Doporučuji - BLOG - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bufo Alvarius - 5-MeO-DMT

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinna regresni terapie   Připravuji.....


Názor psychologa na současnou psychiatrii a duševní poruchy

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieDr. Toby Watson, vystudovaný psycholog, popisuje fakta o tom, jak konvenční psychiatrie uvádí běžného člověka v omyl. Jejím cílem je z lidí tahat pouze peníze skrze předepisovaná, farmaka a není jejím záměrem člověka opravdu vyléčit. Pokud máte psychické problémy a stojíte opravdu o pomoc, zhlédněte toto krátké video, abyste získali, představu na co má tento článek poukázat. Věřím, že než člověk přistoupí, k užívání psychofarmak stojí za zvážení i alternativní možnosti řešení vašich problémů jako je například hlubinná regresní terapie a jiné další.  
(Délka 9min. CZ titulky)

             


Cesta do nitra, jak meditovat (spiritual reality)

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieVýborný animovaný dokument, který velice jednoduše a jasně ukazuje, co je meditace, jak meditovat a k čemu může být meditace prospěšná. Sám již léta medituji a totéž bych doporučil každému člověku pro jeho výrazně harmoničtější a spokojenější život. Obrovský přínos meditace pro lidskou psychiku je naprosto neoddiskutovatelný a prokázaný a proto bych meditaci rozhodně doporučil například jako součást povinné školní výuky.
(Délka 56min. CZ titulky)

             


Na jídle záleží "doporučuji!"

Vytvořil v Doporučuji ·
Výborný dokument rozkrývající ohromnou sílu zdravé stravy a řešení spousty nemocí jako je rakovina, kardiovaskulární onemocnění a další... Je zde názorně vysvětlená i obrovská účinnost léčby vitamínovími SUPERdávkami...
            


Čtyři dohody - Jaroslav Dušek "Doporučuji!"

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieNaprosto skvělá a velmi známá divadelní hra v podání Jaroslava Duška a Pjer la Šéze dle předlohy knihy Čtyři dohody od Dona Miguela Ruize. Opravdu se zasmějete a zároveň si jistě uvědomíte spoustu věcí, které vám až doposud mohly unikat..
(Délka 1h58min.)             


Eckhart Tolle - Je ego zdrojem našich myšlenek?

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieEckhart Tolle je z mého pohledu jeden z nejmoudřejších, duchovních učitelů, jehož kniha Moc přítomného okamžiku mi ve své době dala opravdu mnoho a hodně mě naučila. A samozřejmě i další jeho tituly opravdu stojí za přečtení. V tomto krátkém videu Eckhart Tolle popisuje co je to vlastně lidské ego v naprosto jasné a pochopitelné formě. Už jen po zhlédnutí tohoto krátkého videa může čtenář "mnoho" pochopit, což je ve výsledku obrovsky prospěšné pro jeho vlastní duchovní růst. Opravdu doporučuji zhlédnout. (Délka 10min. CZ titulky)

             


Žít ze světla, pránická výživa - Breathariánství

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieSlyšeli jste o tom, že člověk může žít bez jídla? Neslyšeli a myslíte si, že je to nesmysl. Potom toho stále ještě moc o našem světě a lidské bytosti nevíte, a proto vám doporučuji zhlédnout následující dokumenty v pořadí, ve kterém jsem je sem vložil, a kdo ví třeba rychle změníte názor.
První německý dokument Žít ze světla (Délka 1hod10min.) je prvotinou na toto téma a popisuje několik lidí Breathariánů z různých koutů světa, kteří přešli tzv. "na Pranu", začali žít pouze z čisté energie a opustili konzumaci pevné stravy. V dnešním světě je takových lidí již okolo 50 000 a toto číslo stále roste.
Viliam Poltikovič, známý český režisér, natočil v roce 2015 dokument Žijeme z energie, jsme energie (Délka 1hod22min.) o několika Breathariánech i z České republiky a o jejich zkušenostech s pránickou výživou. Posledním příspěvkem v této kategorii je přednáška, na kterou zavítal Henri Monfort jeden z několika známých popularizátorů a propagátorů pranické výživy (sám již cca15 let Breatharián) pod záštitou Jaroslava Duška, který sám v tomto směru výrazně přispěl k šíření osvěty v České republice. Přednášku Henriho Monforta (Délka 2hod46min.) velmi doporučuji také zhlédnout.

             


Co my jen vime? - Výborný dokument o kvantové fyzice

Vytvořil v Doporučuji ·
Doporučuji shlédnout všem těm, kteří se chtějí dozvědět více o našem světě... (délka 1hod.48min. CZdub.)


             


Země z vesmíru - TOP dokument o planetě zemi!

Vytvořil v Doporučuji ·
Vynikající dokumentární film o planetě zemi pohledem z vesmíru. Díky nejnovějším technologickým měřením dokument ukazuje jak propojené jsou všechny přírodní procesy na zemi. Opravdu úchvatná podívaná.
             


Kvantová fyzika - vítejte v Matrixu

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieKrátké video sestříhané tak, aby bylo jasně pochopitelné a pomohlo člověku lépe vnímat, co vlastně jsme, z čeho se skládáme a jak lze ovlivňovat "hmotu" (energii). Klíčem všeho, je lidské vědomí, které kmitá určitou frekvencí podle jeho aktuálního nastavení. Vzhledem k tomu že my i vše kolem nás, se skládá, z elektromagnetického vlnění můžeme dokázat svou aktuální vibrační frekvencí ovlivnit naše okolí a tím i, a to doslova měnit svět kolem nás. Pokud si tohle člověk uvědomí, dokáže potom také pochopit, jak může působit například léčitel, který "zázračně" dokáže uzdravovat. Nicméně jasněji je vše osvětleno v následujícím videu. Další interpretace jsou například v knihách Gregga Bradena, Erica Pearla, Richarda Bartletta, Franka Kinslowa a dalších... Ve videu uvidíte: David Lynch, David Icke, Gregg Braden. (Délka 10min.)

             


Wim Hof - Ledový muž

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieWim Hof (tzv. ledový muž) je držitelem 26 Guinnessových rekordů souvisejících s výdrží v extrémním chladu. Byl například zasypán ledem na necelé dvě hodiny, vylezl na Kilimanžáro v kraťasech nebo uběhl maraton za arktickým kruhem v mínus dvaceti, opět jen v kraťasech a sandálech. Objevil a rozvinul v sobě schopnost regulovat svůj oběhový systém pomocí mysli a tuto metodu začal vyučovat. Vše je velice jednoduché a muže se to naučit naprosto každý. Tato metoda má výhodu nejen fyzické odolnosti ale zároveň výrazným způsobem upevňuje a posiluje pozitivně i lidskou mysl a vědomí, což může být velice prospěšné specielně v dnešní době pro každého z nás. (Délka 7min. CZ titulky)

             


Pobyt ve tmě

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapiePobyt ve tmě nebo také "terapie tmou" je další z velice zajímavých zkušeností díky, které může člověk najít cestu sám k sobě. Je to jedna z možností jak vyřešit své problémy a ujasnit si lépe co od života vlastně chceme nebo očekáváme. Svou osobní zkušeností v terapii tmou nás v následujícím videu provede redaktorka Silvie Dymáková. (Délka 11min.)


               
NABÍDKA BLOGU
Reinkarnace, minulé životy a další zajímavé příspěvky pro otevřenou mysl..
KATEGORIE
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky