VÝKLAD HOROSKOPU - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

VÝKLAD HOROSKOPU


Co je Astrologie a k čemu slouží? - Náhled osobního horoskopu

Astrologie je výkladová disciplína stará tisíce let. Osobní horoskop (Radix) je mapa energetického otisku planet naší sluneční soustavy, které ve chvíli našeho zrození vyzařovali svou energii do místa našeho narození. Každá z těchto planet (Slunce, Luna, Merkur, Venuše, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun, Pluto) vyzařuje svou specifickou energii a výsledný "mix" těchto energií vytváří energetickou kvalitu okamžiku na daném místě a v určitém čase. Jednoduše řečeno, při našem prvním nádechu jsme ozářeni vesmírnými energiemi, které spoluutváří naturel naší osobnosti. Osobní horoskop je pak vlastně takovou mapou osobnosti, ze které lze často vyčíst velmi hodnotné informace. Ty nám pak mohou pomoci pochopit sami sebe, to jak se chováme, reagujeme, konáme, zkrátka naší individualitu. Díky tomu poznání pak mnohem lépe dokážeme optimalizovat (zaměřit, využít) naší energii tím správným směrem, což ve výsledku pomůže zvýšit kvalitu našeho života.

_____________________________________ _____________________________________

Co obsahuje náhled osobního horoskopu?
______

Podíváme se na celkový naturel osobnosti, rozložení hlavních prvků, elementů a polarit. Zjistíme, jak je na tom emoční inteligence a také intelektuální nadání. Podíváme se také na vitalitu, sexualitu a další důležité prvky, jejíž nahlédnutí přispěje k celkovému pochopení vaší osobnosti. Kombinace sezení hlubinné regresní terapie a Astrologického náhledu osobnosti je logickým a fungujícím propojením souvisejících disciplín a v praxi se mi velmi osvědčila jako komplexní terapeutický balíček, který zvyšuje výslednou efektivitu terapie. Náhled osobního horoskopu není kompletní výklad (na to není v terapii dostatek času), ale i přesto zjistíme ty nejdůležitější a nejvýraznější informace, které potřebujeme vědět a které nám budou k užitku.

_____________________________________ _____________________________________


Jak horoskop vypadá?
______

Horoskopy skládám přes profesionální Astrologický program Solar Fire 9, který je pravděpodobně nejlepší a nejkomplexnější software pro Astrology. Jak vypadá horoskop vytvořený tímto programem se můžete podívat na obrázku (kliknutím obrázek zvětšíte). Z něj je pak potřeba vyčíst a vyložit podstatu a esenci horoskopu. Zabývám se výkladem horoskopu podle dominant, který vytvořil (strukturoval) Ing. Doc. Antonín Baudyš st., dle mého názoru jeden z největších našich Astrologů současnosti. I když primárně nejsem Astrolog, snažím se stále v této dovednosti zdokonalovat, čerpat a absorbovat informace z jeho čtyřicetileté praxe. Způsob výkladu horoskopu podle dominant se mi jeví jako nejkomplexnější a nejsmysluplnější s jakým jsem se doposud setkal.

_____________________________________ _____________________________________


Co je potřeba k sestavení horoskopu?
______

K výkladu jsou potřeba tři základní údaje. Viz. příklady formátu těchto údajů níže:

1) Datum narození (např.: 15.3.1985)
2) Přesnou hodinu narození (hodina a minuta narození je velmi důležitá pro přesnost výkladu horoskopu např.: 15:35 hod.). Přesný čas mohou vědět rodiče (maminka), ale i zde si nemusí čas pamatovat přesně, proto je nejlepší si ho zjistit na matrice nebo v porodnici, protože se při porodu zapisuje. V případě nepřesného času bude náhled horoskopu nepřesný a nemusí pak odpovídat skutečnostem.
3) Místo narození (stačí město např.: Praha)

Pokud máte zájem o náhled vašeho horoskopu jako součást sezení hlubinné regresní terapie a znáte tyto tři potřebné údaje (čas, místo, datum narození), napište mi je při vytváření rezervace do prostoru pro poznámku, abych si náhled stihl připravit, děkuji.
_____________________________________ _____________________________________
Hlubinná regresní terapie
Hlubinná regresní terapie
Návrat na obsah