BLOG - Hlubinná regresní terapie - Petr Charvát

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bufo Alvarius - 5-MeO-DMT

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinna regresni terapie   Připravuji.....


Reinkarnace a posmrtný život

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapiePod tímto krátkým videem se skrývá sestřih rozhovorů z excelentního českého dokumentárního seriálu Brána smrti. Dozvíte se v něm bližší informace o názorech na posmrtný život z úst těch nejpovolanějších. Plně doufám, že ve vás spustí vlnu otázek na, které dostanete další odpovědi při hlubším zkoumání tohoto tématu. V dokumentu se mimo jiné představí: M.D. Ph.D. Raymond Moody - (psycholog), Prof. MUDr. Stanislav Grof - (psychiatr), Prof. PhDr. Jan Bouzek, DrSc. - (archeolog), MUDr. PhDr. Miroslav Krejčíř - (psycholog), Petr Chobot - (psychoterapeut). (Délka 15min.)

              Život po smrti

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapieDokumentární film rozebírající život po smrti z několika úhlů a více dopodrobna. Uslyšíte výpovědi lidí, kteří prožili klinickou smrt, a nemalá část je zde věnována i rozhovoru s Raymondem Moodym. Jistě zajímavý dokument přibližující více toto téma.
(Délka 59min. CZ titulky)              


Brána smrti

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapieSkvělý třináctidílný dokument Viliama Poltikoviče (viz. první videoukázka v blogu), který pojednává o tématu smrti a přechodu do dalších stupňů naší existence... Uslyšíme názory a výpovědi lidí z různých koutů světa s odlišným vyznáním a jejich pohled na toto téma i jejich přímé zkušenosti. Jednoznačně nejlepší a nejobsáhlejší Český dokumentární seriál tohoto druhu.   
(Délka 13x 26min.)

              


Dr. Michael Newton - zkušenosti z praxe regresního terapeuta

Vytvořil v Regresní terapie ·
Dr. Michael Newton byl regresní terapeut a spisovatel, který ve svých knihách popisuje duchovní světy a posmrtné stavy o, kterých se dozvěděl v průběhu své dlouholeté praxe regresního terapeuta.
(Délka 44min. CZ titulky)
              


Dr. Raymond Moody - Rozhovor (na plovárně)

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapie
Těm kdo se zajímají o život po životě či reinkarnaci jistě Raymonda Moodyho nemusím představovat. Pokud tohle jméno slyšíte poprvé, vězte, že se jedná o člověka, který téměř padesát let zkoumal tisíce výpovědí lidí, kteří prožili klinickou smrt. V roce 2010 zavítal i do České republiky a moderátor Marek Eben měl tu čest s ním natočit rozhovor v pořadu Na plovárně. Pokud vás toto téma zajímá, určitě se na rozhovor podívejte. (Délka 22min.)

              


Dr. Jim B. Tucker popisuje případ reinkarnace

Vytvořil v Reinkarnace ·
Dr. Jim B. Tucker popisuje jeden z tisíců případů reinkarnace, kterými se zabývá ve své praxi po zesnulém Dr. Ianovi Stevensonovi, který prostudoval a zdokumentoval přibližně 3000 takových případů. (Délka 6min. CZ titulky)
              


Dr. Deepak Chopra - Čeká nás posmrtný život

Vytvořil v Reinkarnace ·
Hlubinná regresní terapieDeepak Chopra je velmi známý americký lékař, spisovatel a učitel osobního rozvoje. V krátkém videu vysvětluje svůj pohled na lidskou existenci a koloběh života..
(Délka 5min. SK titulky)              


Dolores Cannon - posun do nové země "doporučuji!"

Vytvořil v Regresní terapie ·
Americká regresní terapeutka a hypnoterapeutka, která vytvořila techniku tzv. kvantové regrese mluví ve velice zajímavém videu o svých zkušenostech ze své padesátileté praxe...
(Délka 1hod.55min. CZ titulky)
            


Objevování regresní terapie: Příběh lásky

Vytvořil v Regresní terapie ·
Patnáctidílný dokumentární sestřih společenství regresních terapeutů EARTH, která pořádá kongresy regresních terapeutů z celého světa. Dozvíte se podrobněji co je regresní terapie,jaký by měl být regresní terapeut a další zajímavé informace z úst terapeutů z různých konců světa a osvětlíte si tak více pohled na to co vlastně tato terapie je. Všechny díly jsou seřazeny na mém youtube kanále za sebou. (Délka cca 15x7.min. CZ titulky)

              


Hypnóza - Pohled do duše

Vytvořil v Regresní terapie ·
Zajímavý dokumentární film přibližující terapeutické využití hypnózy v praxi. Doporučuji všem těm, kteří mají z hypnózy respekt nebo strach aby si uvědomily, že se nejedná o nic nadpřirozeného.
(Délka 52min. CZdub.)
              


Od neuronů k Nirváně

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Skvělý dokument popisující kladné vlastnosti a terapeutické benefity látek jako je Marihuana, LSD, MDMA, Ayahuasca. Dokument více osvětluje toto téma a vyvrací zažitá dogmata. (Délka 69min. CZ titulky)
              


Poselství naděje

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieK tomuto videu asi není co dodat, prostě se pohodlně usaďte a vnímejte následující poselství v té nejčistší podobě, nad kterým stojí za to popřemýšlet. Ve videu se také promluví  Jim Carrey, Deepak Chopra, Gregg Braden (Délka 25min. CZ titulky)
              


Názor psychologa na současnou psychiatrii a duševní poruchy

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieDr. Toby Watson, vystudovaný psycholog, popisuje fakta o tom, jak konvenční psychiatrie uvádí běžného člověka v omyl. Jejím cílem je z lidí tahat pouze peníze skrze předepisovaná, farmaka a není jejím záměrem člověka opravdu vyléčit. Pokud máte psychické problémy a stojíte opravdu o pomoc, zhlédněte toto krátké video, abyste získali, představu na co má tento článek poukázat. Věřím, že než člověk přistoupí, k užívání psychofarmak stojí za zvážení i alternativní možnosti řešení vašich problémů jako je například hlubinná regresní terapie a jiné další.  
(Délka 9min. CZ titulky)

             


Diagnostický statický manuál - DSM "doporučuji!"

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Skvělý dokument ukazující opravdovou tvář současné psychiatrie a farmaceutického průmyslu. Pokud užíváte nebo znáte někoho kdo užívá antidepresiva asi by jste tento dokument měli vidět než bude už moc pozdě. Váš problém může vyřešit například kvalitní psychoterapie... (Délka 1hod.18min. CZ titulky)             


Cesta do nitra, jak meditovat (spiritual reality)

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieVýborný animovaný dokument, který velice jednoduše a jasně ukazuje, co je meditace, jak meditovat a k čemu může být meditace prospěšná. Sám již léta medituji a totéž bych doporučil každému člověku pro jeho výrazně harmoničtější a spokojenější život. Obrovský přínos meditace pro lidskou psychiku je naprosto neoddiskutovatelný a prokázaný a proto bych meditaci rozhodně doporučil například jako součást povinné školní výuky.
(Délka 56min. CZ titulky)

             


Voda a její schopnosti

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieChcete se dozvědět velice zajímavé informace o vodě a jejích vlastnostech, o kterých jste téměř jistě nevěděli? Tento ruský dokument doporučuji, už proto, že člověk sám obsahuje přibližně z 80% vodu. Informace obsažené v tomto dokumentu mimo jiné ukazují, že voda má vlastní paměť i vnímání a na základě okolních vlivů také reaguje.. (Délka 1h21min. CZ titulky)


             


Skutečný smysl života - Alan Watts

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieTápete v životě a nechápete co je smyslem lidského bytí? Vidíte nesmyslnost v každodenním mechanickém chození do práce a již jste ztratili nebo ztrácíte zdravou energii do života? Poslechněte si Alana Wattse (známého duchovního učitele) a třeba právě těchto několik vět vám pomůže se zamyslet a díky tomu možná i pomalu začnete přehodnocovat a měnit svůj dosavadní život konečně k lepšímu.. (Délka 3min.)

             


Na jídle záleží "doporučuji!"

Vytvořil v Doporučuji ·
Výborný dokument rozkrývající ohromnou sílu zdravé stravy a řešení spousty nemocí jako je rakovina, kardiovaskulární onemocnění a další... Je zde názorně vysvětlená i obrovská účinnost léčby vitamínovími SUPERdávkami...
            


Když si Božství obléká lidskou podobu..

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieInspirativní a vtipná řeč skvělého Jaroslava Duška, na kterou se opravdu stojí za to podívat..  (Délka 16min.)


             


Čtyři dohody - Jaroslav Dušek "Doporučuji!"

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieNaprosto skvělá a velmi známá divadelní hra v podání Jaroslava Duška a Pjer la Šéze dle předlohy knihy Čtyři dohody od Dona Miguela Ruize. Opravdu se zasmějete a zároveň si jistě uvědomíte spoustu věcí, které vám až doposud mohly unikat..
(Délka 1h58min.)             


Eckhart Tolle - Je ego zdrojem našich myšlenek?

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieEckhart Tolle je z mého pohledu jeden z nejmoudřejších, duchovních učitelů, jehož kniha Moc přítomného okamžiku mi ve své době dala opravdu mnoho a hodně mě naučila. A samozřejmě i další jeho tituly opravdu stojí za přečtení. V tomto krátkém videu Eckhart Tolle popisuje co je to vlastně lidské ego v naprosto jasné a pochopitelné formě. Už jen po zhlédnutí tohoto krátkého videa může čtenář "mnoho" pochopit, což je ve výsledku obrovsky prospěšné pro jeho vlastní duchovní růst. Opravdu doporučuji zhlédnout. (Délka 10min. CZ titulky)

             


Žít ze světla, pránická výživa - Breathariánství

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieSlyšeli jste o tom, že člověk může žít bez jídla? Neslyšeli a myslíte si, že je to nesmysl. Potom toho stále ještě moc o našem světě a lidské bytosti nevíte, a proto vám doporučuji zhlédnout následující dokumenty v pořadí, ve kterém jsem je sem vložil, a kdo ví třeba rychle změníte názor.
První německý dokument Žít ze světla (Délka 1hod10min.) je prvotinou na toto téma a popisuje několik lidí Breathariánů z různých koutů světa, kteří přešli tzv. "na Pranu", začali žít pouze z čisté energie a opustili konzumaci pevné stravy. V dnešním světě je takových lidí již okolo 50 000 a toto číslo stále roste.
Viliam Poltikovič, známý český režisér, natočil v roce 2015 dokument Žijeme z energie, jsme energie (Délka 1hod22min.) o několika Breathariánech i z České republiky a o jejich zkušenostech s pránickou výživou. Posledním příspěvkem v této kategorii je přednáška, na kterou zavítal Henri Monfort jeden z několika známých popularizátorů a propagátorů pranické výživy (sám již cca15 let Breatharián) pod záštitou Jaroslava Duška, který sám v tomto směru výrazně přispěl k šíření osvěty v České republice. Přednášku Henriho Monforta (Délka 2hod46min.) velmi doporučuji také zhlédnout.

             


Co my jen vime? - Výborný dokument o kvantové fyzice

Vytvořil v Doporučuji ·
Doporučuji shlédnout všem těm, kteří se chtějí dozvědět více o našem světě... (délka 1hod.48min. CZdub.)


             


Tajemství hrobu lidského Obra

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Další kratší ale velice zajímavý dokument nepřímo prokazující, že někteří naší předci byli "obři" a že se veškeré takovéto archeologické pozůstatky likvidují a tutlají. (Délka 24min.)

             


Tajná společenství - současnost "doporučuji!"

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Tajná společenství, je čtyřdílný dokumentární seriál popisující historii různých tajných společenství, která si dala za cíl ovládnout světová dění nebo-li stát se jakou si stínovou vládou, která bude skyrtě tahat za nitky pomyslné loutky lisdtva. Pod odkazem se skrývá čtvrtý díl tohoto seriálu který se dotýká současnosti a který opravdu stojí za shlédnutí...

            


Lež kterou žijeme (The lie we live)

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieVelmi známé video, které koluje internetem a které opravdu trefilo hřebíček pořádně na hlavičku. Chcete se probudit a začít si uvědomovat, v jaké realitě to opravdu žijeme? Stačí jen vykročit ze stáda. Video má přibližně 10 miliónů shlédnutí na youtube.com
(Délka 8min. CZ titulky.)             


Země z vesmíru - TOP dokument o planetě zemi!

Vytvořil v Doporučuji ·
Vynikající dokumentární film o planetě zemi pohledem z vesmíru. Díky nejnovějším technologickým měřením dokument ukazuje jak propojené jsou všechny přírodní procesy na zemi. Opravdu úchvatná podívaná.
             


Vliv televize a počítačových her na děti a člověka vůbec

Vytvořil v Na zamyšlenou ·
Hlubinná regresní terapieMáte děti a chcete, aby z nich vyrostli slušní a láskyplní lidé? Sledujete často televizi a divíte se, že máte pak časté deprese či výkyvy nálad? Pokud ano, tak přesně pro vás, je určeno toto video, ze kterého velice rychle pochopíte kde je zakopaný pes. Zazní zde i dosti drsné statistiky prezentovaného výzkumu týkajícího se sledovaní televize.  Ve videu uvidíte: PhDr. Marta foučková - (psycholožka), PhDr. Andrew A. Urbiš - (psycholog), MUDr. Vladimír Línek, CSc. - (neurolog), Dr. Jitka Vodňanská - (psychoterapeutka) Jedná se opět o ukázku z dokumentárního seriálu Brána smrti. (Délka 5min.)

             


Kvantová fyzika - vítejte v Matrixu

Vytvořil v Doporučuji ·
Hlubinná regresní terapieKrátké video sestříhané tak, aby bylo jasně pochopitelné a pomohlo člověku lépe vnímat, co vlastně jsme, z čeho se skládáme a jak lze ovlivňovat "hmotu" (energii). Klíčem všeho, je lidské vědomí, které kmitá určitou frekvencí podle jeho aktuálního nastavení. Vzhledem k tomu že my i vše kolem nás, se skládá, z elektromagnetického vlnění můžeme dokázat svou aktuální vibrační frekvencí ovlivnit naše okolí a tím i, a to doslova měnit svět kolem nás. Pokud si tohle člověk uvědomí, dokáže potom také pochopit, jak může působit například léčitel, který "zázračně" dokáže uzdravovat. Nicméně jasněji je vše osvětleno v následujícím videu. Další interpretace jsou například v knihách Gregga Bradena, Erica Pearla, Richarda Bartletta, Franka Kinslowa a dalších... Ve videu uvidíte: David Lynch, David Icke, Gregg Braden. (Délka 10min.)

             


Další
NABÍDKA BLOGU
Reinkarnace, minulé životy a další zajímavé příspěvky pro otevřenou mysl..
KATEGORIE
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky