Na zamyšlenou - BLOG - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Od neuronů k Nirváně

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Skvělý dokument popisující kladné vlastnosti a terapeutické benefity látek jako je Marihuana, LSD, MDMA, Ayahuasca. Dokument více osvětluje toto téma a vyvrací zažitá dogmata. (Délka 69min. CZ titulky)
              


Poselství naděje

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieK tomuto videu asi není co dodat, prostě se pohodlně usaďte a vnímejte následující poselství v té nejčistší podobě, nad kterým stojí za to popřemýšlet. Ve videu se také promluví  Jim Carrey, Deepak Chopra, Gregg Braden (Délka 25min. CZ titulky)
              


Diagnostický statický manuál - DSM "doporučuji!"

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Skvělý dokument ukazující opravdovou tvář současné psychiatrie a farmaceutického průmyslu. Pokud užíváte nebo znáte někoho kdo užívá antidepresiva asi by jste tento dokument měli vidět než bude už moc pozdě. Váš problém může vyřešit například kvalitní psychoterapie... (Délka 1hod.18min. CZ titulky)             


Voda a její schopnosti

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieChcete se dozvědět velice zajímavé informace o vodě a jejích vlastnostech, o kterých jste téměř jistě nevěděli? Tento ruský dokument doporučuji, už proto, že člověk sám obsahuje přibližně z 80% vodu. Informace obsažené v tomto dokumentu mimo jiné ukazují, že voda má vlastní paměť i vnímání a na základě okolních vlivů také reaguje.. (Délka 1h21min. CZ titulky)


             


Skutečný smysl života - Alan Watts

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieTápete v životě a nechápete co je smyslem lidského bytí? Vidíte nesmyslnost v každodenním mechanickém chození do práce a již jste ztratili nebo ztrácíte zdravou energii do života? Poslechněte si Alana Wattse (známého duchovního učitele) a třeba právě těchto několik vět vám pomůže se zamyslet a díky tomu možná i pomalu začnete přehodnocovat a měnit svůj dosavadní život konečně k lepšímu.. (Délka 3min.)

             


Když si Božství obléká lidskou podobu..

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieInspirativní a vtipná řeč skvělého Jaroslava Duška, na kterou se opravdu stojí za to podívat..  (Délka 16min.)


             


Tajemství hrobu lidského Obra

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Další kratší ale velice zajímavý dokument nepřímo prokazující, že někteří naší předci byli "obři" a že se veškeré takovéto archeologické pozůstatky likvidují a tutlají. (Délka 24min.)

             


Tajná společenství - současnost "doporučuji!"

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Tajná společenství, je čtyřdílný dokumentární seriál popisující historii různých tajných společenství, která si dala za cíl ovládnout světová dění nebo-li stát se jakou si stínovou vládou, která bude skyrtě tahat za nitky pomyslné loutky lisdtva. Pod odkazem se skrývá čtvrtý díl tohoto seriálu který se dotýká současnosti a který opravdu stojí za shlédnutí...

            


Lež kterou žijeme (The lie we live)

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieVelmi známé video, které koluje internetem a které opravdu trefilo hřebíček pořádně na hlavičku. Chcete se probudit a začít si uvědomovat, v jaké realitě to opravdu žijeme? Stačí jen vykročit ze stáda. Video má přibližně 10 miliónů shlédnutí na youtube.com
(Délka 8min. CZ titulky.)             


Vliv televize a počítačových her na děti a člověka vůbec

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieMáte děti a chcete, aby z nich vyrostli slušní a láskyplní lidé? Sledujete často televizi a divíte se, že máte pak časté deprese či výkyvy nálad? Pokud ano, tak přesně pro vás, je určeno toto video, ze kterého velice rychle pochopíte kde je zakopaný pes. Zazní zde i dosti drsné statistiky prezentovaného výzkumu týkajícího se sledovaní televize.  Ve videu uvidíte: PhDr. Marta foučková - (psycholožka), PhDr. Andrew A. Urbiš - (psycholog), MUDr. Vladimír Línek, CSc. - (neurolog), Dr. Jitka Vodňanská - (psychoterapeutka) Jedná se opět o ukázku z dokumentárního seriálu Brána smrti. (Délka 5min.)

             


Otupování občanů Dr. Russell Blaylock, MD

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieDr. Blaylock velice výstižně shrnuje to, co si stále většina lidí vůbec neuvědomuje, a to, že je lidská populace je skrze nezdravé jídlo, léky, vakcíny, informační média a samozřejmě i zábavní průmysl pomalu ale jistě ohlupována a inteligenčně a morálně obrovsky degraduje. Účinky a efekt této strategie jsou vidět všude ve světě a stále se to bohužel zhoršuje. Koupit si Colu, hamburgera a zapnout si stupidní seriál je samozřejmě mnohem pohodlnější než se o něco konstruktivního zajímat a s nabitou zkušeností a moudrostí působit pro blaho své i svého okolí. To je samozřejmě spojeno se zodpovědností, která se dnes bohužel již moc nenosí. (Délka 3min CZ titulky.)

             


Mimozemské tajné civilizace

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Velice zajímavý dokument podrobně vysvětlující spletitý pohled na naší historii protkanou zajímavými smysluplnými fakty týkajících se skrytých vládnoucích elit. (Délka 1h8.min.)

             


Osho, co je být svobodný?

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieCo znamená být svobodný? A proč se slovo svoboda vůbec nelíbí vládám a politikům...? Jednoduchá odpověď se skrývá pod tímto videem kde, promlouvá jeden z nejznámějších duchovních učitelů Osho. (Délka 2min.)
             


NABÍDKA BLOGU
Reinkarnace, minulé životy a další zajímavé příspěvky pro otevřenou mysl..
KATEGORIE
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky