Reinkarnace - BLOG - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Reinkarnace a posmrtný život

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapiePod tímto krátkým videem se skrývá sestřih rozhovorů z excelentního českého dokumentárního seriálu Brána smrti. Dozvíte se v něm bližší informace o názorech na posmrtný život z úst těch nejpovolanějších. Plně doufám, že ve vás spustí vlnu otázek na, které dostanete další odpovědi při hlubším zkoumání tohoto tématu. V dokumentu se mimo jiné představí: M.D. Ph.D. Raymond Moody - (psycholog), Prof. MUDr. Stanislav Grof - (psychiatr), Prof. PhDr. Jan Bouzek, DrSc. - (archeolog), MUDr. PhDr. Miroslav Krejčíř - (psycholog), Petr Chobot - (psychoterapeut). (Délka 15min.)

              Život po smrti

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapieDokumentární film rozebírající život po smrti z několika úhlů a více dopodrobna. Uslyšíte výpovědi lidí, kteří prožili klinickou smrt, a nemalá část je zde věnována i rozhovoru s Raymondem Moodym. Jistě zajímavý dokument přibližující více toto téma.
(Délka 59min. CZ titulky)              


Brána smrti

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapieSkvělý třináctidílný dokument Viliama Poltikoviče (viz. první videoukázka v blogu), který pojednává o tématu smrti a přechodu do dalších stupňů naší existence... Uslyšíme názory a výpovědi lidí z různých koutů světa s odlišným vyznáním a jejich pohled na toto téma i jejich přímé zkušenosti. Jednoznačně nejlepší a nejobsáhlejší Český dokumentární seriál tohoto druhu.   
(Délka 13x 26min.)

              


Dr. Raymond Moody - Rozhovor (na plovárně)

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapie
Těm kdo se zajímají o život po životě či reinkarnaci jistě Raymonda Moodyho nemusím představovat. Pokud tohle jméno slyšíte poprvé, vězte, že se jedná o člověka, který téměř padesát let zkoumal tisíce výpovědí lidí, kteří prožili klinickou smrt. V roce 2010 zavítal i do České republiky a moderátor Marek Eben měl tu čest s ním natočit rozhovor v pořadu Na plovárně. Pokud vás toto téma zajímá, určitě se na rozhovor podívejte. (Délka 22min.)

              


Dr. Jim B. Tucker popisuje případ reinkarnace

Vytvořil v Reinkarnace ·
Dr. Jim B. Tucker popisuje jeden z tisíců případů reinkarnace, kterými se zabývá ve své praxi po zesnulém Dr. Ianovi Stevensonovi, který prostudoval a zdokumentoval přibližně 3000 takových případů. (Délka 6min. CZ titulky)
              


Dr. Deepak Chopra - Čeká nás posmrtný život

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapieDeepak Chopra je velmi známý americký lékař, spisovatel a učitel osobního rozvoje. V krátkém videu vysvětluje svůj pohled na lidskou existenci a koloběh života..
(Délka 5min. SK titulky)              


NABÍDKA BLOGU
Reinkarnace, minulé životy a další zajímavé příspěvky pro otevřenou mysl..
KATEGORIE
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky