BLOG - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Reinkarnace a posmrtný život

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapiePod tímto krátkým videem se skrývá sestřih rozhovorů z excelentního českého dokumentárního seriálu Brána smrti. Dozvíte se v něm bližší informace o názorech na posmrtný život z úst těch nejpovolanějších. Plně doufám, že ve vás spustí vlnu otázek na, které dostanete další odpovědi při hlubším zkoumání tohoto tématu. V dokumentu se mimo jiné představí: M.D. Ph.D. Raymond Moody - (psycholog), Prof. MUDr. Stanislav Grof - (psychiatr), Prof. PhDr. Jan Bouzek, DrSc. - (archeolog), MUDr. PhDr. Miroslav Krejčíř - (psycholog), Petr Chobot - (psychoterapeut). (Délka 15min.)
Život po smrti

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapieDokumentární film rozebírající život po smrti z několika úhlů a více dopodrobna. Uslyšíte výpovědi lidí, kteří prožili klinickou smrt, a nemalá část je zde věnována i rozhovoru s Raymondem Moodym. Jistě zajímavý dokument přibližující více toto téma.
(Délka 59min. CZ titulky)Brána smrti

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapieSkvělý třináctidílný dokument Viliama Poltikoviče (viz. ukázka první videoukázka v blogu), který pojednává o tématu smrti a přechodu do dalších stupňů naší existence... Uslyšíme názory a výpovědi lidí z různých koutů světa s odlišným vyznáním a jejich pohled na toto téma i jejich přímé zkušenosti. Jednoznačně nejlepší a nejobsáhlejší Český dokumentární seriál tohoto druhu.   
(Délka 13x 26min.)Raymond Moody - Rozhovor (na plovárně)

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapie
Těm kdo se zajímají o život po životě či reinkarnaci jistě Raymonda Moodyho nemusím představovat. Pokud tohle jméno slyšíte poprvé, vězte, že se jedná o člověka, který přibližně padesát let zkoumal tisíce výpovědí lidí, kteří prožili klinickou smrt. V roce 2010 zavítal i do České republiky a moderátor Marek Eben měl tu čest s ním natočit rozhovor v pořadu Na plovárně. Pokud vás toto téma zajímá, doporučuji rozhovor zhlédnout. (Délka 22min.)Deepak Chopra - Čeká nás posmrtný život

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapieDeepak Chopra je velmi známý americký lékař, spisovatel a učitel osobního rozvoje. V krátkém videu vysvětluje (naprosto excelentně) svůj pohled na lidskou existenci a koloběh života..
(Délka 5min. SK titulky)Poselství naděje

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieK tomuto videu asi není co dodat, prostě si pohodlně sedněte a vnímejte následující poselství v té nejčistší podobě, nad kterým stojí za to popřemýšlet. Ve videu se také objeví  Jim Carrey, Deepak Chopra, Gregg Braden (Délka 25min. CZ titulky)Názor psychologa na současnou psychiatrii a duševní poruchy

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieToby Watson, vystudovaný psychiatr, popisuje fakta o tom, jak konvenční psychiatrie uvádí běžného člověka v omyl. Jejím cílem je z lidí tahat pouze peníze skrze předepisovaná, farmaka a není jejím záměrem člověka opravdu vyléčit. Pokud máte psychické problémy a stojíte opravdu o pomoc, zhlédněte toto krátké video, abyste pochopili. Myslím, že stojí za zvážení i alternativní možnosti řešení vašich problémů jako například hlubinná regresní terapie a další.  (Délka 9min. CZ titulky)Cesta do nitra, jak meditovat (spiritual reality)

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieVýborný animovaný dokument, který velice jednoduše a jasně osvětluje, co je meditace, jak meditovat a k čemu může být meditace prospěšná. Sám již léta medituji a totéž bych doporučil každému člověku pro jeho výrazně harmoničtější a spokojenější život. Obrovský přínos meditace pro lidskou psychiku je naprosto neoddiskutovatelný a meditaci bych rozhodně doporučil například jako součást povinné školní výuky. (Délka 56min. CZ titulky)Voda a její schopnosti!

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieChcete se dozvědět o vodě a jejích vlastnostech, o kterých jste téměř jistě nevěděli? Tento ruský dokument doporučuji, už proto, že my sami se skládáme přibližně z 80% vody. Informace obsažené v tomto dokumentu mimo jiné ukazují, že voda má vlastní paměť i vnímání a na základě okolních vlivů také reaguje..
(Délka 1h21min. CZ titulky)Skutečný smysl života - Alan Watts

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieTápete v životě a nechápete co je smyslem lidského bytí? Vidíte nesmyslnost v každodenním mechanickém chození do práce a již jste ztratili nebo ztrácíte zdravou energii do života? Poslechněte si Alana Wattse (známého duchovního učitele) a třeba právě těchto několik vět vám pomůže se zamyslet a možná i pomalu začnete přehodnocovat svůj dosavadní život.. (Délka 3min.)Dr. Leonard Coldwell - Jak vyléčit rakovinu v několika týdnech

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieDr. Coldwell stručně vysvětluje a popisuje jednu z možností, jak je možné všechny druhy rakoviny vyléčit doslova v několika týdnech.
(Délka 7min. SK titulky.)Když si Božství obléká lidskou podobu..

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieInspirativní a vtipná řeč skvělého Jaroslava Duška, na kterou se opravdu stojí za to podívat.. Doporučuji. (Délka 16min)Čtyři dohody - Jaroslav Dušek "Doporučuji!"

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieNaprosto skvělá a velmi známá divadelní hra v podání Jaroslava Duška a Pjer la Šéze dle předlohy knihy Čtyři dohody od Dona Miguela Ruize. Opravdu se zasmějete a zároveň si jistě uvědomíte spoustu věcí, které vám až doposud mohly unikat.. CSFD 91%. (Délka 1h58min.)Eckhart Tolle - Je ego zdrojem našich myšlenek? "Doporučuji!"

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieEckhart Tolle z mého pohledu jeden z nejmoudřejších, duchovních učitelů jehož kniha Moc přítomného okamžiku mi ve své době dala opravdu mnoho a samozřejmě i jeho další tituly opravdu stojí za to. V tomto krátkém videu popisuje co je vlastně lidské ego v naprosto jasné a pochopitelné formě. Už jen po zhlédnutí tohoto krátkého video můžete "mnoho" pochopit, což vám ve výsledku může obrovsky pomoci na vaší další cestě životem. Opravdu doporučuji zhlédnout. (Délka 10min. CZ titulky)Žít ze světla, pránická výživa Breathariánství

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieSlyšeli jste o tom, že lze žít bez jídla? Neslyšeli a myslíte si, že je to nesmysl. Potom toho stále ještě o našem světě a lidské bytosti moc nevíte, a proto vám doporučuji zhlédnout následující dokumenty v pořadí ve kterém jsem je sem vložil, a třeba rychle změníte názor.
První německý dokument Žít ze světla (Délka 1hod10min.) je prvotinou na toto téma a popisuje několik lidí Breathariánů z různých koutů světa, kteří přešli tzv. "na Pranu", začali žít pouze z čisté energie a opustili konzumaci pevné stravy. V dnešním světě je těchto lidí již okolo 50 000 a toto číslo se stále zvyšuje.
Viliam Poltikovič, známý český režisér, natočil v roce 2015 dokument Žijeme z energie, jsme energie (Délka 1hod22min.) s několika Breathariány i z České republiky o jejich zkušenostech. Posledním příspěvkem v této kategorii je přednáška na kterou zavítal Henri Monfort jeden z několika známých popularizátorů a propagátorů pranické výživy (sám již cca15 let Breatharián) pod záštitou Jaroslava Duška, který sám v tomto směru výrazně přispěl k šíření osvěty. Přednášku Henriho Monforta (Délka 2hod46min.) Velmi doporučuji také zhlédnout.Lež kterou žijeme (The lie we live)

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieVelmi známé video, které kolovalo a stále koluje i na sociálních sítích a které opravdu trefilo hřebíček pořádně na hlavičku. Chcete se probudit a začít si uvědomovat, v jaké realitě to opravdu žijeme? Stačí jen vykročit ze stáda, nic víc. Neváhejte a sledujte.. Video má přibližně 10 miliónů shlédnutí na www.youtube.com
(Délka 8min. CZ titulky.)Vliv televize a počítačových her na děti a člověka vůbec

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieMáte děti a chcete, aby z nich vyrostli slušní a láskyplní lidé? Sledujete často televizi a divíte se, že máte pak časté deprese či výkyvy nálad? Pokud ano, tak přesně pro vás, je určeno toto video ze kterého velice rychle pochopíte kde je zakopaný pes. Zazní zde i dosti drsné statistiky prezentovaného výzkumu týkajícího se sledovaní televize.  Ve videu uvidíte: PhDr. Marta foučková - (psycholožka), PhDr. Andrew A. Urbiš - (psycholog), MUDr. Vladimír Línek, CSc. - (neurolog), Dr. Jitka Vodňanská - (psychoterapeutka) Jedná se opět o ukázku z dokumentárního seriálu Brána smrti. (Délka 5min.)Kvantová fyzika - výtejte v Matrixu

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieKrátké video sestříhané tak, aby bylo jasně pochopitelné a pomohlo člověku lépe vnímat, co vlastně jsme, z čeho se skládáme a jak lze ovlivňovat "hmotu" (energii). Klíčem všeho, je lidské vědomí, které kmitá určitou frekvencí podle jeho aktuálního nastavení. Vzhledem k tomu že my i vše kolem nás, se skládá z elektromagnetického vlnění dokážeme svou aktuální vibrační frekvencí ovlivnit naše okolí a tím i, a to doslova měnit svět kolem nás. Pokud si tohle člověk uvědomí, dokáže potom také pochopit, jak působí například léčitel, který "zázračně" dokáže uzdravovat. Jde o jeho vnitřní proud energie (u každého se samozřejmě jeho intenzita liší na základě více aspektů), který pokud se ho naučí především díky svým emocím správně nasměrovat, dokáže doslova zázraky, protože vyslanou vlnou elektromagnetického vlnění skrze něj, ovlivní tělo léčeného člověka a tak i jeho aktuální vibrační frekvenci. Toto je extrémně stručné vysvětlení. Nicméně jasněji je vše vysvětleno v následujícím videu, které velice doporučuji zhlédnout.. Další podrobnosti v knihách Gregga Bradena, Erica Pearla, Richarda Bartletta, Franka Kinslowa a dalších.. (samozřejmě není léčitel jako léčitel..) Ve videu uvidíte: David Lynch, David Icke, Gregg Braden. (Délka 10min.)Otupování občanů Dr. Russell Blaylock, MD

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieDr. Blaylock velice výstižně shrnuje to co si stále většina lidí vůbec neuvědomuje, a to, že je lidská populace skrze nezdravé jídlo, léky, vakcíny, informační média a samozřejmě i zábavní průmysl pomalu ale jistě ohlupována a inteligenčně a morálně obrovsky degraduje. Účinky této strategie jsou vidět všude ve světě a stále se to bohužel zhoršuje. Koupit si Colu, hamburgera a zapnout si stupidní seriál je samozřejmě jednodušší než se o něco zajímat a s nabitou moudrostí konstruktivně působit pro své blaho i blaho svého okolí. To je samozřejmě spojeno se zodpovědností, která se dnes již moc bohužel nenosí. (Délka 3min CZ titulky.)Wim Hof - Ledový muž

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieWim Hof (tzv. ledový muž) je držitelem 26 Guinnessových rekordů kdy vydržel v extrémním chladu. Byl například zasypán ledem na necelé dvě hodiny, vylezl na Kilimanžáro v kraťasech nebo uběhl maraton za arktickým kruhem v mínus dvaceti, opět jen v kratasích a sandálích. Objevil v sobě schopnost regulovat svůj oběhový systém pomocí mysli a tuto metodu rozvinul a začal vyučovat. Vše je velice jednoduché a muže se to naučit naprosto každý. Tato metoda má výhodu nejen fyzické odolnosti ale zároveň výrazným způsobem upevňuje a posiluje i lidskou mysl a vědomí, což může být velice prospěšné například návštěvníkům tohoto webu. (Délka 7min CZ titulky)Osho, co je být svobodný?

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieCo znamená být svobodný? A proč se slovo svoboda vůbec nelíbí vládám a politikům...? Jednoduchá odpověď se skrývá pod tímto videem kde, promlouvá jeden z nejznámějších duchovních učitelů Osho. (Délka 2min.)Pobyt ve tmě

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapiePobyt ve tmě nebo také "terapie tmou" je další z velice zajímavých zkušeností díky, které může člověk najít cestu sám k sobě. Je to jedna z možností jak vyřešit své problémy a ujasnit si lépe co od života vlastně očekáváme. Svou osobní zkušeností terapie tmou vás v následujícím videu provede redaktorka Silvie Dymáková.
(Délka 11min.)NABÍDKA BLOGU
Reinkarnace, minulé životy a další zajímavé příspěvky pro otevřenou mysl..
KATEGORIE
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky