaz, (zkopírujte ho do internetového prohlížeče), který jste ode mě obdrželi emailem (obrázek 1.) a poté na modré tlačítko "zahájit setkání" (obrázek 2.). Povolte ještě přístup k audiu a kameře k čemuž vás aplikace vyzve, aby nám vše fungovalo jak má a je hotovo, jste připojeni do virtuální místnosti, kde se potkáme a můžeme začít.

Připojení přes chytrý telefon: Po kliknutí na odkaz bude navíc vyžadováno stažení aplikace ZOOM do telefonu. Pokud máte Apple Iphone je potřeba mít stažený internetový prohlížeč chrome. Prohlížeč safari, který je v Applu ZOOM nepodporuje.

Obrázek 1.           

Je to vše opravdu snadné!
_____________________________________ _____________________________________
Hlubinná regresní terapie
Návrat na obsah